Важливо! Розшукуються свідки російської агресії на Донбасі

Важливо! Розшукуються свідки російської агресії на Донбасі

У зв’язку з агресією РФ проти нашої держави та для захисту інтересів українського народу та держави України за допомогою правових засобів розпочато низку процесів у міжнародних судових органах з метою притягнення РФ до відповідальності.

З цією метою за сприяння руху “Сильні громади” здійснюється пошук свідків російської агресії на Донбасі. Кого ми розшукуємо:

  безпосередніх очевидців збройної агресії РФ на Донбасі;

 очевидців порушень прав людини на Донбасі з боку російських військових та представників так званих “ДНР” та “ЛНР”;

наявність у розпорядженні фото- та відеоматеріалів, що підтверджують агресію РФ проти України.

Зазначена інформація буде використана Україною в якості доказової бази у міжнародних судових органах з метою притягнення РФ до відповідальності за порушення прав людини на Донбасі.

Якщо Ви володієте такою інформацією, будь ласка, пишіть на електронну скриньку руху “Сильні громади” svidoksud@gmail.com із зазначенням характеру інформації або на спеціальну е-скриньку interstate.minjust@gmail.com чи заповніть ФОРМУ ЗА ЦИМ ПОСИЛАННЯМ. Довідки за телефонами: 050-752-25-21; 097-661-44-09; 063-741-52-47 (Денис Бігунов, цілодобово).

Пам’ятайте! Ваша інформація може допомогти юридично довести вину Російської Федерації у розв’язанні та веденні неоголошеної агресивної війни проти України.

Previous В Лимане провели акцию против нелегального игорного бизнеса
Next Тижневий огляд новин Донеччини та Луганщини

About author

You might also like

Громади 0 Comments

Підсумки 28-ї сесії Рубіжанської міської ради

Депутатський запит Харчука, необхідність конкурсу на визначення управляючої компанії та питання підтримки комунальних підприємств. Про це та багато іншого читайте в огляді 28-ї сесії Рубіжанської міської ради від руху «Сильні

Громади 0 Comments

Первые итоги работы Лиманского горсовета

Прошедшие местные выборы кардинально изменили состав местной власти. Спустя 25 лет сменился городской голова, а депутатский корпус обновился на 80%. Политическая монополия, существовавшая все это время, серьезно пошатнулась. Все чаще

Міські ради 0 Comments

Куда пойдут купленные городом квартиры?

Городские власти «купили» три квартиры. Об этом стало известно на последнем заседании исполкома. «Купили» как резерв, на всякий случай. Однако история с приобретением квартир не совсем ясна. Если говорить о

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!