Дві сесії в один день: огляд квітневих рішень Рубіжанської міськради

Дві сесії в один день: огляд квітневих рішень Рубіжанської міськради

Звіти про виконання програм, додаткові кошти на ремонт житлового фонду, нові ставки податку на нерухоме майно та 420 тисяч євро від НЕФКО це все та багато іншого розглянули депутати Рубіжанської міськради на 48 та 49 сесіях. Засідання відбулися 25 квітня. Про найважливіші рішення, які прийняли депутати, читайте в огляді від «Сильних громад».

Спочатку у Рубіжному відбулася чергова 48 сесія міської ради. На розгляд сесії винесли 36 питань, 15 з яких земельні.

Крім того, 25 квітня, одразу після закінчення 48 сесії відбулася позачергова 49 сесія, на якій розглянули 2 додаткові питання.

Більшу частину рішень можна виділити у декілька блоків. Перший блок питань – звіти про виконання програм.

У цьому блоці 11 питань. Найбільш цікавими з них є звіт щодо виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Рубіжне на 2017 рік. Повний текст документу можна переглянути за посиланням. Варто зазначити, що лише 7% інвестиційних проектів у 2017 році були виконані за рахунок міського бюджету, ще 58% – за кошти держави та 35% – за кошти інших донорів.

Далі депутати розглянули питання про затвердження звіту щодо виконання міського бюджету за І квартал 2018 року, основні показники якого представлені нижче

 

Наступним було питання про виконання у 2017 році Програми відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян залізничним транспортом та за надані послуги зв’язку у м. Рубіжне на 2017 рік. Як зазначається у звіті, проїзд компенсовано 198 пільговикам, а плату за  телефонний зв’язок – 567 мешканцям Рубіжного.

Депутати також заслухали звіт про виконання програми природоохоронних заходів м.Рубіжне за 2017 рік. У документі йдеться, що у 2017 році Програма виконана менше, ніж на 10%.

Після цього ознайомилися із виконанням у 2017 році Програми утримання та ремонту об’єктів благоустрою м Рубіжне на 2016-2020 роки. У звіті зазначається, що Програма виконана лише на 68%, причому на статтю «Регулювання чисельності безпритульних тварин» витрачено лише третину від запланованого, а на ремонт міського парку та встановлення «лежачих поліцейських» не витрачено ні копійки із запланованих 2,3 мільйона гривень.

Ще п’ять питань можна виділити у блок змін до рішень. Найбільш цікавим є рішення «Про внесення змін до Програми утримання та ремонту об’єктів житлово-комунального господарства м. Рубіжне Луганської області на 2018-2021 роки». Основні зміни у програмі представлені нижче.

Окремо можна виділити рішення «Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Рубіжанської міської ради на 2018 рік», яким встановили ставку податку на рівні 0,5% від розміру мінімальної заробітної плати.

Депутати також затвердили перелік осіб, яким встановлюються прилади індивідуального опалення за бюджетні кошти. До існуючого переліку додали ще 56 осіб.

Зміни до бюджету

Депутати прийняли рішення внести зміни до бюджету міста та розподілити кошти, які вільного залишку, що склався на початок року.

Зокрема, управлінню житлово-комунального господарства:

  • 102,2 тисяч гривень по програмі “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду” для завершення “Капітальний ремонт м’якої покрівлі ОСББ “Будівельників 22”;
  • 100 тисяч гривень на капітальний ремонт козирків над входами в під’їзди житлових будинків;
  • 100 тисяч гривень на відновлення системи водопостачання та водовідведення житлових будинків (капітальний ремонт);
  • 100 тисяч гривень на оплату робіт КП ДЕП по благоустрою міста у зв’язку зі збільшенням об’єму робіт;
  • 100 тисяч гривень на оплату робіт ДКП “Люмен” КП “Міськсвітло” на утримання зовнішнього освітлення;

Виконавчому комітету – 50 тисяч гривень на придбання копіювального апарату  та кольорового принтера з 4 картриджами.

Управлінню праці та соціального захисту населення – 40 тисяч гривень для оплати судового збору та інших судових витрат.

Решту рішень можна віднести до категорії земельних питань. Це питання приватного характеру (оформлення та розірвання договорів оренди, припинення права постійного користування, згода на розробку технічної документації тощо).

На позачерговій 49 сесії Рубіжанської міської ради розглянули два питання.

Депутати розглянули можливість отримання гранту від Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) для фінансування заходів енергозбереження на об’єктах вуличного освітлення Рубіжного. Сумі гранту 420 тисяч євро.

Окрім того, депутати затвердили Статут комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Рубіжанської міської ради» у новій редакції.

 

Координатор руху «Сильні громади» у Рубіжному Євген Ільченко

Previous Обговорення «Програми поводження з відходами у Костянтинівці»
Next “Сильні громади” провели низку тренінгів про роботу депутатів місцевих рад на сході України

About author

You might also like

Маєш право знати 0 Comments

Сессия Лиманского горсовета: деньги на дороги, кредиты на ремонты школ и старт индустриального парка

На первую в 2018 году сессию Лиманского городского совета, которая состоится 22 февраля, подготовлено 104 вопроса. Как всегда, это большая половина земельных вопросов, а вторая часть касается утверждения различных программ:

Маєш право знати 0 Comments

Як отримати комунальне приміщення в безоплатне користування? Майстер-клас від депутатів Бахмутської міськради: комітетам мікрорайонів – так, волонтерам – ні

Це одне з сорока двох проектів рішень, які будуть завтра розглядатись депутатами Бахмутської міськради. Окрім цього, обранці громади будуть завтра голосувати за  Соціальний проект на 2018 рік, Інвестиційну програму для

Маєш право знати 0 Comments

Маєш право знати: огляд головних рішень сесії Костянтинівської міської ради

17 травня 2018 року відбулась 85-та сесія Костянтинівської міської ради. На сесії були присутні 23 депутати з 41. Під час засідання були розглянуті питання освіти, затвердження звіту про виконання міського

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!