Регіональна Конференція “Права і обов’язки людини, громадянина і поліцейського”.

Регіональна Конференція “Права і обов’язки людини, громадянина і поліцейського”.

У понеділок, 28 січня, відбудеться регіональна Конференція “Права і обов’язки людини, громадянина і поліцейського”, що пройде у Слов’янську в “TOP PLACE” вул. Торська, 67.

Для учасників з Донецької області відкрита реєстрація для участі у заході: https://goo.gl/AiZGzG

У Конференції в якості спікерів візьмуть участь уповноважена Глави Нацполіції України з питань контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності в Донецькій області Ольга Светлічна, представники обласного управління Нацполіції, Слов’янського відділу поліції, а також представник руху “Сильні громади” Денис Бігунов.

До участі в Конференції запрошуються представники правозахисних організацій Донеччини, адвокатської спільноти, активісти зі Слов’янська, Краматорська, Дружківки, Костянтинівки, Добропілля, Покровська, Бахмута, Лиману, Торецька та інших міст. Умовою участі в Конференції є обов’язкова попередня реєстрація учасників. Організатори компенсують вартість транспортних витрат за заявою учасників при наявності квитків на проїзд туди і назад.

Реєстрація відкрита. https://goo.gl/AiZGzG

Метою Конференції є презентація місії, діяльності та повноважень Управління забезпечення прав людини Національної поліції, обговорення актуальних питань що стосуються дотримання прав людини в поліцейській діяльності в Донецькій області. Планується оголосити і обговорити і діючі проекти взаємодії Нацполіціі в Донецькій області з громадянським суспільством, а також те, яким чином структурам громадянського суспільства можна до них долучитися. Також одним із головних завдань Конференції є встановлення, розширення і поглиблення партнерства між усіма учасниками Конференції в ім’я Верховенства права в регіоні.

Previous У Краматорську відбудеться конференція для підприємців та активістів про умови ведення бізнесу
Next В Торецке активисты создают культурное пространство на месте заброшенного сквера

About author

You might also like

Ефективне місто 0 Comments

Заступник міського голови Бахмуту та гості зі Львова відвідали стерилізаційний майданчик

Після відкритої лекції «Як вирішити проблему безпритульних тварин?», де досвідом ділилась директорка Львівського КП «ЛЕВ» – Оксана Кошак, заступник міського голови Федор Федоров з волонтерами та гостями відвідали стерилізаційний майданчик.

Ефективне місто 0 Comments

В Слов’янську бюджет за участі громадян наближається до прийняття

Сьогоді, 4 грудня, в малій залі Слов’янської міської ради відбулося друге засідання робочої групи з питань розробки основних положень та принципів партисипативного бюджету (бюджет участі) в м.Слов’янськ. Відбувся конструктивний діалог

Ефективне місто 0 Comments

“Нам нужно, чтобы люди получали максимально качественную помощь”, – главврач из Лимана

Одной из наиболее активных тем для обсуждения в Украине остается медицинская реформа, которая сопровождается многими слухами и противоречивыми мнениями. Как известно, активная фаза медицинской реформы началась весной этого года с

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!