Тиждень на Донбасі у фокусі місцевих ЗМІ

Тиждень на Донбасі у фокусі місцевих ЗМІ

«Сильні громади» продовжують відстежувати події на Донеччині, які потрапляють у поле зору місцевих ЗМІ. Для того, щоб тримати вас в курсі основних подій, що відбуваються у найбільших містах, ми щотижня готуємо підбірки основних новин, які стосуються міської влади, інфраструктури політичного та культурного життя.

Про найважливіші події Донеччини за минулий тиждень очима наших координаторів, читайте у нашій постійній рубриці «Дайджест».

У Слов’янську відбувся фестиваль «СкажиСир Фест»

У Слов’янську 2 жовтня у відновленому волонтерами сквері «Мрія» відбувся фотофестиваль «СкажиСир Фест». На території парку були встановлені різноманітні фотозони, з приставленими до них фотографами, які безкоштовно робили знімки всім охочим.

4da6eb5942f9649b06f74c52a25532dd

Фото: 6262.com.ua

5 жовтня в місті побував соліст гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук. Він відвідав місцевий університет, де прочитав лекцію та поспілкувався з місцевими студентами, викладачами та активістами міста.

6 жовтня громадська організація «East European Cooperation» (Литовська Республіка) провела публічну дискусію «Російська пропаганда у Східній Європі і на Донбасі: різні країни – загальна проблема».

Біля Слов’янська запрацював стаціонарний пост поліції. Крайня північна точка і вихід в Харківську область тепер знову захищені стаціонарним постом, який відремонтували після його розгрому бойовиками.

У Лимані відбулися перші вибори старост

Місто Лиман і Лиманський район стали одними з перших в Україні, що пройшли процес об’єднання у територіальну громаду (ОТГ). Відбулося це наприкінці 2015 року. Але тільки 2 жовтня, в об’єднаній громаді провели перші вибори старост, які охопили 12 населених пунктів ОТГ. Результати виборів будуть відомі найближчим часом.

Через капітальний ремонт автомобільного моста через річку Сіверський Донець, який у 2014 році підірвали бойовики так званої «ДНР», учні і вчителі декількох сіл і селищ найближчі два-три місяці можуть не потрапити до навчальних закладів. Йдеться про Ямпіль, Озерне, Криву Луку та Закітне. Місцевий перевізник відмовляється пускати шкільні автобуси по аварійній дорозі, яка має багато ухилів, і проходить по кряжевій місцевості, де глибина прірви іноді сягає десятків метрів.

У Маріуполі відбулася акція солідарності з польськими жінками щодо заборони абортів

У Маріуполі активні мешканки підтримали польських жінок, які вийшли на масову акцію протесту проти заборони абортів. Жінки вийшли на вулицю із тематичними плакатами.

14446105_1767922570117307_992420320144121827_n

У місті ліквідували нелегальний бордель для іноземців. Клієнтами закладу були переважно моряки, а вартість години перебування там – 100 доларів.

У Маріуполі пройшов семінар з написання грантів від МВФ, який провели представники Міжнародного фонду «Відродження».

Торецьк відвідав голова Донецької ВЦА Павло Жебрівський

4 жовтня до Торецька навідався голова Донецької ОДА – керівник Донецької ОВЦА Павло Жебрівський. Як зазначається в повідомленні, Павло Жебрівський проконсультував керівників та надав цінні вказівки щодо подальшої діяльності підприємств міста.

У Торецьку пройшли заходи, присвячені Дню усиновлення. У центрі соціальної реабілітації дітей Торецька провели сумісний захід вихованці центру, представники поліції, служби у справах дітей, Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – повідомляє офіційний сайт Торецької міської ради.

2

Фото: toretsk-rada.gov.ua

За даними сайту поліції Торецька, в селищі Новгородське міста Торецька поліцейські виявили нелегальний зал ігрових автоматів, замаскований під інтернет-клуб. Співробітники вилучили 9 гральних автоматів, відкрито кримінальне провадження.

У Бахмуті відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція

У Бахмуті на базі Навчально-наукового професійно-педагогічного інституту Української інженерно-педагогічної академії відбулася II Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених і студентів «Студенти та молодь – для майбутнього країни». У ній взяли участь представники Білоруського державного аграрного технічного університету, Азербайджанського технологічного університету, Тбіліського державного університету ім. Івана Джавахішвілі та понад 15-ти вищих навчальних закладів України.

Завдяки електронні платформі ProZorro державне підприємство «Артемсіль» заощадило на закупівлі витратних матеріалів 16 мільйонів гривень за півроку.

Міська рада готується подати чотири проекти на фінансування через «Надзвичайну кредитну програму відновлення України», яка фінансується за рахунок Європейського інвестиційного банку. Будуть подані на проекти з капітального ремонту водоводу с. Парасковіївка, капітального ремонту моста по вул. Миру, реконструкції Соледарської загальноосвітньої школи №13 та реконструкції другого корпусу ЦРЛ.

У Покровську завершили підготовку статуту

Незабаром у Покровську може бути прийнятий Статут територіальної громади, адже вже остаточно завершено його підготовку. Тим часом для сільських громад за сприяння Донецької ОДА було проведено навчальну міні-конференцію на тему «Як успішно розвивати свою справу?».

konferenciya_seliyan1

Фото: orbita.dn.ua

Також у  Покровську міська рада за сприяння  руху «Сильні громади» запускає безкоштовні курси української мови, окрім того мер міста запропонував щоп’ятниці спілкуватись в органі місцевої влади суто державною мовою.

А міський голова Родинського Сергій Федоров у Покровському міськрайонному суді продовжує судові тяганини з депутатами міськради, котрі не визнають його повноважень.

У Мирнограді ж ошукані робітники підприємства, на якому вели подвійну бухгалтерію, відшукали справедливість, публічно, під об’єктивом камери.

Підготував журналіст руху “Сильні громади” Володимир Рихліцький 

Previous Первопроходцы Е-Декларирования в Покровске
Next Електронне декларування – кістка в горлянці корупції

About author

You might also like

Дайджест новин 0 Comments

Огляд найважливіших подій Донбасу за тиждень

«Сильні громади» продовжують відстежувати події на Донбасі, які потрапляють у поле зору місцевих ЗМІ. Для того, щоб тримати вас в курсі основних подій, що відбуваються у найбільших містах, ми щотижня

Дайджест новин 0 Comments

Як минув тиждень на Донбасі: огляд місцевих ЗМІ

«Сильні громади» продовжують відстежувати події на Донеччині, які потрапляють у поле зору місцевих ЗМІ. Для того, щоб тримати вас в курсі основних подій, що відбуваються у найбільших містах, ми щотижня

Дайджест новин 0 Comments

Огляд найважливіших подій Донбасу за тиждень

«Сильні громади» продовжують відстежувати події на Донбасі, які потрапляють у поле зору місцевих ЗМІ. Для того, щоб тримати вас в курсі основних подій, що відбуваються у найбільших містах, ми щотижня

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!