Депутатам Рубіжанської міської ради на сесії вручили повістки

Депутатам Рубіжанської міської ради на сесії вручили повістки

Повістки депутатам, зняття з розгляду питання реструктуризації боргів за газ та виділення мільйону гривень «тепломережі» з голосу. Про це та багато іншого читайте в огляді 33-ї сесії Рубіжанської міської ради від руху «Сильні громади».

27 вересня о 15:00 у малій залі засідань відбулася чергова 33 сесія Рубіжанської міської ради. Онлайн-трансляцію засідання можна було подивитись на сайті та на офіційному YouTube-каналі міської ради.

33-я сесія виявилася багатою на цікаві несподіванки. Так, перед початком засідання сесії слово взяв представник Об’єднаного Рубіжансько-Кремінського військкомату, який вручив повістки чотирьом депутатам міськради: Сергію Радіонову, Валерію Харчуку, Сергію Загоруйко та Олександру Мамаєву.

Після цього слово намагалася взяти делегація партії «За життя», та, не зважаючи на те, що сесія ще не почалась, міський голова відмовив їм у праві виступу, аргументуючи це тим, що сесія міської ради – не є майданчиком для політики.

А оскільки делегація прийшла на сесію у брендованих партійною атрибутикою речах та з власною відеокамерою, то можна зрозуміти реакцію міського голови.

Та сюрпризи на цьому не завершилися. Одразу після відкриття сесії секретар міської ради запропонував зняти з порядку денного питання №6 «Про надання у користування складових газорозподільної системи оператору ГРМ – ПАТ «Луганськгаз» та №13 «Про погодження укладення договору реструктуризації заборгованості КСТП «РТКЕ» за природний газ» у зв’язку з тим, що ці питання потребують законодавчого розгляду. Ці пропозиції були підтримані більшістю депутатів ради.

Нагадаємо, що про можливі негативні наслідки поспішного прийняття проекту рішення №13 «Сильні громади» вже писали.

Також депутат Денис Денищенко запропонував зняти з розгляду питання №1 «Про хід виконання Програми соціально-економічного і культурного розвитку міста Рубіжне на 2017 рік за 1 півріччя», депутат Харчук – питання №11 «Про внесення змін до рішення Рубіжанської міської ради від 24.02.2011 № 4/41», та ці пропозиції не були підтримані більшістю депутатів.

 

Під час розгляду питання змін до міського бюджету з голосу було винесено три пропозиції. Зокрема, голова комунальної комісії, депутата Володимир Купцов, запропонував виділити мільйон гривень КСТП «Рубіжнетеплокомуненерго» на погашення заборгованості за природний газ та перерозподілити кошти для придбання засобу обліку тепла у дитячий садок №2.

Депутат Анатолій Бусєнков запропонував виділити додатково 42 тисячі гривень для закупівлі меблів у інфекційне відділення Центральної міської лікарні м.Рубіжне.

Всі пропозиції були підтримані більшістю депутатів ради.

Чергова несподіванка відбулася підчас голосування по питанню «Про прийняття у комунальну власність територіальної громади м. Рубіжне системи електронного голосування «VІCHЕ», системи електронної черги для Рубіжанського ЦНАП та обладнання, програмного забезпечення для управління праці та соціального захисту населення Рубіжанської міської ради». Під час спроби голосування система електронного голосування «VІCHЕ» просто зависла й депутати вимушені були повторно реєструватися. Крім того, протягом всієї сесії через проблеми з системою «VІCHЕ» при включенні депутатських мікрофонів періодично зникав звук онлайн-трансляції. Нагадаємо, вартість системи електронного голосування «VІCHЕ» склала 471,6 тисяч гривень, та громаді міста її надали безкоштовно в рамках проекту «Українська ініціатива з підвищення впевненості».

Несподівано для себе депутат Денищенко став членом міжвідомчої комісії міської ради з розгляду питань, пов’язаних з відключенням споживачів від мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання, в той же час пропозиції включити до складу комісії депутата Харчука та представників проектних організацій підтримані не були. Після цього депутат Харчук покинув засідання сесії, відгукнувшись в сторону депутатського корпусу нецензурною лайкою.

Інші рішення з порядку денного сесії були прийняті без зауважень і пропозицій.

 

Координатор руху «Сильні громади» у Рубіжному Євген Ільченко

Previous Клуб "Ефективне місто" почав свою роботу в м. Лохвиця
Next Огляд головних рішень вересневої сесії Селидівської міської ради

About author

You might also like

Маєш право знати 0 Comments

Маєш право знати: що розглядатимуть на ювілейній 30-й сесії Рубіжанської міськради

Передача комунального майна, пільги на землю парку та нові оклади керівництва міста – про це та багато іншого, що планується прийняти на ювілейній 30 сесії Рубіжанської міськради, читайте в огляді

Маєш право знати 0 Comments

Грядущая сессия Покровского городского совета: проекты решений без приложений и повышение зарплат верхушке местной власти

Сегодня, 23 ноября, состоится очередная 24-ая сессия Покровского городского совета. На официальном сайте опубликован список проектов решений для данного заседания. Команда движения «Сильные громады» совместно с DDK.dn.ua предлагает ознакомиться с

Маєш право знати 0 Comments

Маєш право знати: огляд проектів рішень сесії Рубіжанської міськради

Кошти на міський парк та поточний ремонт покрівель, зміни у програмі децентралізації опалення й додаткові кошти на зарплати бюджетникам – про це та багато іншого, що планується розглянути на 56

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!