Е-декларація мера Маріуполя: весь сімейний бюджет на передвиборчу кампанію

Е-декларація мера Маріуполя: весь сімейний бюджет на передвиборчу кампанію

Активісти руху “Сильні громади” продовжують моніторинг е-декларацій чиновників, опублікувати які відповідно до нового законодавства вони повинні були до 1 листопада. Ми уже писали про статки маріупольського народного депутата Сергія Тарути, тому на черзі міській голова Маріуполя Вадим Бойченко, декларацію якого проаналізуємо. Варто зауважити, що міський голова профінансував свою передвиборчу кампанію, витративши на це більше, ніж разом із дружиною заробив у 2015 році – понад 5 млн грн. Ці витрати він зазначив у своїй електронній декларації.

Мер Маріуполя зберігає готівкою 355 000$, що у перерахунку на гривні за курсом НБУ складає близько 9 млн 98 тис. грн. Ще 777 015 гривень знаходяться на рахунку в банку у Вадима Бойченка, разом з 3 629 євро (101 421 гривень за курсом НБУ). Його дружина Ганна має приблизно 152 тис. доларів на рахунку у банку (3 895 760 гривень за курсом НБУ). Усі  активи, а це в перерахунку на гривні понад 12 млн грн, подружжя зберігає на рахунках банку ПУМБ. Варто зауважити, що принципово лише у цьому банку зберігає кількадесят мільйонів гривень депутат фракції “Опозиційний блок” Юхим Звягільський.

foto_1

Щодо нерухомості, колишній ТОП-менеджер металургійного комбінату ім. Ілліча має дві квартири, загальною площею 68,3 кв.м. Одну з них, площею 23,2 кв.м., він придбав у 2007 році за 82820 гривень, – нею мер Маріуполя володіє особисто. Спільно з дружиною Ганною, Вадим Бойченко має квартиру площею 45,1 кв.м., що була придбана у 1995 році. Однак, за яку суму було придбано нерухомість, і яка її вартість за останньою оцінкою, у декларації не вказано. Обидві квартири знаходяться у Маріуполі.

Мер живе разом із дружиною, сином та донькою. Сім’я має один автомобіль – Nissan X-Trail 2012 року випуску. Вартість автомобіля мер Маріуполя у декларації не зазначив.

foto_2

У 2015 році Вадим Бойченко отримав 4 990 175 гривень зарплати за основним місцем роботи – на посаді директора з персоналу та соціальних питань металургійного комбінату ім. Ілліча, де працював з 2012 по 2015 рік.

Зарплата на посаді мера у 2015 році склала 3387 гривень. Це суттєво відрізняється від попередньої зарплатні Вадима Бойченка на посаді менеджера, яка складала близько 414 тисяч гривень на місяць.

Дружина Вадима Бойченка отримала 325 255 гривень процентів у банку. Загальні прибутки родини Бойченко за 2015 складають – 5 321 058 гривень.

foto_3

Вадим Бойченко був обраний мером Маріуполя цього року. Прикметно, що передвиборчу кампанію, як зазначено у декларації, він фінансував із власної кишені. На вибори міського голови Бойченко ішов як самовисуванець. Згідно з е-декларацією, на передвиборчу компанію він витратив більшу суму, ніж сукупний дохід родини за 2015 рік – 5 370 509 грн.

foto_4

 

 

Координатор руху “Сильні громади” у місті Маріуполь Владислав Зайцев 

 

 

 

Previous Міський голова Слов'янська Вадим Лях задекларував $55 тис. готівки
Next Е-декларирование: скромные доходы Лиманского головы

About author

You might also like

Е-декларування 0 Comments

Электронное декларирование в Доброполье: мы не спешим

Национальное агентство по предотвращению коррупции запустило сервер с электронными декларациями. До 31 октября, чиновников 1-3 категории (судьи, прокуроры, народные депутаты) обязали заполнить данный реестр повторными декларациями за 2015 год. Лица,

Е-декларування 0 Comments

Декларація депутата Матвієнкова: офшорна компанія та мільйони готівкою

Аналітики руху «Сильні Громади» продовжують досліджувати електронні декларації українських депутатів. Цього разу ми розглянемо інформацію про майно та прибутки народного депутата Сергія Матвієнкова, який був обраний у Маріуполі від партії

Е-декларування 1Comments

Волшебный Лексус, бриллианты и меха. Декларирует Игорь Шкиря.

Народный депутат Украины Игорь Шкиря – один из тех семи легендарных членов парламента, которые не подали в срок свои электронные декларации. Только после публичной угрозы генерального прокурора Юрия Луценко привлечением

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!