Маєш право знати: огляд проектів рішень 42 сесії Рубіжанської міськради

Маєш право знати: огляд проектів рішень 42 сесії Рубіжанської міськради

Звіт міського голови, пільги на встановлення індивідуального опалення, 82 мільйони на ремонти об’єктів ЖКГ, та перерозподіл бюджету 2018 – про це та багато іншого, що планується розглянути на 42 сесії Рубіжанської міськради, читайте в огляді від «Сильних громад».

31 січня о 15:00 у малій залі засідань відбудеться чергова 42 сесія Рубіжанської міської ради. Розпорядження з порядком денним сесії міської ради розміщено на офіційному сайті ради. На розгляд сесії виноситься 42 питання, 24 з яких – земельні.

Перший проект на порядку денному сесії – «Про прийняття у комунальну власність територіальної громади м. Рубіжне системи відеоспостереження (обладнання та програмне забезпечення), впровадженої в рамках проекту «Безпечне та комфортне місто: встановлення системи відеоспостереження в громадських місцях м. Рубіжне. Будівництво (коригування)», яким пропонується прийняти безоплатно у комунальну власність територіальної громади м. Рубіжне систему відеоспостереження на загальну суму 968,6 тисяч гривень.

Другим на порядок денний сесії винесено проект рішення «Про затвердження переліку осіб, яким встановлюються прилади індивідуального опалення за бюджетні кошти», згідно з яким затверджується перелік із 216 осіб, з яких лише 39 зі статусом «малозабезпечена особа» чи «інвалід».

Наступним проектом рішення пропонується розширити коло осіб, що мають право на встановлення приладів індивідуального опалення за бюджетні кошти.

Проектом рішення «Про внесення змін до програми природоохоронних заходів м.Рубіжне на 2017 – 2019 рр..» пропонується подовжити термін реалізації програми до 2020 року.

Проектом рішення «Про внесення змін до Програми сприяння створенню та діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у місті Рубіжне Луганської області на 2017-2019 рр..» пропонується подовжити термін реалізації програми до 2020 року з відповідним фінансуванням 5,2 мільйони гривень на рік.

Наступним проектом пропонується затвердити Програму фінансової підтримки житлово-комунального господарства Рубіжанської міської ради на 2018 рік з бюджетом 2075 тисяч гривень.

Сьомим на порядок денний сесії винесено проект «Про затвердження Програми утримання та ремонту об’єктів житлово-комунального господарства м. Рубіжне на 2018-2021 роки», яким пропонується затвердити відповідну Програму з загальним бюджетом 82,6 мільйони гривень.

Восьмим проектом пропонується внести зміни до Програми утримання та ремонту об’єктів міського благоустрою в м.Рубіжне на 2016-2018 рр.., подовживши її дію до 2020 року з відповідним фінансування: 24,9 мільйони гривень у 2019 році та 25,7 мільйонів гривень у 2020 році.

Наступні проекти рішень стосуються затвердження звітів:

Про затвердження звіту щодо виконання міського бюджету за 2017 рік

Про звіт міського голови Хортіва С.І. про роботу виконавчих органів Рубіжанської міської ради за період з листопада 2016 по жовтень 2017

Про звіт про виконання плану роботи Рубіжанської міської ради за 2017 рік

Тринадцятим питанням порядку денного сесії виноситься проект рішення «Про затвердження плану роботи Рубіжанської міської ради на 2018 рік», який передбачає, що протягом 2018 року Рубіжанська міська рада розгляне 50 звітів про виконання міських програм.

Чотирнадцятим питанням порядку денного сесії виноситься проект рішення «Про затвердження договору №8 від 21.12.2017 року про міжбюджетні розрахунки за медичну допомогу, надану роділлям, породіллям Кремінського району пологовим відділенням Рубіжанської центральної міської лікарні на 2018 рік», яким передбачається, що Кремінський район перерахує протягом 2018 року до міського бюджету Рубіжного 160 тисяч гривень.

Три наступні проекти рішень можна об’єднати у блок «Комунальне майно»:

Проектом рішення «Про передачу інформаційних металевих конструкцій по вул. Миру на баланс КП «РФСК» Рубіжанської міської ради Луганської області» передбачається безоплатно передати на баланс комунальному підприємству «Рубіжанський фізкультурно-спортивний комплекс» міської ради чотири споруди для розміщення реклами.

Проектом рішення «Про передачу об’єктів нерухомого майна по вул. Миру, 46, 46б, на баланс КП «ШЕП» Рубіжанської міської ради» передбачається передати безоплатно об’єкти нерухомого майна на баланс комунальному підприємству «Шляхово-експлуатаційне підприємство» Рубіжанської міської ради.

 

Проектом рішення «Про прийняття майна у комунальну власність територіальної громади м.Рубіжне» передбачається прийняти безоплатно від Агентства Міжнародного Розвитку Сполучених Штатів Америки та компанії «Інтернешнл Рісорсіс Груп» майно комунальну власність територіальної громади м. Рубіжне.

Окремим питанням можна виділити проект рішення «Про внесення змін до рішення міської ради від 20.12.2017 №39/5 «Про міський бюджет на 2018 рік» за яким:

 1. за рахунок вільного залишку, що склався на 01.01.2018 року по загальному фонду бюджету виділяються додаткові кошти:
 • управлінню освіти в сумі 3,6 мільйони гривень – освітня субвенція на заробітну плату.
 • управлінню охорони здоров’я сумі 2,7 мільйони гривень на виплату поточних витрат по медичній субвенції.
 • управлінню житлово-комунального господарства:
 • 100 тисяч гривень на вилов безпритульних тварин,
 • 600 тисяч гривень на капітальний ремонт зелених насаджень,
 • 160 тисяч гривень на виготовлення проектно-кошторисної документації та проведення її експертизи – облаштування модульної котельні в Дитсадку № 6,
 • 645 тисяч гривень на капітальний ремонт ліфтів,
 • 400 тисяч гривень на капітальний ремонт будівлі Управління праці та соціального захисту населення по вул. Руденко, (співфінансування 10%),
 • 1,9 мільйони гривень на погашення заборгованості за електроенергію, спожиту в місцях загального користування КП «БТІ».
 1. за рахунок вільного залишку, що склався на 01.01.2018 року по трансфертах з обласного бюджету спеціальним фондом виділяються додаткові кошти управлінню освіти в сумі 59,4 тисячі гривень на обладнання спортивного майданчика Рубіжанського ліцею.

Решту проектів рішень можна віднести до категорії земельних питань

Це проекти рішень приватного характеру (оформлення та розірвання договорів оренди, припинення права постійного користування, згода на розробку технічної документації тощо).

Координатор руху «Сильні громади» у Рубіжному Євген Ільченко

Previous ТОП 16 найважливіших рішень Бахмутської міськради в січні
Next Анабіоз та шокова терапія у Торецьку

About author

You might also like

Маєш право знати 0 Comments

Сесія Криворізької міськради: кнопкодавство, голосування «пакетом» та недопуск громадян на засідання

На пленарному засіданні ХVІІ сесії Криворізької міської ради VІІ скликання, яке відбулося 25 січня, фактично відсутній у сесійній залі депутат Андрій Богатирьов, встиг проголосувати за 9 питань, поки фальсифікацію не

Маєш право знати 0 Comments

Имеешь право знать: за что будут голосовать депутаты Лиманского горсовета

На сессию Лиманского горсовета, которая состоится в четверг, 22 июня, вынесено 58 проектов решений. В частности, на сессию выносятся изменения в штатное расписание исполкома, программы по благоустройству и содержанию города,

Маєш право знати 0 Comments

Огляд головних рішень вересневої сесії Селидівської міської ради

Рух «Сильні громади» продовжує відстежувати події, по’вязані з діяльністю органів місцевої влади. 20 вересня відбулося пленарне засідання Селидівської міської ради. Головні питання: зміни до цьогорічного бюджету, затвердження муніципальних стипендій, програм

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!