В містах Донеччини відкрилася фотовиставка про позитивні зміни в регіоні

В містах Донеччини відкрилася фотовиставка про позитивні зміни в регіоні

16 січня у Краматорську, Слов’янську та Лимані стартувала фотовиставка “Донеччина у фокусі змін”. Виставка триватиме близько двох місяців та буде відбуватися у 9 містах Донецької області. Фотовиставка є продовженням фотоконкурсу “Фокусуй зміни” від руху “Сильні громади”, що відбувався з 21 листопада до 31 грудня.

Фото Катерина Ісаєнко

У фотоконкурсі взяли участь понад 30 авторів, серед яких як професійні фотографи, так і аматори. Із понад 100 фоторобіт журі відібрали трьох переможців, які отримали грошові нагороди. 30 найкращих фотографій презентуватимуть на фотовиставках у містах Донецької області.

У перших трьох містах фотовиставка стартувала 16 січня. У Краматорську вона відбувається у приміщенні Краматорського художнього музею (вул. Академічна, 60). У Слов’янську виставка відкрилася в центральній бібліотеці (площа Соборна, 2А). Виставка в Лимані відбувається у приміщенні Центру культури і дозвілля ім. Горького (вул. Фрунзе, 17).

Фото Людмила Лой

У кожному з міст виставка триватиме близько тижня, після чого її перемістять в інше місто. Загалом проведення виставки заплановане у 10 містах Донецької області, серед яких – Бахмут, Світлодарськ, Дружківка, Костянтинівка, Торецьк, Селидове та Шахівська громада.

Фото Олексій Кузьмін

Нагадаємо, переможцями фотоконкурсу, результати якого оголосили 15 січня, стали мешканка Краматорська Катерина Ісаєнко, мешканка Торецька Людмила Лой та Олексій Кузьмін зі Слов’янська. Вони отримали подарункові сертифікати на придбання техніки на суму від 2 до 5 тис. грн.

 

Previous У Краматорську оголосили переможців обласного фотоконкурсу «Донеччина у фокусі змін»
Next У Краматорську відбудеться конференція для підприємців та активістів про умови ведення бізнесу

About author

You might also like

Громади 0 Comments

В Славянске обжалуют решение об отмене допороговых закупок в Prozorro

Движение “Сильные громады” обратилось к уполномоченному Верховной Рады по правам человека, с целью признать  решение Славянского исполкома от 21 июня  № 444 “О внесении изменений в решение исполнительного комитета Славняского

Громади 1Comments

Активисты Донбасса требуют отстранить нелегитимные горсоветы

В пятницу, 27 ноября в 11:00 возле общественной приемной администрации Президента Украины (ул. Шелковичная, 12) состоится пикет активистов общественных организаций Донецкой области с требованием прекратить полномочия городских советов в тех городах, где

Громади 0 Comments

Первые итоги работы Лиманского горсовета

Прошедшие местные выборы кардинально изменили состав местной власти. Спустя 25 лет сменился городской голова, а депутатский корпус обновился на 80%. Политическая монополия, существовавшая все это время, серьезно пошатнулась. Все чаще

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!