В Доброполье состоялось заседание клуба «Эффективный город» для решения проблем животных

В Доброполье состоялось заседание клуба «Эффективный город» для решения проблем животных

У Добропіллі відбулось засідання клубу «Ефективне місто» для вирішення проблем тварин

Відбулось перше робоче засідання клубу «Ефективне місто», який буде працювати у Добропіллі задля вирішення проблеми безпритульних тварин у місті.

Організував роботу клубу Рух «Сильні громади», який тривалий час досліджував проблеми, що потребують негайного вирішення, спільно із ГО «Студена». Для цього проводилось анкетування, фокус-групи та різного роду опитування. Однією, з найбільш популярних відповідей було питання безпритульних тварин та жорстокого поводження з ними.

Під час засідання клубу учасники детально ознайомились з меморандумом та розробили стратегію, щодовирішення проблем безпритульних тварин та жорстокого поводження з ними.

Тепер, у планах клубу «Ефективне місто», спільно з товариством захисту тварин «Вірність», розробити програму поводження із безпритульними тваринами та зробити до міської ради публічну пропозицію, щодо реалізації. Також під час засідання обговорили проект майбутньої петиції, щодо стерилізації безпритульних тварин.

Учасники прописали план подальших дій. Зокрема, обговорили можливості проведення масштабної кампанії з прилаштування тварин, куди входитиме і ведення сторінок у соцмережах, і встановлення домовленостей з міськими сайтами, і акції із залучення громадян до вирішення цієї проблеми.

Меморандум клубу підписали також і три представники органів місцевого самоврядування. Активну участь у роботі клубу візьмуть і представники захисту тварин.

До речі, в ці дні, ТЗТ «Вірність займалось стерилізацією безпритульних тварин. Черговий етап, який відбувся за рахунок добровільних пожертв, пройшов успішно.

За словами волонтера ТЗТ «Вірність» Олександри Куліненко,мобільна бригада лікарів на чолі зветеринаром Віктором Петровичем, знову працювала над проблемою безпритульних тварин міста. Волонтери ТЗТ «Вірність» кілька місяців збирали пожертви і записували охочих на пільгову стерилізацію. Однією з умов, як завжди, була доставка і післяопераційний догляд за твариною, оскільки ТЗТ «Вірність» не має свого транспорту і приміщень для реабілітації чотирилапих.

Нагадаємо, 22 вересня до Добропілля із лекцією приїжджала директорка комунального підприємства «Лев» зі Львова Оксана Кошак. Вона розповіла про роботу Центру для безпритульних тварин, де вдалося налагодити ефективну роботу на основі кращих світових практик. У Львові вдається знаходити господарів для понад 60% безпритульних собак. Усіх відловлених тварин у місті стерилізують, вакцинують, підліковують та чипують. Також у львівських школах запроваджені уроки поводження із тваринами та введена загальноміська реєстрація усіх домашніх тварин.

Такі заходи спрямовані передовсім на те, щоб якомога менше чотирилапих опинялося на вулиці, адже близько 80% безпритульних собак є такими з вини людей.

В свою чергу, ми сподіваємось на вдалий симбіоз волонтерів «Вірності» та членів клубу, бо досвід і багаторічна праця людей, що займаються тваринами, та свіжі ідеї від клубу – могли б дати непоганий результат.

Координатор Руху «Сильні громади» у Добропіллі Аліна Денисова

Previous Вертикальна ілюзія, або Медійна матрьошка по-маріупольськи
Next 35-я сессия Лиманского городского совета: каких решений ждать?

About author

You might also like

Ефективне місто 0 Comments

В Олександрівській ОТГ готові підтримувати бізнес-ініціативи підприємців

У серпні рух “Сильні громади” запустив нові напрямки діяльності проекту “Ефективне місто”. Одним з таких напрямків є покращення умов ведення бізнесу. Наскільки бізнес-клімат є сприятливим у Олександрівці Донецької області, що

Громади 0 Comments

Безпритульні тварини у Добропіллі: «Ми не винні, що живемо!»

На сьогодні проблема безпритульних тварин стоїть досить гостро, на Добропільщині у тому числі.  Жителі міста скаржаться на велику кількість собак. А волонтери скаржаться на байдужість жителів, котрі не лише проходять

Ефективне місто 0 Comments

В Слов`янську стартував збір відпрацьованих батарейок

Сьогодні, 28 листопада, нарешті Клуб #Ефективне _місто перейшов до активних дій. На наш заклик до збору батарейок відгукнулися перші найактивніші представники багатьох організацій міста. Перші контейнери для збору відпрацьованих батарейок

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!