У Слов’янську за сприяння руху “Сильні громади” відбулася зустріч МінТОТ з організаціями ВПО

У Слов’янську за сприяння руху “Сильні громади” відбулася зустріч МінТОТ з організаціями ВПО

У Слов’янську відбулася зустріч з представниками Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України.

На зустрічі була присутня Цибулько Олеся – радник Міністра з питань тимчасово окупованих територій та ВПО України. Також були присутні юрист Міністерства, та представник Нового Донецького Сектору Міністерства, який зараз знаходиться в Краматорську.

Під час зустрічі комунікаційний менеджер руху “Сильні громади” Денис Бігунов передав представнику Міністерства, раднику Міністра з питань тимчасово окупованих територій та ВПО України Олесі Цибулько письмове звернення на ім’я міністра, в якому представниками руху були зібрані конкретні пропозиції від громади та переселенців прифронтового міста Торецьк щодо внесення змін до низки нормативно-правових актів, які стосуються АТО та ВПО.

Радник міністра Олеся Цибулько пообіцяла донести цю інформацію до міністра Черниша.

Метою зустрічі було зібрати інформацію про те, яким є життя переселенців у Слов’янську, їх головні проблеми і потреби, інтереси, а також долучити громадськість до розробки Стратегії вирішення проблем ВПО, яку наразі розробляє Міністерство.

Проте сама зустріч була розрахована лише на 1 годину. І після довгої відсутності комунікації організацій ВПО з представниками міністерства на місцях цього було явно замало, що було доведено розмовою на високих тонах. Існує надія, що після того, як повноцінно запрацював сектор Міністерства в Донецькій області, а представниками Міністрерства зібрані актуальні контактні дані місцевих організацій ВПО, ситуація з комунікацією може покращитися.

Зустріч відбулася за сприяння представників руху “Сильні громади”.

Previous У Слов’янську продовжує працювати Клуб "Ефективне місто".
Next Депутат Селидівської міської ради та громадськість міста прийшли до суду аби довести неправомірність призначення на посаду заступника міського голови Івана Охомуша

About author

You might also like

Громади 0 Comments

Prozorro по-мариупольски: порт учит город, как экономить деньги

С 1 августа большая часть закупок органов местной власти будут производиться через систему электронных закупок Prozorro. С 1 апреля на эту систему уже перешли органы центральной власти и государственные монополии.

Громади 0 Comments

Тайные богатства мэра Лимана: следствие собрало для суда восемь томов

Уже почти как девять месяцев прошло с того момента, когда на городского голову Лимана Петра Цимидана было заведено уголовное дело по утаиванию сведений в ежегодных декларациях о доходах. Дело начало

Міські ради 0 Comments

Фейковый конкурс, или Как устроиться на работу в исполком

Всем известно, что  при устройстве на работу на госслужбу, в большинстве случаев приходится проходить конкурс на замещение вакантной должности. О нём объявляют в СМИ, а не далее, чем через 30

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!