Маєш право знати: ключові рішення 15 позачергової сесії Олександрівської районної ради

Маєш право знати: ключові рішення 15 позачергової сесії Олександрівської районної ради

29 березня 2017 року в залі засідань Олександрівської райдержадміністрації відбулася позачергова 15 сесія Олександрівської районної ради під час якої було розглянуто 8 проектів рішень. Команда руху «Сильні громади» пропонує ознайомитися з найцікавішими питаннями місцевого значення, котрі були прийняті на пленарному засіданні.

 

Координатор руху «Сильні громади», відвідавши сесію, виділив декілька найбільш цікавих проектів рішень, серед яких:  питання про внесення змін та доповнень до рішення районної  ради «Про районний бюджет на 2017 рік», за яке проголосувало 19 депутатів Олександрівської районної ради. Згідно внесених змін було збільшено дохідну частину бюджету з 125290,1  тис. грн. до 126537,9  тис. грн.,  доходи загального фонду районного бюджету – з 123915,8 тис. грн. до 125163,6 тис. грн., видатки загального фонду районного бюджету з 123781,8 тис. грн. до 129542,8 тис. грн. та затверджено видатки загального фонду районного бюджету в сумі 124776,2 тис. грн.

Також на сесію районної ради було винесено питання про прийняття «Програми покращення санітарно – технічного стану харчоблоків загальноосвітніх навчальних закладів Олександрівського району на 2017 – 2020 роки». Програма спрямована на оновлення технологічного обладнання, забезпечення достатньою кількістю кухонного інвентарю, посуду та покращення естетичного, санітарного стану приміщень харчоблоків закладів освіти та  надасть можливість залучити більшу кількість дітей до раціонального харчування, зберегти їх здоров’я, покращити умови для урізноманітнення меню їдальнь.

Фінансово – економічне та матеріальне забезпечення планується здійснити у межах асигнувань, які можуть бути передбачені в місцевому бюджеті на виконання Програми, а також за рахунок залучення позабюджетних коштів (меценатів, громадських фондів та інших юридичних та фізичних осіб), що не суперечать чинному законодавству України. Обсяги фінансування Програми та потреба в матеріальному забезпеченні можуть бути щорічно переглянуті та уточнені при складанні місцевого бюджету на наступний рік.

Реалізація програми дасть змогу забезпечити дітей комфортними умовами для навчання та занять спортом, підвищити ефективність навчально-виховного процесу.

Оцінивши плюси та мінуси Програми, районна рада 21 голосом вирішила затвердити Програму та звернулась до Олександрівської райдержадміністрації з проханням при формуванні районного  бюджету на кожен бюджетний рік передбачати кошти на фінансування заходів Програми.

Також під час роботи позачергової сесії було затверджено Технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для рибогосподарських потреб із земель водного фонду, що перебувають у запасі, державної власності на території Олександрівської селищної ради Олександрівського району Донецької області:

– загальна площа земельної ділянки – 36,2 га, в тому числі: під водним об’єктом – 28 га, під прибережною захисною смугою – 8,2 га

– нормативна грошова оцінка  земельної ділянки  – 730 тис. 284 грн, в тому числі: під водним об’єктом – 628 тис. 96грн., під прибережною захисною смугою – 102 тис. 188 грн.

 

Координатор руху «Сильні громади» в Олександрівькому районі Сергій Кайдаш

Previous Платні послуги в лікарні, премії заступникові мера, мораторій на продаж землі – огляд рішень Селидівської сесії
Next Дороги и животные: что больше всего беспокоит жителей Доброполья

About author

You might also like

Маєш право знати 0 Comments

Громада проти адміністративного ресурсу, боротьба петицій. Рахунок 0:0

Депутати Криворізької міської ради на черговій сесії, що відбулася 25січня, не підтримали жодну з двох антагоністичних петицій щодо КП «Муніципальна гвардія». Автор однієї з петиції, депутат міськради «свободівець» Андрій Кондратьєв,

Маєш право знати 0 Comments

Маєш право знати: як і які рішення були прийняті на 16-й сесії Селидівської міської ради 25.01.2016 року

25 січня відбулося 16-те пленарне засідання депутатів Селидівської міської ради. Всього на розгляд депутатів пропонувалося 27 питань, з них 9 – земельних. Головними, на наш погляд, були: преміювання міського голови,

Маєш право знати 0 Comments

Програми без результатів та безліч ремонтів: що розглядатимуть на 29-й сесії Рубіжанської міськради

Звіти про виконання міських програм та кошти на ремонти будинків, шкіл, дитсадків – про це та багато іншого, що планується прийняти на 29 сесії Рубіжанської міськради, читайте в огляді від

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!