Маєш право знати: огляд проектів рішень сесії Рубіжанської міськради

Маєш право знати: огляд проектів рішень сесії Рубіжанської міськради

Кошти на міський парк та поточний ремонт покрівель, зміни у програмі децентралізації опалення й додаткові кошти на зарплати бюджетникам – про це та багато іншого, що планується розглянути на 56 сесії Рубіжанської міськради, читайте в огляді від «Сильних громад».

25 липня 2018 року о 15:00 в малій залі засідань міської ради (3 поверх) відбудеться чергова 56 сесія Рубіжанської міської ради. Розпорядження з порядком денним сесії міської ради розміщено на офіційному сайті ради. На розгляд сесії виноситься 38 питань, 28 з яких – земельні.

Першим проектом рішення депутати хочуть внести зміни до програми природоохоронних заходів м.Рубіжне на 2017 – 2020 роки. Зокрема, до розділу «Заходи з озеленення (Реконструкція парку м.Рубіжне (територія обмежена вул. Б. Хмельницького, просп. Переможців, вул. Визволителів, пров. Клубний), збільшивши фінансування.

Другим проектом рішення планується внести зміни до Програми утримання та ремонту об’єктів житлово-комунального господарства в Рубіжному на 2018-2021 роки та збільшити фінансування ремонту покрівель у 2018 році з 3 до 8 мільйонів гривень.

Проектом рішення «Про внесення змін до рішення Рубіжанської міської ради від 20.12.2017 №39/2» пропонується внести наступні зміни:

Проектом рішення «Про хід виконання у 2017 році «Програми улаштування дитячих та спортивних майданчиків на прибудинкових територіях міста Рубіжне на 2017-2020 роки» доводиться інформація про хід виконання Програми у 2017 році:

Проектом рішення «Про делегування повноважень щодо визначення замовника робіт та розпорядника коштів» делегувати повноваження Луганській обласній державній адміністрації щодо визначення замовника та розпорядника коштів для реалізації інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку за рахунок Державного фонду регіонального розвитку у 2018 році.

Проектом рішення «Про затвердження Положення про конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Рубіжанської міської ради Луганської області» затверджується Положення про конкурс та додатки до нього.

Проектом рішення «Про придбання житла для дітей-сиріт, осіб з їх числа» пропонується спрямувати 1,15 млн грн субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання на вторинному ринку міста Рубіжне 6-ти однокімнатних квартир для 3-х дітей-сиріт та 3-х осіб з їх числа, які перебувають у Рубіжанській міській раді на квартирному обліку громадян та потребують поліпшення житлових умов.

Проектом рішення «Про затвердження складу надзвичайної протиепізоотичної комісії при Рубіжанській міській раді в новій редакції» пропонується затвердити склад надзвичайної протиепізоотичної комісії при Рубіжанській міській раді у новій редакції

Проектом рішення «Про затвердження переліку осіб, яким встановлюються прилади індивідуального опалення за бюджетні кошти» пропонується додати до переліку ще 176 сімей.

Окремо розглянемо проект рішення про внесення змін до бюджету міста, яким передбачається:

 

 • За рахунок вільного залишку, що склався на 1 січня 2018 року виділяються додаткові кошти:

 

 • 1 мільйон гривень управлінню освіти на виплату заробітної плати педагогічним працівникам закладів загальної середньої освіти у зв’язку з підвищенням посадових окладів
 • 1 мільйон гривень управлінню охорони здоров’я на виплату заробітної плати медичним працівникам центральної міської лікарні у зв’язку з недостатністю коштів медичної субвенції
 • 382,4 тисяч гривень управлінню житлово-комунального господарства на придбання матеріалів КП “БТІ” для виконання поточного ремонту покрівель житлових будинків.

 

 • Перерозподіляються бюджетні асигнування всередині головних розпорядників:

 

Управління освіти: 735,3 тисячі гривень, які були призначені для харчування дітей закладів загальної середньої освіти, перенаправлять на виплату заробітної плати додатково введених з 1 вересня цього року нових працівників.

Управління соцзахисту населення: 2 900 гривень скерують на відшкодування витрат орендарю за спожиті комунальні послуги у зв’язку з проведенням у будівлі ремонтних робіт, пов’язаних зі створенням центрів надання адміністративних послуг.

5111 гривень передадуть Територіальному центру на поточний ремонт та повірку теплолічильника

Управління житлово-комунального господарства:

 • 196,1 тисяч гривень з капітального ремонту покрівлі багатоповерхового житлового будинку по вул. Б.Хмельницького, 88 та капітального ремонту покрівлі будинку по вул. Б.Хмельницького, 105, на капітальний ремонт покрівлі багатоповерхівки по вул. Слов’янська, 151 та ремонт покрівлі будинку по вул. Миру, 38.
 • у 140 тисяч гривень з капітального на поточний ремонт зелених насаджень.
 1. За рахунок видатків на реалізацію інших заходів щодо соціально-економічного розвитку територій перерозподіляються кошти

3,5 мільйони гривень на заробітну плату по органам управління, в зв’язку з підвищенням посадових окладів у т. ч.:

 • виконавчому комітету – 1,6 мільйони гривень
 • управлінню житлово-комунального господарства – 324,4 тисяч гривень
 • управлінню освіти – 112,6 тисяч гривень
 • управлінню праці та соціального захисту населення – 1,1 мільйони гривень
 • управлінню охорони здоров’я – 1 458 гривень
 • відділу міського комунального майна – 62,1 тисяч гривень
 • фінансовому управлінню – 283,4 тисяч гривень

управлінню освіти:

 • 429,7 тисяч гривень на придбання обладнання та інвентарю для організації їдалень закладів загальної середньої освіти
 • 161,5 тисяч гривень на погашення пені за несвоєчасну сплату заборгованості з перетікань реактивної електроенергії

управлінню житлово-комунального господарства:

 • 551 тисяча гривень на проектні роботи в рамках програми децентралізації теплопостачання міста Рубіжне на 2018 рік
 • 105 тисяч гривень на ремонт пасажирського ліфту по пр. Московському, 25, під.1
 • 240 тисяч гривень на проектні роботи для реконструкції системи теплопостачання зі встановленням автономного джерела теплової енергії будівель (КЗ “Міський музей” пр. Переможців, 21, УПСЗН вул. Руденко, 7, КЗ “Рубіжанський міський центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді” пр. Московський, 12а
 1. За рахунок трансфертів:

виділяються додаткові кошти:

управлінню охорони здоров’я – 4 мільйони гривень на фінансування закладів первинної допомоги у ІІІ кварталі 2018 року;

виконавчому комітету – 1,15 мільйони гривень на придбання житла для дітей-сиріт, осіб з їх числа

управлінню житлово-комунального господарства – 1,49 мільйони гривень на розробку проекту «Реконструкція парку м. Рубіжне» за рахунок розподілу коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.

перерозподіляються кошти по управлінню охорони здоров’я:

 • 496,3 тисяч гривень з центру первинної допомоги на центральну міську лікарню для виплати незапланованих доплат обов’язкового характеру по заробітній платі,
 • 301,9 тисяч гривень по центру первинної допомоги з поточних видатків на капітальні на оснащення комп’ютерною технікою для укладання договорів на медичне обслуговування населення міста;
 1. З резервного фонду міського бюджету виділяються кошти:
 • управлінню житлово-комунального господарства – 89,8 тисяч гривень на придбання паливно-мастильних матеріалів (відключення насосних станцій)
 • виконавчому комітету – 199,4 тисячі гривень на оплату заходів з транспортування та подальшого захоронення радіоактивних відходів.

Решту проектів рішень можна віднести до категорії земельних питань

Це проекти рішень приватного характеру (оформлення та розірвання договорів оренди, припинення права постійного користування, згода на розробку технічної документації тощо).

 

Координатор руху «Сильні громади» у Рубіжному Євген Ільченко

Previous Сергій Сажко. Нардеп, що роздає подарунки в окрузі і не любить голосувати в Парламенті
Next Маєш право знати: огляд проектів рішень 60-ї сесії Рубіжанської міськради

About author

You might also like

Маєш право знати 0 Comments

Маєш право знати. Важливі рішення сесії Костянтинівської міської ради

20 вересня відбулась 87-ма сесія Костянтинівської міської ради. Серед основних питань, які розглянули депутати – затвердження міської Програми регулювання чисельності безпритульних тварин 2018-2020 рр., визначення строків звітування депутатів міської ради

Маєш право знати 0 Comments

Маєш право знати. Важливі рішення сесії Костянтинівської міської ради

29 березня відбулась 84 сесія Костянтинівської міської ради. Депутати розглянули питання виконання «Програми соціально-екномічного розвитку міста за 2017 рік», було внесено зміни до Програми розвитку малого та середнього підприємництва в

Маєш право знати 0 Comments

За що будуть голосувати депутати Бахмутської міськради у жовтні?

Координатори руху «Сильні громади» провели детальний аналіз проектів рішень Бахмутської міської ради, які оприлюднені на офіційному сайті. Читайте у нашій постійній рубриці «Маєш право знати!», яку вулицю намагаються перейменувати вже

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!