Маєш право знати. 80-та сесія Костянтинівської міської ради

Маєш право знати. 80-та сесія Костянтинівської міської ради

23 листопада відбулась ювілейна 80-та сесія Костянтинівської міської ради. Серед основних питань, які розглянули депутати – затвердження виконання бюджету за 9 місяців, план діяльності міської ради щодо підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік, зміни до бюджету на 2017 рік та до Програми економічного і соціального розвитку міста на 2017 рік, земельні питання. На сесії були 26 депутатів із 40.

Команда руху «Сильні громади» проаналізувала важливі рішення Костянтинівської міської ради.

«Бюджет 2017». Звіт за 9 місяців

На початку сесії депутати затвердили звіт про виконання бюджету за 9 місяців 2017 року. Звітувала начальник міського фінансового управління Тетяна Кукліс. Дохідна частина бюджету склала 519 млн 867 тис. 333 грн, видаткова – 535 млн 100 тис. 994 грн. Дохід загального фонду міського бюджету – 506 млн 885 тис. 035 грн, видаткова частина – 516 млн 687 тис. 590 грн. Дохідна частина спеціального фонду міського бюджету склала 12 млн 982 тис. 298 грн, видаткова – 18 млн 413 тис. 404 грн

Завершуючи свій виступ, керівник фінансового управління поінформувала депутатів міської ради про надходження освітньої субвенції на заробітну плату освітян.

«Про затвердження переліку автодоріг міста Костянтинівки, поточний ремонт яких здійснюється за рахунок коштів обласного бюджету»

Доповідачем був начальник Управління комунального господарства Дмитро Заварзін. Рішення виконкому міської ради від 20.09.2017 № 294 про перелік доріг було затверджено одноголосно.

Перелік доріг зазначено на фото.

«Про продаж земельних ділянок та передачу землі у приватну власність, які перебувають у користуванні громадян (гаражів)»

На попередній сесії міської ради не вистачило голосів депутатів для прийняття рішення щодо продажу земельних ділянок по вул. Громова 16 б, 16 в, 16 г, Громова 31д. Зараз на цих земельних ділянках розташовані торгівельні павільйони.

На 80-ту сесію ради повторно було винесено питання продажу даних земельних ділянок, і цього разу у депутатів не виникло ні питань, ні зауважень. Голосування показало одноголосну підтримку рішення. Перед початком голосування начальник відділу регулювання земельних відносин УКГ Сергій Горбунов акцентував увагу на тому, що це питання обговорювалось на засіданні відповідної депутатської комісії, заперечень не було. Чому депутати не підтримали це рішення попереднього разу – не відомо.

З гаражами питання було не однозначним, тому голосували по кожній позиції окремо. З 46 об’єктів позитивно проголосували приблизно за 10. Голосування було дуже заплутаним. Але все ж таки було проголосовано питання про передачу землі у приватну власність під гараж учаснику АТО. Перед голосуванням на це звернули увагу депутатів, бо рішення на попередній сесії не набрало необхідної кількості голосів.

Вільний простір «Друзі»

Багато хто з активної громади Костянтинівки та інших регіонів країни знає про молодіжний «Вільний простір «Друзі». На поточній сесії приймалось рішення щодо продовження права на оренду приміщення. Доповідач розповів про те, що під час обговорення цього питання на комісії серед її учасників виникли суперечки стосовно періоду, на який укладається договір оренди. Спільним рішенням було узгоджено період оренди на 2 роки замість 2-х років 11 місяців.

Заключними питанням сесії було списання майна комунальної лікувально-профілактичної установи «Міська лікарня №2»: рентген-апарату «Рентген-30» та машини прально-віджимної (МСО 10-1-Є) внаслідок зношення, морального старіння, непридатного стану для подальшого використання.

Після вичерпання питань порядку денного засідання перед депутатами виступила юристка Анастасія Боєва, яка проінформувала депутатів міської ради про початок декларування майнового стану, що триватиме до 1 квітня 2018 року. Юристка роз’яснила законодавчі норми та попередила про відповідальність за невчасне подання декларацій до НАЗК.

 

Координаторка руху «Сильні громади» у Костянтинівці Вікторія Омельченко

Previous Перші рішення та програми тимчасового державного органу Торецька
Next В Слов`янську стартував збір відпрацьованих батарейок

About author

You might also like

Маєш право знати 0 Comments

Маєш право знати: огляд проектів рішень 37 сесії Рубіжанської міськради

Затвердження міських цільових програм для впровадження програмно-цільового методу, пільги комунальним підприємствам та встановлення порядку, термінів і форми звітування депутатів перед виборцями – про це та багато іншого, що планується розглянути

Маєш право знати 0 Comments

5 ключових рішень сесії Маріупольської міської ради

На сесії Маріупольської міської ради, 25 січня, депутати заслухали звіт міського голови Вадима Бойченка за попередній рік роботи на посаді. Координатори руху “Сильні громади” підготували аналіз найважливіших прийнятих рішень Маріупольської

Маєш право знати 0 Comments

Маєш право знати: огляд проектів рішень 67 сесії Рубіжанської міськради

60 мільйонів гривень на реконструкцію парку, мільйон водоканалу на податкові борги, звіт про виконання бюджету та підвищення вартості харчування у школах та дитячих садках – про це та багато іншого,

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!