Від ідентифікації проблем до їх вирішення: Рух «Сильні громади» починає компанію онлайн-опитування через портал «Ваша думка»

Від ідентифікації проблем до їх вирішення: Рух «Сильні громади» починає компанію онлайн-опитування через портал «Ваша думка»

Рух “Сильні громади” через портал “Ваша думка” розроблений спільно з Національним демократичним інститутом США (NDI) та за підтримки агентства США з міжнародного розвитку (USAID) , проводить кампанію онлайн-опитування щодо найгостріших проблем, які турбують мешканців міст. Онлайн-опитування проводиться у 14 містах Донецької (Торецьк, Бахмут, Слов’янськ, Маріуполь, Добропілля, Костянтинівка, Дружківка, Селидове, Олександрівка, Краматорськ, Лиман, Покровськ), Луганської (Сєвєродонецьк, Рубіжне) та Дніпропетровської (Кривий Ріг) областей.

Кожен охочий у відповідній формі опитування на порталі “Ваша думка” має можливість висловити своє бачення найбільш гострих проблем в місті та конкретизуючи їх кількома словами, наприклад, потрібен ремонт дороги на певній вулиці, неякісні послуги в певній лікарні, неякісна освіта в певному навчальному закладі, бруд в місті на певній вулиці, нестача місць в конкретному садочку, тощо.

Це також можуть бути проблемні питання, вирішення яких відноситься саме до компетенції місцевого самоврядування, зокрема:

житлово-комунальне господарство (публічні вбиральні, зруйноване житло, житло для переселенців, благоустрій тієї чи іншої території, озеленення, створення зон відпочинку, дитячі майданчики, питання побутових відходів, парковки, стоянки таксі, організація місцевих ринків, розміщення тимчасових споруд, графік та маршрути громадського транспорту, кладовища, бігборди, будівництво, питання пам’яток історії і культури, архітектури та містобудування);

  • освіта;
  • культура;
  • інфраструктура;
  • земельні відносини;
  • соціально-економічний розвиток (інвестиції, місцеві податки та збори, доходи та видатки бюджету);
  • комунальні підприємства;
  • використання природних ресурсів;
  • адміністративні послуги;
  • молодіжна політика;
  • громадська безпека;

Результати опитування через інструмент «Ваша думка» будуть оброблені координаторами руху. Ними будуть сформуванні рекомендацій, які будуть надані органам місцевого самоврядування, громадянського суспільства, а також виконавчій владі різного державного рівня. Ці рекомендації допоможуть налагодити максимально продуктивний діалог вказаних суб’єктів для вирішення гострих місцевих проблем.

 

Previous Энергоэффективное Доброполье: в числе первых
Next Огляд найважливіших подій Донбасу за тиждень

About author

You might also like

Міські ради 0 Comments

Фейковый конкурс, или Как устроиться на работу в исполком

Всем известно, что  при устройстве на работу на госслужбу, в большинстве случаев приходится проходить конкурс на замещение вакантной должности. О нём объявляют в СМИ, а не далее, чем через 30

Прийом громадян 1Comments

Приемная Ефимова в Краматорске: работает, но нардеп там бывает редко ВИДЕО

Некоторые депутаты, которые представляют в Верховной Раде Донецкую область, не утруждают себя тем, чтобы вести прием избирателей, регулярно приезжать на округ и отчитываться о проделанной работе. В сравнении с неуловимыми

Громади 0 Comments

Насколько эффективно депутат Ефимов работает в парламенте?

Координаторы движения «Сильные громады» продолжают анализировать эффективность и открытость работы депутатов. Сегодня мы ознакомимся с работой в парламенте члена депутатской фракции партии «Блок Петра Порошенко» – Максима Ефимова за 2016

1 Comment

Leave a Reply