Контроль за владою – шлях до ефективності!

Контроль за владою – шлях до ефективності!

22-23 травня у м .Слов’янськ відбувся тренінг: «Контроль народних і місцевих депутатів громадами Донеччини» . Основною метою даного заходу було створення мережі громадських активістів на Донеччині, які зможуть ефективно і злагоджено контролювати діяльність місцевої влади та народних депутатів, завдяки яким влада повинна стати прозорішою, відповідальною перед громадськістю. Організаторами даного тренінгу є рух “Cильні Громади Донеччини”.

 

10440113_952336081485729_7674874070195344680_n

Впродовж 2-х днів учасники дискутували і отримували знання від політичного аналітика Валентина Краснопьорова, журналіста – Павла Островського. Своїми досягненнями у відстоюванні інтересів свого населеного пункту за допомогою скайп зв’язку поділилась Іванка Бек, слабкі і сильні сторони законотворчої бази отримання доступу до публічної інформації розповів Олександр Дмітрієв. Також своїм досвідом громадської діяльності поділилися активісти м. Слов’янськ та інших населених пунктів Донеччини.
Депутати повинні бути ближче до людей! Фантазія? Ні! Які повноваження, права та обов’язки мають депутати місцевих та районних рад? На ці питання учасників тренінгу відповів депутат Алчевської міськради Валерій Новіков. Експерт Інституту політичної освіти Олександр Солонтай розповів про політичну освіту депутатського корпусу.
Один з днів тренінгу проходив у міськраді м.Словянська. Відвідав цей захід виконуючий обов’язки міського голови Олег Зонтов. Було дуже приємно познайомитись з керівником міста, і велика йому вдячність за приємні побажання і сприяння проведенню цього тренінгу.
Данний захід відвідали і представники нашого міста – голова громадської ради – Віталіна Бородич, а також Дмитро Федорюк та я Вікторія Омельченко.
Інформація і знання, отримані учасниками тренінгу від практиків, допоможе кожній громаді створити відповідальне, чесне, соціально активне суспільство, яке буде контролювати дії влади, або стане його прогресивною частиною.

11295589_952336204819050_2995801280056573948_n

Previous Дружковские чиновники подменили регламент горсовета
Next Начальник милиции Краматорска показал декларацию о доходах

About author

You might also like

Блоги 0 Comments

В Дружковке активисты отменили решения незаконной сессии

19 февраля состоялась закрытая сессия Дружковского городского совета. О сессии стало известно за день, но утром 19 февраля чиновники сообщили, что сессия переносится. Это была хитрость, чтобы не допустить журналистов

Блоги 0 Comments

Координатор руху “Сильні громади Донеччини” Валентин Краснопьоров взяв участь у зустрічі Президента України Петра Порошенка з громадськими діячами

Координатор руху «Сильні громади Донеччини» Валентин Краснопьоров був запрошений на зустріч представників громадських організацій з Президентом України. Темою було громадянське суспільство, його розвиток і взаємодія з державною владою. Під час

Блоги 0 Comments

Удержатся ли чиновники-хамелеоны при власти?

На минувшей неделе в эфире 1+1 вышла 40-минутная передача о ситуации в освобожденных городах Донбасса. Откровенно говоря, ситуация очень сложная. Во многих городах Донбасса при власти остались те, кто год

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!