Маєш право знати: огляд проектів рішень 60-ї сесії Рубіжанської міськради

Маєш право знати: огляд проектів рішень 60-ї сесії Рубіжанської міськради

Затвердження програми приватизації та аукціонної комісії, 2,5 мільйони на ремонти житлового фонду та інвентаризація парку – про це та багато іншого, що планується розглянути на 60-й сесії Рубіжанської міськради, читайте в огляді від «Сильних громад».

 

29 серпня 2018 року о 15:00 в малій залі засідань міської ради (3 поверх) відбудеться позачергова 60 сесія Рубіжанської міської ради. Розпорядження з порядком денним сесії міської ради розміщено на офіційному сайті ради. На розгляд сесії виноситься 42 питання, 34 з яких – земельні.

Перші два проекти, що виносяться на розгляд сесії, нормують питання приватизації комунального майна у Рубіжному на 2018-2020 роки. Окрім цього, планується створити аукціонну комісію та затвердити умови її діяльності.

 

Проектом рішення «Про надання згоди КСТП «РТКЕ» на передачу майна у позичку» пропонується передати Комунальному підприємству «Муніципальний сервіс» Рубіжанської міської ради частину майна КСТП «Рубіжнетеплокомуненерго».

 

 

Проектом рішення «Про надання згоди на передачу у позичку нежитлового приміщення № 1 на вул.О.Бондаренка, буд. 1» пропонується надати згоду комунальному підприємству «Бюро технічної інвентаризації» Рубіжанської міської ради передати у позичку нежитлове приміщення площею 136,9 квадратних метри для розміщення Рубіжанського міського відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Луганській області.

Окремим проектом на розгляд сесії виноситься звіт щодо виконання міського бюджету за перше півріччя 2018 року. Розглянемо його показники більш детально.

До загального фонду надійшло 86,5 мільйонів гривень податків і зборів, що склало 102,7% від плану.

На рахунки спеціального фонду міського бюджету надійшло 10,3 мільйони гривень, що склало 77,4% до річного уточненого плану.

За І півріччя 2018 року сплачено видатків загального фонду бюджету на суму 307,4 мільйони гривень, що склало 90,2% до уточненого плану.

За рахунок коштів спеціального фонду сплачено витрат за І півріччя 2018 року на суму 17,4 мільйони гривень, що склало 57,9% до річного уточненого плану.

Кошти спеціального фонду витрачені на капітальний ремонт об’єктів благоустрою зеленого господарства, капітальний ремонт пасажирських ліфтів, поповнення бібліотечного фонду, витрати бюджетних установ за рахунок власних надходжень.

 

За І півріччя 2018 року фактичне фінансування бюджету розвитку склало 8,5 мільйони гривень при плані 12,5 мільйони гривень. Кошти бюджету розвитку були спрямовані на капітальний ремонт об’єктів благоустрою зеленого господарства, капітальний ремонт пасажирських ліфтів, придбання бюджетними установами (поповнення бібліотечного фонду).

 

За І півріччя 2018 року з резервного фонду міського бюджету, для запобігання виникненню надзвичайних ситуацій було виділено майже 460 тисяч гривень:

  • 44,5 тисячі гривень на придбання паливно-мастильних матеріалів для міського водоканалу
  • 41,5 тисяч гривень на придбання мастила та дизельного палива для роботи дизель-генератора
  • 43,7 тисяч гривень на придбання труби та паливно-мастильних матеріалів
  • 39,8 тисяч гривень на транспортно-експедиторські послуги із завезення активного мулу
  • 89,8 тисяч гривень на придбання паливно-мастильних матеріалів для міського Водоканалу

 

 • 199,4 тисяч гривень виконавчому комітету на оплату заходів з транспортування та подальшого захоронення радіоактивних відходів.

 

Проектом рішення «Про затвердження плану інвентаризації, паспортизації об’єктів благоустрою (газонів), які знаходяться в південній частині міста Рубіжне» пропонується доручити Управлінню житлово-комунального господарства у місячний термін провести інвентаризацію та паспортизацію газонів, які знаходяться в південній частині міста Рубіжне.

Проектом рішення «Про затвердження плану інвентаризації, паспортизації об’єктів благоустрою, які знаходяться на земельній ділянці, розташованій за адресою: м. Рубіжне, територія обмежена вул. Хіміків, вул. Горького, вул.Кутузова, провул. Чкалова» пропонується доручити Управлінню житлово-комунального господарства у місячний термін провести інвентаризацію та паспортизацію території загального користування на земельній ділянці що розташована в м. Рубіжне та обмежена вул. Хіміків, вул. Горького, вул. Кутузова, пров. Чкалова.

 

Окремо розглянемо проект рішення про внесення змін до бюджету міста, яким передбачається:

 1. Перерозподіл коштів серед головних розпорядників: 50 тисяч гривень з управління праці та соціального захисту населення за програмою «Лікування дітей міста Рубіжного з рідкісними (орфанними) захворюваннями на 2018-2020 роки» на управління охорони здоров’я для пільгового амбулаторного лікування хворих з психічними розладами.
 2. За рахунок трансфертів вносяться зміни:
 • управлінню житлово-комунального господарства виділяються додаткових 2,5 мільйони гривень на капітальний ремонт дахів житлових будинків, пошкоджених 28.06.2018 внаслідок погіршення погодних умов на території м. Рубіжне
 • управлінню праці та соціального захисту населення зменшується на 640 тисяч гривень фінансування державної допомоги сім’ям з дітьми
 • відділу культури, молоді та спорту виділяється додатково 43,9 тисяч гривень на проекти культурного обміну між Луганською та Львівською областями.

Решта проектів рішень належать до категорії земельних питань. Це питання приватного характеру (оформлення та розірвання договорів оренди, припинення права постійного користування, згода на розробку технічної документації тощо).

 

Координатор руху «Сильні громади» у Рубіжному Євген Ільченко

Previous Маєш право знати: огляд проектів рішень сесії Рубіжанської міськради
Next ЗАЯВА РУХУ “СИЛЬНІ ГРОМАДИ” ЩОДО СИТУАЦІЇ З ВАСИЛЕМ ХОМЕНКО

About author

You might also like

Маєш право знати 0 Comments

Коты, как часть экосистемы, и «крымский мэр» – обзор решений сессии Добропольского горсовета

Движение «Сильные громады» продолжает отслеживать решения, принятые Добропольским городским советом. На этот раз под прицелом сразу две сессии, которые состоялось в июле. Коты, как часть экосистемы Решение, вызвавшее бурный общественный

Маєш право знати 0 Comments

Маєш право знати. Головні рішення сесії Костянтинівської міської ради

7 лютого відбулась 90-та сесія Костянтинівської міської ради. Серед основних питань, які розглянули депутати – затвердження виконання міського бюджету за 2018 рік, надання пільг особам з інвалідністю по зору, затвердження

Маєш право знати 0 Comments

Маєш право знати: колегія Олександрівської райдержадміністрації

15 березня відбулось чергове засідання колегії Олександрівської районної державної дміністрації, яке очолив голова РДА Микола Мачульський. У роботі колегії взяли участь члени колегії, начальники відділів, управлінь райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!