Маєш право знати: огляд проектів рішень 44 сесії Рубіжанської міськради

Маєш право знати: огляд проектів рішень 44 сесії Рубіжанської міськради

Створення нового комунального підприємства, соціальні квартири дітям-сиротам та новий радник міського голови – про це та багато іншого, що планується розглянути на 44 сесії Рубіжанської міськради, читайте в огляді від «Сильних громад».

28 лютого о 15:00 у малій залі засідань відбудеться чергова 44 сесія Рубіжанської міської ради. Розпорядження з порядком денним сесії міської ради розміщено на офіційному сайті ради. На розгляд сесії виноситься 32 питання, 16 з яких – земельні.

Проекти рішень можна умовно поділити на блоки.

Перший блок – звіти

Проектом рішення «Про хід виконання у 2017 році Програми приватизації майна комунальної власності м. Рубіжне» пропонується затвердити відповідний звіт за яким:

  • об’єкт нерухомого майна загальною площею 5579,4 кв. м, по вул. Менделєєва, 29 так і не було приватизовано
  • об’єкт нерухомого майна загальною площею 3919,3 кв. м, по вулиці Почаївській,11 за результатами аукціону приватизовано за 835 360 гривень.

Проектом рішення «Про звіт про надходження плати за оренду майна міських комунальних підприємств за 2017 рік» пропонується затвердити відповідний звіт за яким:

  • У 2017 році від передачі об’єктів нерухомого майна в оренду в дохід міського бюджету надійшло 768,58 тисяч гривень, що становить 116,5% до плану.
  • Заборгованість по перерахуванню до міського бюджету встановлених 30% орендної плати за 2013-2016 р.р. мають КП «Бюро технічної інвентаризації» Рубіжанської міської ради – 123,3 тисячі гривень та КП «Житлово-експлуатаційна контора № 1» Рубіжанської міської ради – 116,6 тисяч гривень.

Наступним проектом рішення пропонується затвердити «Звіт міського голови «Про здійснення державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності виконавчими органами Рубіжанської міської ради у 2017 році»

  • Протягом 2017 року був прийнятий один регуляторний акт – «Про затвердження Порядку організації сезонної, ярмаркової та святкової торгівлі на території м Рубіжне».
  • Протягом 2017 року було проведене 1 періодичне відстеження результативності регуляторного акту – «Про обмеження роботи об’єктів торгівлі, крім підприємств ресторанного господарства, в частині реалізації алкогольних напоїв та пива (крім безалкогольного) на території м.Рубіжне».

Другий блок – зміни до рішень міської ради

Проектом рішення «Про внесення змін в Додаток до рішення сесії Рубіжанської міської ради від 28.12.2017 р. № 40/1 «Про затвердження Програми розвитку «Охорона здоров’я м. Рубіжне на 2018 – 20120 роки» пропонується збільшити прогнозні обсяги фінансування програми.

 

Проектом рішення «Про внесення змін до рішення Рубіжанської міської ради від 20.12.2017 № 39/2» пропонується внести чергові зміни до Порядку переведення квартир соціально вразливих верств населення м. Рубіжне на індивідуальне опалення.

Проектом рішення «Про внесення змін до Положення про відділ економічного аналізу та інвестиційної політики Рубіжанської міської ради» пропонується додати до повноважень відділу нову функцію – реалізацію державної політики в сфері туризму.

Проектом рішення «Про внесення змін до плану діяльності міської ради з підготовки проектів регуляторних актів у сфері господарської діяльності на 2018 рік» пропонується доповнити план наступним пунктом:

 

Проектом рішення «Про внесення змін до Програми розвитку земельних відносин на території Рубіжанської міської ради на 2018-2020 роки» пропонується викласти додатки до програми у новій редакції:

 

Третій блок – створення нових підприємств

Проектом рішення «Про створення Комунального підприємства «Муніципальний сервіс» Рубіжанської міської ради» пропонується утворити нове комунальне підприємство, затвердити його статут та сформувати статутний капітал в розмірі 15 тисяч гривень.

Цікавим у цьому рішенні є те, що, згідно зі статутом, Підприємство є комунальним, унітарним та комерційним, джерелом коштів на оплату праці працівників підприємства є частина доходу, одержаного в результаті його господарської діяльності та інші власні кошти. Для цього підприємство наділяють 79 видами економічної діяльності.

Одночасно у самому проекті рішення пропонується:

 

До того ж, на відміну від комунальних підприємств, що є виконавцями послуг ЖКГ (Водоканал, Тепломережа, КП «БТІ»), у статуті яких встановлено, що штатний розклад підприємства обов’язково погоджується міським головою, у статуті нового підприємства з такими ж функціями такої умови немає.

Тобто керівник може самостійно формувати штат підприємства без погодження із засновником, а потім міська рада буде виділяти кошти платників податків Рубіжного на фінансову підтримку оплати праці цих працівників?

Це ж стосується й фінансового плану підприємства. У статуті відсутні вимоги щодо щорічного затвердження такого документу та звіту про його виконання.

Четвертий блок – кадрові питання

Проектом рішення «Про внесення змін до рішення Рубіжанської міської ради від 30.03.2016 №9/5» пропонується

 

Як бачимо, цим рішенням вводиться нова посада – радник міського голови з питань ЖКГ.

Проектом рішення «Про умови оплати праці першого заступника міського голови Башкира О.В.» пропонується

 

Наступні проекти рішень неможливо об’єднати до якогось блоку, тому розглянемо їх окремо:

Проектом рішення «Про надання особам із числа дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, житла із фонду соціального призначення» пропонується надати у користування, до досягнення особами з числа дітей-сиріт, та дітей, позбавлених батьківського піклування 23 річного віку шість соціальних квартир, що були придбані завдяки субвенції з державного бюджету на виконання Закону України «Про житловий фонд соціального призначення».

Проектом рішення «Про визначення переліку об’єктів та видів суспільно-корисних робіт на 2018 рік для відбування покарання особам, засудженим до громадських робіт» пропонується затвердити наступний перелік робіт:

 

Проектом рішення «Про надання дозволу на розстрочку погашення заборгованості по зовнішній рекламі за попередній період ТОВ «Телерадіокомпанія «Луганськ-ТВ» пропонується надати дозвіл ТОВ «Телерадіокомпанія «Луганськ-ТВ» на розстрочку погашення заборгованості зі сплати за тимчасове надання місць розташування рекламних засобів, які знаходяться у комунальній власності за період 2014-2016 у сумі 21,4 тисячі гривень.

Решту проектів рішень можна віднести до категорії земельних питань

Це проекти рішень приватного характеру (оформлення та розірвання договорів оренди, припинення права постійного користування, згода на розробку технічної документації тощо).

 

Координатор руху «Сильні громади» у Рубіжному Євген Ільченко

Previous Сталеве серце України зупинилося? Огляд основних подій у Кривого Рогу в 2017 році
Next За що будуть голосувати депутати Бахмуту на останній зимовій сесії?

About author

You might also like

Місцеві депутати 0 Comments

Новое руководство Доброполья: год у руля

После местных выборов в Доброполье, прошёл ровно год. Чем же запомнилось жителям новое руководство за начальный период своей каденции проанализировала команда активистов движения «Сильные громады». Городской голова Доброполья Андрей Аксенов

Маєш право знати 0 Comments

Маєш право знати: головні рішення лютневої сесії Селидівської міської ради

Рух «Сильні громади» продовжує слідкувати за діяльністю органів місцевого самоврядування. 22 лютого відбулася чергова сімнадцята сесія Селидівської міської ради. Всього на розгляд пропонувалося 43 питання, з них 20 стосувалися земельних

Громади 0 Comments

Світлодарськ без світла. У прифронтовому місті обговорили основні проблеми

17 грудня в Світлодарську відбулося засідання ініціативної групи, яка готова займатися розвитком міського простору. У дискусії взяла участь народний депутат України Наталія Веселова, місцеві мешканці представники місцевої влади, а також

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!