Студенти Бахмуту дискутували на тему розвитку молодіжного руху

Студенти Бахмуту дискутували на тему розвитку молодіжного руху

За ініціативи викладача Інституту лідерства і управління при УКУ Ірени Даниш сумісно з рухом “Сильні громади” в Бахмуті відбулися дискусії лідерів молодіжних організацій на тему:”Чи є молодіжний рух в Україні?”.

Викладач і громадський діяч, яка працювала в різних міжнародних місіях по світу і в Україні планує відвідати 12 міст Донеччини. В Бахмуті відбулося дві зустрічі. Першу зі студентами переселеного вузу – Горлівського інязу допомагали організувати адміністрація і викладачі інституту. Другу з активом молодіжних організацій бахмутських вузів допомагали організувати в Управлінні молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради.

6

Як повідомила нашому сайту Ірена Даниш, мета “Слухаючого туру” відображена в його назві – максимально почути ініціативи молоді, їх плани на майбутнє, позицію що до розбудови України через громадський сектор, запобігання корупції, наслідки війни.

66

Активісти молодіжних організацій розповіли про свою діяльність. В медучилищі займаються просвітницькою діяльністю, за часів війни розвинулось волонтерство. В музикальному училищі організують концерти для жителів міста і військових. В УІПА молодь приймає участь у науковій роботі, культурних і соціальних акціях.

65

Кожний поділився своїми досягненнями і відмітив, що крім роботи в учбових закладах включаються в заходи по організації міських свят. Молодь поділилася також своїми ініціативами. Наприклад, студентка інязу Ганна розказала, що хотіла б працювати з дітьми – безкоштовно викладати танці. Вихованці Донецького училища олімпійського резерву розказали, що хочуть організовувати групу по боротьбі с наркотиками і палінням. Сумісно з правоохоронними органами проводити бесіди.

67

Наприкінці Ірена відмітила, що була дуже вражена, активністю молоді і їх бажанням діяти, нести відповідальність за своє місто і країну.

 

Previous Наскільки відкрита Новогродівська міськрада – моніторинг «Сильних громад»
Next Викладачка зі Львова проїде 12 міст, щоб почути молодь Донбасу

About author

You might also like

Міські ради 0 Comments

Круглый стол в Лимане: “Лед тронулся”

«Сильные громады» помогали чиновникам и общественникам Лимана внедрять инструменты местной демократии. Живое обсуждение возможностей контроля и влияния на местное самоуправление прошло на круглом столе в понедельник, 21 марта, в котором

Громади 0 Comments

Всеукраїнська акція «Година смерті»: українці вимагають реформу медицини

Запрошуємо Вас на Всеукраїнську акцію «Година смерті», під час якої у 55 містах України представники пацієнтських організацій та активісти звернуться до народних депутатів з вимогою підтримати медичну реформу в Україні

Підзвітність 0 Comments

Публичные отчеты нардепов: имеем право знать!

Будущее только в наших руках! Мариупольцы имеют право знать о деятельности нардепов из первых уст. С этой целью активисты движения “Сильні громади” провели сбор подписей для отправки коллективных писем народным

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!