Маєш право знати: Костянтинівка

Маєш право знати: Костянтинівка

 

22 грудня відбулась 72 сесія Костянтинівської міської ради. Серед основних питань, які розглянули депутати, були затвердження бюджету на 2017 рік, звільнення почесних громадян Костянтинівки від оплати житлово-комунальних послуг, встановлення надбавок до окладу посадовцям.

Активісти руху “Сильні громади” проаналізували рішення сесії Костянтинівської міської ради.

Бюджет 2017

Під час сесії депутати затвердили бюджет на 2017 рік. Заплановані доходи і видатки міського бюджету у сумі 491 млн 920 тис. грн. Зокрема, доходи загального фонду міського бюджету 483 млн 720 тис. грн., доходи спеціального фонду міського бюджету 8,2 млн грн, та бюджет розвитку – 1 млн 530 тис. грн.

Також при формуванні міського бюджету враховані витрати за рахунок субвенцій державного бюджету: на освіту у сумі 53 млн 170 тис. грн та медицину у сумі 64 млн 172 тис. грн.

foto1

Надбавки за досягнення у праці

Прийнято рішення з 01.01.2017 встановити надбавку за високі досягнення в праці у розмірі 50% посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг і вислугу років, та премії:

– Давидову Сергію Дмитровичу – міському голові, надбавку + премію у розмірі 100% середньомісячної заробітної плати;

– Разумному Юрію Григоровичу – секретарю міської ради, надбавку + премію у розмірі 100% середньомісячної заробітної плати;

– Тихій Надії Миколаївні – першому заступнику міського голови, надбавку + премію у розмірі 90% середньомісячної заробітної плати;

– Василенку Віктору Володимировичу – заступнику міського голови, надбавку + премію у розмірі 80% середньомісячної заробітної плати;

– Коваленко Тетяні Станіславовні – заступнику міського голови, надбавку + премію у розмірі 80% середньомісячної заробітної плати;

– Журавльову Олексію Ігоревичу – керуючому справами виконкому, надбавку + премію у розмірі 80% середньомісячної заробітної плати.

У рішенні сесії зазначено, що за особистим зверненням отримувача премії або надбавки міський голова може своїм розпорядженням зменшити її розмір.

Дивує, що у рішенні не зазначено, за які саме високі досягнення у праці депутати так одноголосно підвищують зарплатню чиновникам та своєму секретарю. А ще цікаво, чи хоч хтось відмовиться від надбавок?

100% відшкодування комунальних витрат

На сесії Костянтинівської міської ради прийняли рішення про компенсування комунальних витрат деяким мешканцям міста. Наприклад, повне відшкодування комунальних витрат призначено дружині загиблого воїна АТО Сергія Ісаєва Тетяні, яка виховує двох малолітніх дітей.

Також, було прийнято рішення про відшкодування комунальних витрат почесним громадянам міста, одним з яких є Карпов Володимир Петрович, колишній директор колишнього заводу «Втормет», а також депутат Костянтинівської міськради цього скликання. Згідно з його декларацією, площа будинку складає 199,1 кв.м. Під час голосування за це питання Володимир Карпов утримався.

foto-2

А ще ця остання сесія року відзначилась цинічною поведінкою багатьох присутніх депутатів, які гралися мобільними телефонами впродовж усього засідання. Мабуть, втомилися за шість років «плідної праці». Активісти «Сильних Громад» продовжуватимуть пильно стежити за роботою народних обранців і мотивувати їх ефективніше виконувати свої обов`язки.

foto3

 

Координаторка руху «Сильні громади» у Костянтинівці Вікторія Омельченко

Previous Публичная лекция «Сильных громад» в Лимане стала площадкой для диалога с властью
Next Холодильники – дітям, а решту – собі під ялинку?

About author

You might also like

Громади 0 Comments

Підсумки круглого столу: Активісти поділилися своєю думкою стосовно розвитку громадського руху на Донеччині

Активісти організації «Сильні громади» зі Слов’янська Денис Бігунов і Марія Середа розповідають про підсумки круглого столу, присвяченого діяльності громадського руху на Донеччині «Сильні громади» організували круглий стіл на якому обговорювали проміжні

Громади 0 Comments

Суд відкрив провадження щодо неправомірності дій Селидівської міської ради при голосуванні за заступника мера

Селидівський міський суд надіслав ухвалу про відкриття провадження за позовом депутата Віталія Грицака щодо неправомірного призначення на посаду заступника мера Селидового Івана Охомуша.  Засідання призначено на 3 листопада о 9:30.

Громади 0 Comments

В Торецке прошла публичная лекция о работе местных депутатов

24 декабря в Торецке прошла публичная лекция «Стандарти демократії в роботі депутатів Торецької міської ради». Активисты движения «Сильные громады» провели исследование, целью которого было определить, на сколько эффективны депутаты местных

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!