В містах Донеччини відкрилася фотовиставка про позитивні зміни в регіоні

В містах Донеччини відкрилася фотовиставка про позитивні зміни в регіоні

16 січня у Краматорську, Слов’янську та Лимані стартувала фотовиставка “Донеччина у фокусі змін”. Виставка триватиме близько двох місяців та буде відбуватися у 9 містах Донецької області. Фотовиставка є продовженням фотоконкурсу “Фокусуй зміни” від руху “Сильні громади”, що відбувався з 21 листопада до 31 грудня.

Фото Катерина Ісаєнко

У фотоконкурсі взяли участь понад 30 авторів, серед яких як професійні фотографи, так і аматори. Із понад 100 фоторобіт журі відібрали трьох переможців, які отримали грошові нагороди. 30 найкращих фотографій презентуватимуть на фотовиставках у містах Донецької області.

У перших трьох містах фотовиставка стартувала 16 січня. У Краматорську вона відбувається у приміщенні Краматорського художнього музею (вул. Академічна, 60). У Слов’янську виставка відкрилася в центральній бібліотеці (площа Соборна, 2А). Виставка в Лимані відбувається у приміщенні Центру культури і дозвілля ім. Горького (вул. Фрунзе, 17).

Фото Людмила Лой

У кожному з міст виставка триватиме близько тижня, після чого її перемістять в інше місто. Загалом проведення виставки заплановане у 10 містах Донецької області, серед яких – Бахмут, Світлодарськ, Дружківка, Костянтинівка, Торецьк, Селидове та Шахівська громада.

Фото Олексій Кузьмін

Нагадаємо, переможцями фотоконкурсу, результати якого оголосили 15 січня, стали мешканка Краматорська Катерина Ісаєнко, мешканка Торецька Людмила Лой та Олексій Кузьмін зі Слов’янська. Вони отримали подарункові сертифікати на придбання техніки на суму від 2 до 5 тис. грн.

 

Previous У Краматорську оголосили переможців обласного фотоконкурсу «Донеччина у фокусі змін»
Next У Краматорську відбудеться конференція для підприємців та активістів про умови ведення бізнесу

About author

You might also like

Громади 0 Comments

Тиждень на Донбасі: найважливіші події через призму місцевих ЗМІ

«Сильні громади» продовжують відстежувати події на Донеччині, які потрапляють у поле зору місцевих ЗМІ. Для того, щоб тримати вас в курсі основних подій, що відбуваються у найбільших містах, ми щотижня

Громади 3 Comments

РЕЄСТРУЙТЕСЯ НА ФОРУМ, ПРИСВЯЧЕНИЙ ПЕРСПЕКТИВАМ ДОНБАСУ

5 липня 2015 року з нагоди річниці визволення Слов’янська у місті відбудеться форум «ДОНБАС – УКРАЇНА. ПОРЯДОК ДЕННИЙ». Мета форуму: наголосити на актуальності сучасних проблем Донбасу для України і світу,

Громади 0 Comments

Медицинская реформа «на местах»: мнение жителей Торецка

Активисты движения «Сильные громады» вели активную работу по изучению ситуации нынешнего положения и общественного мнения в сфере медицинских услуг в Донецкой, Луганской и Днепропетровской областях. Проведенное активистами исследование также коснулось

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!