Рух “Сильні громади” запускає роботу регіональної мережі “Будівничі громад”

Рух “Сильні громади” запускає роботу регіональної мережі “Будівничі громад”

У серпні 2018 року рух “Сильні громади” продовжив проект “Ефективне місто”, запустивши нові напрямки діяльності, що об’єднали зусилля активних мешканців з адвокації медичної реформи, покращення умов ведення бізнесу, місцевого благоустрою та вирішення актуальних проблем безпеки в громадах.

Наразі у 9 містах проекту створені та успішно діють спільноти у мережі Facebook, у яких громадяни ідентифікують проблеми, обговорюють їх, планують заходи з вирішення проблем та залучають відповідальних посадовців та фахівців. Таким чином, у кожній громаді вже напрацьовано практичний та теоретичний досвід, яким учасники мережі можуть обмінятися між собою.

З огляду на це, команда руху “Сильні громади” вирішила вивести взаємодію та комунікацію ключових агентів змін та лідерів громадської думки в громадах Донеччини на регіональний рівень, об’єднавши носіїв важливого досвіду через створення регіональної комунікаційної мережі “Будівничі громад”. За допомогою цієї мережі члени зможуть отримати допомогу і консультації від колег з інших громад та юристів руху “Сильні громади”, об’єднувати зусилля активістів кількох громад для вирішення місцевих проблем, ділитися досвідом з іншими, отримувати актуальну методичну допомогу тощо.

Зокрема,  команда руху “Сильні громади” регулярно готуватиме та надсилатиме членам різноманітні інформаційні матеріали щодо актуалізації різноманітних суспільно-політичних проблем та консолідації навколо їх вирішення.

Мережа створена на базі платформи Google-групи, до якої можуть залучатися мешканці, активісти, представники органів влади та місцевого самоврядування, громадських організацій, ЗМІ, бізнесу та інші суб’єкти, які, проявляють активність у життєдіяльності свого міста, регіону та України в цілому.

Якщо ви хочете долучитися до Мережі, просимо заповнити аплікаційну форму та надіслати її нам за адресою gromady.dn.ua@gmail.com з позначкою «Участь у регіональні мережі “Будівничі громад” (Ваше прізвище)».

Рекомендуємо ознайомитись з кодексом регіональної мережі “Будівничі громад”.

 

Питання та відповіді щодо роботи регіональної мережі “Будівничі громад”

 

  1. Якою є мета діяльності регіональної мережі?

Створення суспільної платформи із залученням мешканців міста, представників громадських об’єднань, політичних партій, ЗМІ, органів місцевої влади, бізнесу з різних міст та областей задля їх об’єднання, самоорганізації та взаємодії з різноманітних суспільно-політичних питань за організаційного сприяння та юридичного супроводу руху “Сильні громади”.

  1. Хто може стати учасником регіональної мережі?

Представники ЗМІ, політичних партій, громадських об’єднань, органів самоорганізації населення, політичних партій, місцевої влади, бізнесу, активні громадяни та всі інші хто виявить бажання долучитися до регіональної мережі.

  1. Як стати учасником регіональної мережі?

До мережі можна приєднатися протягом всього строку дії за запрошенням організаторів мережі, або – самостійно виявленим бажанням.

Приєднання відбувається шляхом направленням на електронну пошту організаторів потенційним учасником – листа із зазначенням  такого бажання та, установленого зразка, аплікаційної форми.

  1. Чи є обмеження щодо участі у регіональній мережі?

Відсутні будь-які обтяження щодо членства у регіональній мережі. Участь є безкоштовною та добровільною.

  1. Як працює регіональна мережа?

Регіональна мережа здійснює діяльність на відповідній онлайн-платформі Google groups, учасники та організатори обмінюються повідомленнями в необмеженій кількості без встановлення часового проміжку.

Також, члени регіональної мережі вільні у виборі інших форм роботи для об’єднання та взаємодії навколо актуалізації та вирішення різноманітних суспільно-політичних проблем. Вони можуть проводити зустрічі, акції, флешмоби, мітинги, громадські збори, конференції, форуми тощо.

  1. Які передбачені обмеження у комунікації між учасниками регіональної мережі?

Учасникам мережі не дозволяється надсилання до групи повідомлень комерційного характеру, використання нецензурної лексики та політичної пропаганди.

Також забороняється надсилання повідомлень, які спрямовані на розпалювання ворожнечі за національною, расовою чи статевою ознаками, а також інші заклики до дискримінації, образливі вислови тощо.

Порушення цих положень може призвести до прийняття організаторами рішення щодо припинення членства такої особи у регіональній мережі.

 

Previous Маєш право знати: огляд проектів рішень 67 сесії Рубіжанської міськради
Next Які інструменти покращення бізнес-клімату будуть корисними для Селидового?

About author

You might also like

Ефективне місто 0 Comments

Прифронтові дороги Торецька

В рамках проекту «Ефективне місто» від руху « Сильні громади», ГО «Центр UA» та ГО « Студена»  в Торецьку  з 18 вересня розпочав роботу клуб « Ефективне місто», який на

Ефективне місто 0 Comments

Каким будет новый корпус больницы интенсивного лечения в Бахмуте?

На первом уровне реформа здравоохранения предусматривает создание семейной медицины, а на втором уровне создаются госпитальные округа. Где же будут лечиться бахмутчане и что изменится в структуре лечебных учреждений в ближайшее

Ефективне місто 0 Comments

У Костянтинівці Клубом “Ефективне місто” оголошено флешмоб “Собака з вулиці – найкращий друг”

У Костянтинівці розпочався флешмоб “Собака з вулиці – найкращий друг”. Суть флешмобу полягає у намаганні місцевих активістів зменшити кількість безпритульних тварин на вулицях Костянтинівки шляхом одомашнення принаймні частини цих тварин.

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!