Від ідентифікації проблем до їх вирішення: Рух «Сильні громади» починає компанію онлайн-опитування через портал «Ваша думка»

Від ідентифікації проблем до їх вирішення: Рух «Сильні громади» починає компанію онлайн-опитування через портал «Ваша думка»

Рух “Сильні громади” через портал “Ваша думка” розроблений спільно з Національним демократичним інститутом США (NDI) та за підтримки агентства США з міжнародного розвитку (USAID) , проводить кампанію онлайн-опитування щодо найгостріших проблем, які турбують мешканців міст. Онлайн-опитування проводиться у 14 містах Донецької (Торецьк, Бахмут, Слов’янськ, Маріуполь, Добропілля, Костянтинівка, Дружківка, Селидове, Олександрівка, Краматорськ, Лиман, Покровськ), Луганської (Сєвєродонецьк, Рубіжне) та Дніпропетровської (Кривий Ріг) областей.

Кожен охочий у відповідній формі опитування на порталі “Ваша думка” має можливість висловити своє бачення найбільш гострих проблем в місті та конкретизуючи їх кількома словами, наприклад, потрібен ремонт дороги на певній вулиці, неякісні послуги в певній лікарні, неякісна освіта в певному навчальному закладі, бруд в місті на певній вулиці, нестача місць в конкретному садочку, тощо.

Це також можуть бути проблемні питання, вирішення яких відноситься саме до компетенції місцевого самоврядування, зокрема:

житлово-комунальне господарство (публічні вбиральні, зруйноване житло, житло для переселенців, благоустрій тієї чи іншої території, озеленення, створення зон відпочинку, дитячі майданчики, питання побутових відходів, парковки, стоянки таксі, організація місцевих ринків, розміщення тимчасових споруд, графік та маршрути громадського транспорту, кладовища, бігборди, будівництво, питання пам’яток історії і культури, архітектури та містобудування);

  • освіта;
  • культура;
  • інфраструктура;
  • земельні відносини;
  • соціально-економічний розвиток (інвестиції, місцеві податки та збори, доходи та видатки бюджету);
  • комунальні підприємства;
  • використання природних ресурсів;
  • адміністративні послуги;
  • молодіжна політика;
  • громадська безпека;

Результати опитування через інструмент «Ваша думка» будуть оброблені координаторами руху. Ними будуть сформуванні рекомендацій, які будуть надані органам місцевого самоврядування, громадянського суспільства, а також виконавчій владі різного державного рівня. Ці рекомендації допоможуть налагодити максимально продуктивний діалог вказаних суб’єктів для вирішення гострих місцевих проблем.

 

Previous Энергоэффективное Доброполье: в числе первых
Next Огляд найважливіших подій Донбасу за тиждень

About author

You might also like

Громади 0 Comments

В Рубежном активисты собирают подписи в поддержку медреформы

Движение «Сильные громады» выступило с обращениями к народным депутатам проголосовать на майской сессии четыре базовых закона, поддержав тем самым запуск медицинской реформы уже со второго полугодия 2017 года. Всю прошлую

Громади 0 Comments

Чи достатньо в Селидовому приділяють увагу екологічним питанням?

В Селидовому одною з головних проблем, про яку мало говорить влада, є екологія. Економіка міста спеціалізується на видобутку вугілля, і це не може не впливати на стан забрудненості довколишнього середовища.

Громади 0 Comments

Громадськість Селидового зустрілася з керівництвом КП «Вода Донбасу» з приводу нових тарифів

14 червня в приміщенні Селидівської міської ради відбулася зустріч громадськості з представниками КП «Вода Донбасу» та департаменту УЖКГ Донецької ОДА. Головне питання – обговорення структури нових тарифів, що наразі схвалені,

1 Comment

Leave a Reply