“Медична реформа” у Костянтинівці. Інфографіка

“Медична реформа” у Костянтинівці. Інфографіка

01 листопада 2018 року у Костянтинівському медичному коледжі відбулась публічна лекція на тему: «Медична реформа» в Україні та м. Костянтинівці.
Однією з найбільш активних тем для обговорення в Україні залишається медична реформа, яка супроводжується багатьма чутками і суперечливими думками. Навесні розпочалась компанія по вибору сімейного лікаря.
На даний час активно змінюється статус медичних установ на комунальні некомерційні заклади. Вже сьогодні можна бачити як змінились заробітні плати лікарів у різних регіонах України та місті.
Заробітна плата лікаря у Костянтинівці 9 тис 500 грн, раніше була 6 тис 100 грн. Дохід медичної сестри збільшився на 12% та становить 5 тис 200 грн.
Координаторка руху “Сильні громади” у місті Костянтинівка Вікторія Омельченко 
Previous «Идеи по благоустройству носят точечный характер»
Next Рух “Сильні громади” оголошує фотоконкурс “Донеччина у фокусі змін” (прийом заявок продовжено до 30 грудня)

About author

You might also like

Ефективне місто 0 Comments

Заступник міського голови Бахмуту та гості зі Львова відвідали стерилізаційний майданчик

Після відкритої лекції «Як вирішити проблему безпритульних тварин?», де досвідом ділилась директорка Львівського КП «ЛЕВ» – Оксана Кошак, заступник міського голови Федор Федоров з волонтерами та гостями відвідали стерилізаційний майданчик.

Ефективне місто 0 Comments

В Слов’янську бюджет за участі громадян наближається до прийняття

Сьогоді, 4 грудня, в малій залі Слов’янської міської ради відбулося друге засідання робочої групи з питань розробки основних положень та принципів партисипативного бюджету (бюджет участі) в м.Слов’янськ. Відбувся конструктивний діалог

Ефективне місто 0 Comments

В Олександрівці встановлять контейнери для пластику та приберуть територію навколо ставка

В рамках роботи клубу «Ефективне місто» в Олександрівці 1 листопада відбулась зустріч з селищним головою Людмилою Борисевич. Під час зустрічі учасники клубу детально обговорили питання поводження з твердими побутовими відходами (ТПВ)

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!