Гроші з покрівель на дороги та ремонт будівлі виконкому: що розглядатимуть на 27 сесії Рубіжанської міськради

Гроші з покрівель на дороги та ремонт будівлі виконкому: що розглядатимуть на 27 сесії Рубіжанської міськради

Звіти за сімома міськими програмами, 648 тисяч гривень на ремонт будівлі виконкому та 145 тисяч гривень на ремонт площі перед міськрадою, перерозподіл коштів з ремонту покрівель на дороги, 100 тисяч на саджанці дерев, дозвіл на продаж будівлі колишньої поліклініки та передача скверу мкр. Південний місту – усе це та багато іншого, що планується прийняти на 27 сесії Рубіжанської міськради читайте в огляді «Сильних громад».

26 квітня о 15:00 у малій залі засідань відбудеться 27 сесія Рубіжанської міської ради. Проект порядку денного 27-ї сесії міської ради розміщено на офіційному сайті ради 20 квітня 2017 року. Згідно з проектом, на розгляд сесії виноситься 34 питання, 16 з яких – земельні.

Сім питань порядку денного сесії – це звіти про виконання міських програм:

 1. Звіт про виконання міської цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2013 – 2016 роки.

Основні досягнення програми: Протитуберкульозна служба на 100% укомплектована фахівцями, в місті впроваджено електронний реєстр хворих на туберкульоз, ведеться обліково-звітна документація відповідно до міжнародних стандартів, 100% хворих на туберкульоз охоплені рентгенологічним дослідженням, на протязі 2016 року на закупівлю туберкуліну за рахунок місцевого бюджету витрачено 150,4 тис. грн, забезпечено доступ хворих на ко-інфекцію (туберкульоз /ВІЛ-інфекція/СНІД) до антиретровірусної терапії. На антиретровірусній терапії знаходиться 443 хворих, в тому числі 12 дітей. По централізованим поставкам отримано ліки на суму 1372,9 тис. грн, по гуманітарній допомозі на суму 1155,6 тис. грн 100% хворих на ко-інфекцію охоплені антиретровірусною терапією.

 1. Про виконання міської Програми реалізації молодіжної політики на 2014-2016 роки

Фінансування Програми здійснювалось за рахунок коштів міського бюджету, благодійних і спонсорських внесків. З міського бюджету на реалізацію Програми було витрачено в 2014 році – 8,27 тис. грн, 2015 – 16,7 тис. грн, 2016 –10,8 тис. грн (деякі заходи проводились з частковим фінансуванням або без фінансування).

 1. Про виконання Програми «Реконструкція будівлі музею, створення головної стаціонарної експозиції і інформатизація комунального закладу «Міський музей» на 2012-2016 рр.»

За 2012-2016 роки на реалізацію програми реконструкції музею витрачено із місцевого бюджету 920,7 тис. грн. У 2016 році відкритий зал історії АТО, введений в роботу ще один зал – стаціонарна експозиція внутрішнього оздоблення української хати 19 століття «Слобожанська хата». Оформлений стаціонарний зал (малий виставковий) до 30-х роковин трагедії на Чорнобильській АЕС «Чорнобиль. Дати. Імена».

 1. Про виконання Програми підтримки сім’ї, попередження насильства в сім’ї, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми у м. Рубіжне на 2014-2016 роки
 2. Про звіт міського голови «Про здійснення державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності виконавчими органами Рубіжанської міської ради в 2016 році»
 • затверджено Порядок розміщення зовнішньої реклами в м. Рубіжне.
 • затверджено звіт про результати повторного відстеження результативності регуляторного акту «Про затвердження в новій редакції Правил благоустрою, забезпечення чистоти і порядку в місті Рубіжне»
 • затверджено звіт про результати повторного відстеження результативності регуляторного акту «Про затвердження Порядку передачі в оренду майна територіальної громади м Рубіжне»
 • затверджено звіт про результати повторного відстеження результативності регуляторного акту «Про методику розрахунку орендної плати за комунальне майно територіальної громади м. Рубіжне та пропорції її розподілу»
 • затверджено звіт про результати повторного відстеження результативності регуляторного акту «Про затвердження Порядку розрахунку орендної плати за землю на території м. Рубіжне»
 • затверджено звіт про результати періодичного відстеження результативності регуляторного акту «Про затвердження Порядку списання комунального майна з балансів підприємств, установ та організацій комунальної власності територіальної громади м. Рубіжне»
 • затверджено звіт про результати періодичного відстеження результативності регуляторного акту «Про встановлення фіксованих ставок єдиного податку для фізичних осіб – підприємців»
 • затверджено звіт про результати періодичного відстеження результативності регуляторного акту «Про затвердження Порядку присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна в м. Рубіжне»
 1. Про хід виконання в 2016 році міської програми «Розвиток освіти Рубіжного-інвестиції в майбутнє країни» на 2016-2018 роки

Навчально-виховний процес в навчальних закладах міста в 2016 році здійснювали 526 педагогів. В 2016 році атестовано 114 педагогічних працівників. Підвищили кваліфікацію 125 педагогів міста. З метою розширення мережі груп дошкільних навчальних закладів з урахуванням запитів жителів міста у січні та вересні 2016 року було відкрито 4 спеціальні групи для дітей з порушенням мовлення на базі КДНЗ № 4, 5, 7, 9 і 2 інклюзивні групи для дітей з особливими освітніми потребами на базі КДНЗ № 5, 9.

У 2016 році відкрито 77 класів з українською мовою навчання, в яких навчається 1588 учнів і 100 класів з російською мовою навчання, з кількістю 2511 учнів.

З метою зайнятості неповнолітніх в позаурочний та канікулярний час, організації їх дозвілля та відпочинку в 105 гуртках та групах позашкільних навчальних закладів було охоплено гуртковою та секційною роботою 1509 учнів, в загальноосвітніх навчальних закладах була організована робота 56 гуртків різних напрямків, в яких займався 921 учень.

 1. Про хід виконання у 2016 році міської Програми «Організація харчуванняу загальноосвітніх навчальних закладах міста Рубіжного на 2016 – 2017 роки»

На виконання заходів Програми на 2016 рік кошти заплановані в сумі 3457,4 тис. грн, використані в сумі 3151,3 тис. грн.

Управління освіти забезпечило за рахунок коштів місцевого бюджету (витрачено 2548,5 тис. грн):

 • Харчування учнів 1-4 класів – 1644 осіб.
 • Харчування учнів 5-11 класів пільгових категорій, а саме:
 • дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та учнів із малозабезпечених сімей – 128 осіб.
 • Харчування учнів-переселенців 5-11 класів – 78 осіб.

Управління освіти в межах запланованих витрат здійснило оплату:

 • Водопостачання – 26,1 тис. грн
 • Електропостачання – 450,8 тис. грн
 • Теплопостачання – 123,7 тис. грн
 • Вивіз твердих побутових відходів, дератизація – 2,2 тис. грн

Четвертим питанням порядку денного пропонується внести зміни до Плану діяльності міської ради з підготовки проектів регуляторних актів у сфері господарської діяльності на 2017 рік, а саме запланувати на 3 квартал 2017 року прийняття регуляторного акту «Про встановлення мінімальної вартості місячної оренди 1 кв. м. загальної площі нерухомого майна фізичних осіб у м. Рубіжне Луганської області»

П’яте питання порядку денного – проект рішення Про включення об’єкта нерухомого майна до Переліку об’єктів комунальної власності м. Рубіжне, що підлягають продажу на аукціоні, а саме основну будівлю, вул. Почаївська (колишня Орджонікідзе), 11А, (чотириповерхова будівля з підвалом, загальна площа 3919,3 кв. м).

Восьме питання порядку денного – внесення змін до міського бюджету на 2017 рік:

 1. По загальному фонду бюджету виділяються додаткові асигнування головним розпорядникам бюджетних коштів в сумі 2,3 мільйони гривень:
 • управлінню праці та соціального захисту населення в сумі 10,5 тисяч гривень на відшкодування пільг по житлово-комунальних послугах воїнам – інтернаціоналістам;
 • виконавчому комітету: 60 тисяч гривень на придбання кондиціонерів для ЦНАП, 33 тисячі гривень на придбання комп’ютера і програмного забезпечення до нього для відділу мобілізаційної роботи, 20 тисяч гривень на оплату судового збору та 638 тисяч гривень на капітальний ремонт будівлі виконавчого комітету.
 • управлінню житлово-комунального господарства 377,5 тисяч гривень на співфінансування мікропроектів ОСББ та громадських організацій в рамках програми розвитку ООН, 715 тисяч гривень на капітальний ремонт (заміну) зношеного ліфта терапевтичного корпусу, 35 тисяч гривень на проектно-кошторисну документацію капітального ремонту будівлі ДЮСШ №1, 145 тисяч гривень на капітальний ремонт елементів благоустрою площі Володимирській та 299,8 тисяч гривень на капітальний ремонт ліфтів багатоквартирних житлових будинків
 1. Перерозподіляються бюджетні асигнування всередині головних розпорядників бюджетних коштів:
 • відділу культури, молоді і спорту в сумі 1,2 мільйони гривень по об’єкту «Будівництво торгового майданчика по вул. Володимирській в районі будинків 25,27»;
 • управлінню житлово-комунального господарства:
 • 7 тисяч гривень на придбання саджанців дерев замість придбання контейнерів для ПЕТ-тари;
 • 190 тисяч гривень на капітальний ремонт покрівлі житлового будинку по вул. Володимирська, 25 з капітального ремонту покрівлі житлових будинків по вул. Менделєєва, 8 – 40 тисяч гривень і по вул. Б. Хмельницького, 96 – 150 тисяч гривень;
 • 667,5 тисяч гривень на капітальний ремонт асфальтобетонного покриття по пр. Переможців з проектно-кошторисної документації об’єктів соціально-культурної сфери 420 тисяч гривень, капітального ремонту покрівель житлового фонду – 60 тисяч гривень, капітального ремонту козирків – 70 тисяч гривень, капітального ремонту приміщення санвузлів СШ № 9 – 20 тисяч гривень, капітального ремонту приміщень СШ №8 -77,5 тисяч гривень, капітального ремонту тротуарів по вул. Визволителів – 20 тисяч гривень
 • виконавчому комітету з поточних на капітальні витрати в сумі 315 тисяч гривень на установку системи відеоспостереження

Дев’яте питання порядку денногоПро внесення змін до рішення Рубіжанської міської ради від 21.12.2016 №21/5 «Про Програму соціально-економічного і культурного розвитку м. Рубіжне на 2017 рік»

До переліку святкування Державних свят пропонується додати «День українського добровольця та інші державні свята».

Дванадцятим питанням порядку денного є проект рішення про внесення змін в додатку до програми природоохоронних заходів м.Рубіжне на 2017 – 2019 рр., а саме пропонується додати статтю витрат «Заходи з озеленення територій міста (Придбання саджанців дерев для багаторічних насаджень) (КП “ШЕП”)»

Тринадцятим питанням вносяться зміни до складу постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, містобудування та земельних відносин Ларіна Л.І. замість Мухтарова Д.Х.

Чотирнадцятим питанням порядку денного є проект рішення Про встановлення податку на майно в частині плати за землю

П’ятнадцятим питанням порядку денного є проект рішення Про встановлення пільг щодо сплати земельного податку, а саме пропонується відмовити у встановленні пільг шляхом звільнення від сплати земельного податку до бюджету міста на 2017 рік об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків «Наш Дом № 22», «Единство-Рубежное», «Горького-11», «Советская-40», «Б.Хмельницкого-65», «Оберег-17».

Шістнадцятим питанням пропонується затвердити Порядок розподілу земельних ділянок між учасниками антитерористичної операції та сім’ями загиблих учасників антитерористичної операції для передачі земельних ділянок безоплатно у власність, а сімнадцятим – затвердити Порядок і умови проведення жеребкування з визначення номерів земельних ділянок серед учасників антитерористичної операції та сім’ями загиблих учасників антитерористичної операції для передачі земельних ділянок безоплатно у власність.

Двадцять восьмим питанням порядку денного є проект рішення Про передачу у постійне користування земельної ділянки КП «Рубіжанський фізкультурно-спортивний комплекс» Рубіжанської міської ради, яким пропонується передати у постійне користування комунальному підприємству земельну ділянку, на якій розташовано сквер, що наразі обслуговується ТОВ «Заря-Сервіс-Плюс»

Інші проекти рішень можна віднести до категорії земельних питань

Це проекти рішень приватного характеру (оформлення та розірвання договорів оренди, припинення права постійного користування, згода на розробку технічної документації тощо).

 

Координатор руху «Сильні громади »у Рубіжному Євген Ільченко

Previous Маєш право знати: В Олександрівці обговорили питання децентралізації
Next «Поговорим о наболевшем» – в Доброполье прошёл третий этап публичных консультаций

About author

You might also like

Маєш право знати 0 Comments

Сессия в Доброполье: Бюджет участия, деньги на благоустройство, вопросы децентрализации

Мы продолжаем свою постоянную рубрику «Имеешь право знать», где движение «Сильные громады» освещает деятельность городского совета. На последней сессии Добропольского горсовета было принято важное решение – утвержден Бюджет участия, согласно

Маєш право знати 0 Comments

Кривий Ріг місто брехунів, ноу-хау та «політичне кладовище» України

На черговому пленарному засіданні ХХV сесії міської ради Кривого Рогу прийнято 81 рішення. Присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих через бойові дії на сході країни військовослужбовців Милостивого А.Б., Іванушкіна В.В та

Маєш право знати 0 Comments

Маєш право знати: ключові рішення сесії Слов’янської міськради

Понад сто питань порядку денного, зміна заступника міського голови, звернення до керівництва України, відміна порядку розміщення тимчасових споруд, роздача землі чиновникам та учасникам АТО – все це і багато іншого

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!