У Слов’янську пропонують створити Громадську раду при відділі поліції

У Слов’янську пропонують створити Громадську раду при відділі поліції

“Сильні громади” ініціюють створення Громадської ради при Слов’янському відділі поліції. Для детального вивчення практичного досвіду зі створення та роботи цього органу, 27 лютого відбудеться круглий стіл за участю колишнього голови Громадської ради при Сєвєродонецькому відділі поліції Вадима Любченка та представників поліції Слов’янська.

Захід розпочнеться о 10:00 на другому поверсі Центральної бібліотеки Слов’янська. Вхід вільний.

Крім цього, активісти руху надіслали відповідне звернення начальнику поліції Слов’янського відділу підполковнику поліції Ковальчуку Анатолію. Наразі відбувається його розгляд, закрема, вивчається досвід роботи інших громадських рад, нормативно-правові акти, кращі практики взаємодії тощо.

“Досвід роботи Громадської ради при Сєвєродонецькому відділі поліції демонструє, що при бажанні та волі з боку органів поліції та громадських організацій такий механізм може бути одним з дієвих інструментів вирішення відповідних місцевих проблем”, – підкреслює організатор заходу Денис Бігунов.

Право створення Громадських рад при органах влади передбачено Постановою Кабінету міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 “Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики”.

На зустрічі будуть представлені такі питання до обговорення:

 

  • Як створювалася Громадська рада при Сєвєродонецькому відділі поліції Луганської області;
  • Форми роботи та діяльності Громадської ради;
  • Заходи Громадської ради при Сєвєродонецькому відділі поліції та інше.

 

До участі запрошуються зацікавлені представники громадських, релігійних організацій, спілок та інших об’єднань громадян, які зацікавлені у досвіді роботи Громадської ради при Сєвєродонецькому відділі поліції та його імплементації в Слов’янську.

Зазначимо, що серпні 2018 року рух “Сильні громади” продовжив проект “Ефективне місто”, запустивши нові напрямки діяльності, що об’єднали зусилля активних мешканців з адвокації медичної реформи, покращення умов ведення бізнесу, місцевого благоустрою та вирішення актуальних проблем безпеки в громадах.

Додаткова інформація: 050-752-25-21 – Денис Бігунов gromady.dn.ua

________________________________________________________________________________

Цей проект реалізується рухом “Сильні громади” ГО “Центр UA в рамках Проекту “Зміцнення громадської довіри 2” (UCBI II), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Проведення цього дослідження стало можливим завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Зміст продукції є винятковою відповідальністю “Сильні громади” ГО “Центр UA  та не обов’язково відображає погляди USAID або уряду США.

Previous Аналіз впровадження медичної реформи у Костянтинівці та Костянтинівському районі
Next У Костянтинівці розробили онлайн-карту аптек

About author

You might also like

Ефективне місто 0 Comments

Які інструменти покращення бізнес-клімату будуть корисними для Селидового?

Однією зі складових успішного розвитку малого та середнього бізнесу в містах є готовність місцевих органів влади створювати сприятливі для цього умови. Зазвичай такі заходи фіксуються у розроблених органами самоврядування програмах

Ефективне місто 0 Comments

Регіональна Конференція “Права і обов’язки людини, громадянина і поліцейського”.

У понеділок, 28 січня, відбудеться регіональна Конференція “Права і обов’язки людини, громадянина і поліцейського”, що пройде у Слов’янську в “TOP PLACE” вул. Торська, 67. Для учасників з Донецької області відкрита реєстрація

Ефективне місто 0 Comments

Як пацієнтові отримати безкоштовні ліки

Цього року з Держбюджету виділили майже 6 млрд грн для закупівлі медпрепаратів. Відтак, кожна лікарня має бути забезпечена ліками з Національного переліку лікарських засобів. Цей список затвердило Міністерство охорони здоров’я.

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!