У Костянтинівці розробили онлайн-карту аптек

У Костянтинівці розробили онлайн-карту аптек

Команда руху “Сильні громади” створила онлайн – карту аптек Костянтиківки із переліком усіх закладів міста, де можна придбати ліки. Жовтим кольором позначені аптеки, які беруть участь у Програмі “Доступні ліки”, синім – інші аптеки міста.

У Костянтинівці отримати медичні препарати безкоштовно або зі знижкою за Програмою “Доступні ліки” можна у 8 аптеках та аптечних пунктах (аптеки позначені спеціальною наліпкою).

КП “Аптека № 230 – вул. Братів Котельникових, 4 (р-н залізничного вокзалу, будівля готель “Фантазія”) (06272)42760
ТОВ “Добрі ліки” – вул. Ціолковського, 2б (р-н магазину “Мяско”, ринок Ювілейний (“Хитрий”)) 38(050)3334286
ФОП Підтикан Л.В. – пр. Ломоносова, 101 (лікарня №5)
ФОП Гудзь Т.В. – вул. Інженерна, 23 (район школи №2)
ТОВ “Ваша аптека”- пр. Ломоносова,161 (Центральна районна Лікарня) (06264) 7-35-50
ТОВ «Донбасс-Фармація-Трейдинг» – пр. Ломоносова, 101 (лікарня №5)
ТОВ ЗТФ «Арніка» – пл. Перемоги, 11-а (р-н кафе “Цегла”, магазин “Дитячий світ”) 38(095)3764626
ТОВ ЗТФ «Арніка» – вул. Ціолковського, 27 (Приватбанк, поряд піцерія “Челентано”) (06272) 2-99-83
Станом на 22 листопада у Костянтинівці здійснюють свою господарську діяльність 22 суб’єкти господарювання. У місті пацієнтів обслуговують 36 аптек та 5 аптечних пунктів. У Програмі “Доступні ліки” приймають участь 20% аптек ( в тому числі аптечних пунктів), це кожна 5 аптека міста.

В Україні існує багато сайтів з даними аптек, препаратів, інструкціями, адресами розташування. Одним з таких сайтів є tabletki.ua. На цьому сайті можна знайти довідкову інформацію про лікарські засоби, дані про наявність медикаментів їх вартість в аптеках.

Крім того, є можливість знайти аптеку поряд з будинком, аптеку з низькими цінами, замовити доставку ліків та зарезервувати ліки зі знижкою. Також, на сайті tabletki.ua пацієнт може ознайомитись з офіційною інструкцією ліків від виробників, знайти препарат-аналог. Інформація про ліки на сайті розміщена за даними “Державного реєстру лікарських засобів України” та постійно оновлюється.
У Костянтинівці до сайту tabletki.ua підключено 3 аптеки:

  1. “Досвід Довіра Допомога” – вул. Космонавтів 5/7 (біля магазину “Меблі” та “ПУМБ” банку)
  2. “Аптека оптових цін” – вул. Космонавтів 1А (будівля магазину “ЄВА”)
  3. “Бажаємо здоров’я” – пл. Перемоги 18 (район “Нової пошти”).

Програма “Доступні ліки” почала діяти 1 квітня 2017 року. За цією програмою пацієнти з серцево-судинними захворюваннями, діабетом ІІ типу та бронхіальною астмою можуть отримати ліки безкоштовно або з частковим відшкодуванням.

Пріоритетність надали лікуванню цих хвороб, оскільки саме вони найбільше впливають на показники смертності населення або суттєво знижують якість життя пацієнта та ефективно лікуються на амбулаторному рівні.

 

Координаторка руху “Сильні громади” у Костянтинівці Вікторія Омельченко

Previous У Слов’янську пропонують створити Громадську раду при відділі поліції
Next "Пам'ять поколінь" або як активна громада Слов'янська створює меморіальний парк на місці Староміського кладовища - ВІДЕО

About author

You might also like

Ефективне місто 0 Comments

На економічному Форумі у Слов’янську розповіли про відновлення історії Староміського цвинтаря

Координатор руху “Сильні громади” в м. Слов’янську Євгенія Калугіна взяла участь у ІІ-му Слов’янському економічному Форумі імені братів Шнуркових та розповіла про ситуацію із Староміським цвинтарем під час Туристичної панелі

Ефективне місто 0 Comments

В Олександрівці встановлять контейнери для пластику та приберуть територію навколо ставка

В рамках роботи клубу «Ефективне місто» в Олександрівці 1 листопада відбулась зустріч з селищним головою Людмилою Борисевич. Під час зустрічі учасники клубу детально обговорили питання поводження з твердими побутовими відходами (ТПВ)

Ефективне місто 0 Comments

Прифронтові дороги Торецька

В рамках проекту «Ефективне місто» від руху « Сильні громади», ГО «Центр UA» та ГО « Студена»  в Торецьку  з 18 вересня розпочав роботу клуб « Ефективне місто», який на

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!