Регіональна Конференція “Права і обов’язки людини, громадянина і поліцейського”.

Регіональна Конференція “Права і обов’язки людини, громадянина і поліцейського”.

У понеділок, 28 січня, відбудеться регіональна Конференція “Права і обов’язки людини, громадянина і поліцейського”, що пройде у Слов’янську в “TOP PLACE” вул. Торська, 67.

Для учасників з Донецької області відкрита реєстрація для участі у заході: https://goo.gl/AiZGzG

У Конференції в якості спікерів візьмуть участь уповноважена Глави Нацполіції України з питань контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності в Донецькій області Ольга Светлічна, представники обласного управління Нацполіції, Слов’янського відділу поліції, а також представник руху “Сильні громади” Денис Бігунов.

До участі в Конференції запрошуються представники правозахисних організацій Донеччини, адвокатської спільноти, активісти зі Слов’янська, Краматорська, Дружківки, Костянтинівки, Добропілля, Покровська, Бахмута, Лиману, Торецька та інших міст. Умовою участі в Конференції є обов’язкова попередня реєстрація учасників. Організатори компенсують вартість транспортних витрат за заявою учасників при наявності квитків на проїзд туди і назад.

Реєстрація відкрита. https://goo.gl/AiZGzG

Метою Конференції є презентація місії, діяльності та повноважень Управління забезпечення прав людини Національної поліції, обговорення актуальних питань що стосуються дотримання прав людини в поліцейській діяльності в Донецькій області. Планується оголосити і обговорити і діючі проекти взаємодії Нацполіціі в Донецькій області з громадянським суспільством, а також те, яким чином структурам громадянського суспільства можна до них долучитися. Також одним із головних завдань Конференції є встановлення, розширення і поглиблення партнерства між усіма учасниками Конференції в ім’я Верховенства права в регіоні.

Previous У Краматорську відбудеться конференція для підприємців та активістів про умови ведення бізнесу
Next В Торецке активисты создают культурное пространство на месте заброшенного сквера

About author

You might also like

Ефективне місто 0 Comments

В Доброполье состоялось заседание клуба «Эффективный город» для решения проблем животных

У Добропіллі відбулось засідання клубу «Ефективне місто» для вирішення проблем тварин Відбулось перше робоче засідання клубу «Ефективне місто», який буде працювати у Добропіллі задля вирішення проблеми безпритульних тварин у місті.

Ефективне місто 0 Comments

Тест до Дня захисту тварин

Спеціально до Дня захисту тварин, який святкують 4 жовтня, ми розробили тест, у якому ви можете перевірити свої знання про те, які правила поводження з тваринами діють у різних країнах

Ефективне місто 0 Comments

В Слов`янську стартував збір відпрацьованих батарейок

Сьогодні, 28 листопада, нарешті Клуб #Ефективне _місто перейшов до активних дій. На наш заклик до збору батарейок відгукнулися перші найактивніші представники багатьох організацій міста. Перші контейнери для збору відпрацьованих батарейок

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!