В містах Донеччини відкрилася фотовиставка про позитивні зміни в регіоні

В містах Донеччини відкрилася фотовиставка про позитивні зміни в регіоні

16 січня у Краматорську, Слов’янську та Лимані стартувала фотовиставка “Донеччина у фокусі змін”. Виставка триватиме близько двох місяців та буде відбуватися у 9 містах Донецької області. Фотовиставка є продовженням фотоконкурсу “Фокусуй зміни” від руху “Сильні громади”, що відбувався з 21 листопада до 31 грудня.

Фото Катерина Ісаєнко

У фотоконкурсі взяли участь понад 30 авторів, серед яких як професійні фотографи, так і аматори. Із понад 100 фоторобіт журі відібрали трьох переможців, які отримали грошові нагороди. 30 найкращих фотографій презентуватимуть на фотовиставках у містах Донецької області.

У перших трьох містах фотовиставка стартувала 16 січня. У Краматорську вона відбувається у приміщенні Краматорського художнього музею (вул. Академічна, 60). У Слов’янську виставка відкрилася в центральній бібліотеці (площа Соборна, 2А). Виставка в Лимані відбувається у приміщенні Центру культури і дозвілля ім. Горького (вул. Фрунзе, 17).

Фото Людмила Лой

У кожному з міст виставка триватиме близько тижня, після чого її перемістять в інше місто. Загалом проведення виставки заплановане у 10 містах Донецької області, серед яких – Бахмут, Світлодарськ, Дружківка, Костянтинівка, Торецьк, Селидове та Шахівська громада.

Фото Олексій Кузьмін

Нагадаємо, переможцями фотоконкурсу, результати якого оголосили 15 січня, стали мешканка Краматорська Катерина Ісаєнко, мешканка Торецька Людмила Лой та Олексій Кузьмін зі Слов’янська. Вони отримали подарункові сертифікати на придбання техніки на суму від 2 до 5 тис. грн.

 

Previous У Краматорську оголосили переможців обласного фотоконкурсу «Донеччина у фокусі змін»
Next У Краматорську відбудеться конференція для підприємців та активістів про умови ведення бізнесу

About author

You might also like

Громади 0 Comments

ПРОЕКТ ОКАЗАНИЯ ГУМАНИТАРНОЙ ПОМОЩИ «ВОССТАНОВЛЕНИЕ ИСТОЧНИКА СРЕДСТВ К СУЩЕСТВОВАНИЮ».

Международная гуманитарная организация “Человек в беде” ПРОДЛИЛА ПРИЁМ ЗАЯВОК по проекту восстановление и развитие самозанятости в Донецкой области. Проект охватывает следующие районы и города Донецкой области: Александровский, Бахмутский, Великоновоселковский, Добропольский,

Громади 0 Comments

Маєш право знати. Важливі рішення сесії Костянтинівської міської ради

  1 березня відбулась 83 сесія Костянтинівської міської ради. Депутати розглянули питання затвердження звіту про виконання міського бюджету за 2017 рік та внесення змін до бюджету 2018 року, реорганізацію центру

Громади 0 Comments

Рух “Сильні громади Донеччини” пропонує залучити громадськість до роботи над стратегією міста

Рух “Сильні громади Донеччини” звертається до Слов’янської міської ради з пропозицією залучити широке коло громадськості до роботи над стратегією розвитку Слов’янська   Слов’янська міська рада 84122, Україна, Донецька область М.

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!