Как принимает избирателей дружковский депутат Татьяна Бухаркова

Как принимает избирателей дружковский депутат Татьяна Бухаркова

Активисты «Сильных громад Донбасса» в совместном проекте с движением «ЧЕСНО», «Халва» и «Следи за деньгами» решили исследовать, насколько добросовестно депутаты Дружковского горсовета выполняют свои обязанности. В частности, осуществляют прием граждан.
Депутат от ВО «Батькивщина» Татьяна Бухаркова сейчас поднимает вопрос борьбы с нелегальной продажей алкоголя, а также со случаями, когда спиртное продают после 20:00.
Приоритетными вопросами для депутата является работа с молодежью. Например выделение средств на организацию спортивных соревнований.

Дружковского депутата-оппозиционера сложно было найти по той причине, что исполком изменил ей место фактического приема, обозначив в открытых источниках совсем другую локацию. Но это не стало преградой для нашего общения с Татьяной Михайловной.

Previous Как принимает избирателей секретарь дружковского горсовета Ирина Бучук
Next Круглий стіл у м. Добропілля: публічні обіцянки першого заступника міського голови та чи готова міська влада до змін?

About author

You might also like

Без рубрики 0 Comments

Криворізька міська рада серед фаворитів у рейтингу ефективності комунікації

Рейтинг відкритості місцевих рад та подальший контроль за виправленням недоліків став одним із напрямком роботи руху “Сильні громади” у східних областях України. Серед понад 15 міст, які стали об’єктами аналізу,

Без рубрики 0 Comments

Що приймали на 26-й сесії Рубіжанської міської ради

Запуск системи «Віче», відмова від допорогів та заява про злочин під час заслуховування звіту про роботу прокуратури. Про це та багато іншого читайте в огляді 26-ї сесії Рубіжанської міської ради

Без рубрики 0 Comments

Хто прийшов до влади після перших виборів у громадах Донеччини

18 грудня відбулися перші місцеві вибори в 143-х об’єднаних територіальних громадах, у тому числі в трьох громадах Донецької області – Соледарській, Миколаївській та Іллінівській. Особливістю виборів у цих громадах була

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!