У Костянтинівці розробили онлайн-карту аптек

У Костянтинівці розробили онлайн-карту аптек

Команда руху “Сильні громади” створила онлайн – карту аптек Костянтиківки із переліком усіх закладів міста, де можна придбати ліки. Жовтим кольором позначені аптеки, які беруть участь у Програмі “Доступні ліки”, синім – інші аптеки міста.

У Костянтинівці отримати медичні препарати безкоштовно або зі знижкою за Програмою “Доступні ліки” можна у 8 аптеках та аптечних пунктах (аптеки позначені спеціальною наліпкою).

КП “Аптека № 230 – вул. Братів Котельникових, 4 (р-н залізничного вокзалу, будівля готель “Фантазія”) (06272)42760
ТОВ “Добрі ліки” – вул. Ціолковського, 2б (р-н магазину “Мяско”, ринок Ювілейний (“Хитрий”)) 38(050)3334286
ФОП Підтикан Л.В. – пр. Ломоносова, 101 (лікарня №5)
ФОП Гудзь Т.В. – вул. Інженерна, 23 (район школи №2)
ТОВ “Ваша аптека”- пр. Ломоносова,161 (Центральна районна Лікарня) (06264) 7-35-50
ТОВ «Донбасс-Фармація-Трейдинг» – пр. Ломоносова, 101 (лікарня №5)
ТОВ ЗТФ «Арніка» – пл. Перемоги, 11-а (р-н кафе “Цегла”, магазин “Дитячий світ”) 38(095)3764626
ТОВ ЗТФ «Арніка» – вул. Ціолковського, 27 (Приватбанк, поряд піцерія “Челентано”) (06272) 2-99-83
Станом на 22 листопада у Костянтинівці здійснюють свою господарську діяльність 22 суб’єкти господарювання. У місті пацієнтів обслуговують 36 аптек та 5 аптечних пунктів. У Програмі “Доступні ліки” приймають участь 20% аптек ( в тому числі аптечних пунктів), це кожна 5 аптека міста.

В Україні існує багато сайтів з даними аптек, препаратів, інструкціями, адресами розташування. Одним з таких сайтів є tabletki.ua. На цьому сайті можна знайти довідкову інформацію про лікарські засоби, дані про наявність медикаментів їх вартість в аптеках.

Крім того, є можливість знайти аптеку поряд з будинком, аптеку з низькими цінами, замовити доставку ліків та зарезервувати ліки зі знижкою. Також, на сайті tabletki.ua пацієнт може ознайомитись з офіційною інструкцією ліків від виробників, знайти препарат-аналог. Інформація про ліки на сайті розміщена за даними “Державного реєстру лікарських засобів України” та постійно оновлюється.
У Костянтинівці до сайту tabletki.ua підключено 3 аптеки:

  1. “Досвід Довіра Допомога” – вул. Космонавтів 5/7 (біля магазину “Меблі” та “ПУМБ” банку)
  2. “Аптека оптових цін” – вул. Космонавтів 1А (будівля магазину “ЄВА”)
  3. “Бажаємо здоров’я” – пл. Перемоги 18 (район “Нової пошти”).

Програма “Доступні ліки” почала діяти 1 квітня 2017 року. За цією програмою пацієнти з серцево-судинними захворюваннями, діабетом ІІ типу та бронхіальною астмою можуть отримати ліки безкоштовно або з частковим відшкодуванням.

Пріоритетність надали лікуванню цих хвороб, оскільки саме вони найбільше впливають на показники смертності населення або суттєво знижують якість життя пацієнта та ефективно лікуються на амбулаторному рівні.

 

Координаторка руху “Сильні громади” у Костянтинівці Вікторія Омельченко

Previous У Слов’янську пропонують створити Громадську раду при відділі поліції
Next "Пам'ять поколінь" або як активна громада Слов'янська створює меморіальний парк на місці Староміського кладовища - ВІДЕО

About author

You might also like

Ефективне місто 0 Comments

У Слов’янську запрошують до Клубу “Ефективне місто”, говоритимуть про сміття

У п’ятницю, 27 жовтня, о 14.00 годині у Слов’янську відбудеться поточне засідання клубу “Ефективне місто”. На зустріч запрошені керівники відділу екології, УЖКГ Слов’янської міської ради, КП “АТП 052814” та колишній

Ефективне місто 0 Comments

Как проходит реформа здравоохранения в Северодонецке. Польза для врачей или пациентов?

Жители Северодонецка, как и другие украинцы, регулярно обращаются в аптеки и больницы. До начала печально известных событий 2014 года, вся область имела возможность обращаться за медицинской помощью в Луганск. На

Ефективне місто 0 Comments

В Слов`янську стартував збір відпрацьованих батарейок

Сьогодні, 28 листопада, нарешті Клуб #Ефективне _місто перейшов до активних дій. На наш заклик до збору батарейок відгукнулися перші найактивніші представники багатьох організацій міста. Перші контейнери для збору відпрацьованих батарейок

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!