“Медична реформа” у Костянтинівці. Інфографіка

“Медична реформа” у Костянтинівці. Інфографіка

01 листопада 2018 року у Костянтинівському медичному коледжі відбулась публічна лекція на тему: «Медична реформа» в Україні та м. Костянтинівці.
Однією з найбільш активних тем для обговорення в Україні залишається медична реформа, яка супроводжується багатьма чутками і суперечливими думками. Навесні розпочалась компанія по вибору сімейного лікаря.
На даний час активно змінюється статус медичних установ на комунальні некомерційні заклади. Вже сьогодні можна бачити як змінились заробітні плати лікарів у різних регіонах України та місті.
Заробітна плата лікаря у Костянтинівці 9 тис 500 грн, раніше була 6 тис 100 грн. Дохід медичної сестри збільшився на 12% та становить 5 тис 200 грн.
Координаторка руху “Сильні громади” у місті Костянтинівка Вікторія Омельченко 
Previous «Идеи по благоустройству носят точечный характер»
Next Рух “Сильні громади” оголошує фотоконкурс “Донеччина у фокусі змін” (прийом заявок продовжено до 30 грудня)

About author

You might also like

Ефективне місто 0 Comments

У Костянтинівці розробили онлайн-карту аптек

Команда руху “Сильні громади” створила онлайн – карту аптек Костянтиківки із переліком усіх закладів міста, де можна придбати ліки. Жовтим кольором позначені аптеки, які беруть участь у Програмі “Доступні ліки”,

Ефективне місто 0 Comments

Тест до Дня захисту тварин

Спеціально до Дня захисту тварин, який святкують 4 жовтня, ми розробили тест, у якому ви можете перевірити свої знання про те, які правила поводження з тваринами діють у різних країнах

Ефективне місто 0 Comments

Деловой Славутич: предпринимательские инициативы города атомщиков

  18 октября активисты движения “Сильні громади” организовали поездку делегации с Донетчины в город Славутич. В поездке взяли участие представители местного самоуправления, предприниматели и общественные активисты, которые интересовались опытом улучшения бизнес-климата. 

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!