Рубіжне стало на крок ближче до інклюзивності

Рубіжне стало на крок ближче до інклюзивності

11 жовтня клуб «Ефективне місто» у м.Рубіжне звернувся з ініціативою щодо забезпечення інклюзивності пішохідних переходів при реконструкції дороги по вулиці Миру. Детально про ситуацію можна дізнатися з матеріалу Про дороги та інклюзивність.

І ось вже 1 листопада є перші результати. Бордюри на місцях, що були вказані у зверненні та матеріалі ЗМІ були занижені підрядною організацією до рівня, що забезпечить врахування потреб осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

Це перша маленька перемога клубу «Ефективне місто» в м.Рубіжне, яка дозволила попередити проблеми з пересуванням осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, які неодмінно виникли б після закінчення ремонту дороги. Хотілося також подякувати Рубіжанській міській раді, за розуміння важливості піднятого нами питання та сприяння в його вирішенні. Бо саме до міської ради звернулася команда «Ефективного міста» за підтримкою нашої ініціативи, розуміючи, що замовником ремонту виступає область і фактично місто майже не має важелів впливу на підрядника.

На фото видно нові інклюзивні пішохідні переходи по вулиці Миру. Щодо розбитих тротуарів та асфальту біля них – роботи з ремонту автодороги наразі не завершено тому ці технічні моменти можна поки що опустити.

Цей приклад показує, що навіть ініціатива декількох чоловік, якщо вона актуальна для міста й важлива для добробуту та комфорту містян, може бути підтримана органами місцевого самоврядування та виконавчою владою. Головне не сидіти й не мовчати. Давайте вирішувати проблеми Рубіжного разом. Долучайтеся до клубу «Ефективне місто». Пишіть на електронну адресу gromady@rub.org.ua і ми обов’язково запросимо Вас на найближче засідання клубу.

 

Координатор руху “Сильні громади” у Рубіжному Євген Ільченко

Previous В Олександрівці встановлять контейнери для пластику та приберуть територію навколо ставка
Next Чешская негосударственная гуманитарная организация «Человек в беде» (People in need) в Украине проводит конкурс по предоставлению грантов для создания рабочих мест на территории Донецкой области.

About author

You might also like

Ефективне місто 0 Comments

На економічному Форумі у Слов’янську розповіли про відновлення історії Староміського цвинтаря

Координатор руху “Сильні громади” в м. Слов’янську Євгенія Калугіна взяла участь у ІІ-му Слов’янському економічному Форумі імені братів Шнуркових та розповіла про ситуацію із Староміським цвинтарем під час Туристичної панелі

Ефективне місто 0 Comments

Как проходит реформа здравоохранения в Северодонецке. Польза для врачей или пациентов?

Жители Северодонецка, как и другие украинцы, регулярно обращаются в аптеки и больницы. До начала печально известных событий 2014 года, вся область имела возможность обращаться за медицинской помощью в Луганск. На

Ефективне місто 0 Comments

В Олександрівці встановлять контейнери для пластику та приберуть територію навколо ставка

В рамках роботи клубу «Ефективне місто» в Олександрівці 1 листопада відбулась зустріч з селищним головою Людмилою Борисевич. Під час зустрічі учасники клубу детально обговорили питання поводження з твердими побутовими відходами (ТПВ)

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!