Маєш право знати: огляд проектів рішень сесії Рубіжанської міськради

Маєш право знати: огляд проектів рішень сесії Рубіжанської міськради

Мільйон гривень для «Тепломережі», мобільний асфальтний завод, ремонти приміщень виконкому і УПСЗН та більш прозорі закупівлі бюджетникам й комунальникам – про це та багато іншого, що планується розглянути на 34 сесії Рубіжанської міськради, читайте в огляді від «Сильних громад».

1 листопада о 15:00 у малій залі засідань відбудеться чергова 34 сесія Рубіжанської міської ради. Розпорядження з проектом порядку денного сесії міської ради розміщено на офіційному сайті ради 26 жовтня 2017 року. На розгляд сесії виноситься 48 питань, 31 з яких – земельні.

Всі проекти рішень, що винесені на розгляд 34 сесії, можна умовно поділити на декілька блоків:

Перший блок – міські програми та зміни до них:

Проектом рішення «Про внесення змін у додаток до програми природоохоронних заходів м.Рубіжне на 2017 – 2019 роки» пропонується передбачити 297 тисяч гривень на капітальний ремонт пожежного водопроводу на полігоні твердих побутових відходів.

Проектом рішення «Про внесення змін до Програми технічного переоснащення комунальних підприємств Рубіжанської міської ради на 2017-2020 роки» пропонується закласти 2,5 мільйони гривень на придбання для КП «ШЕП» мобільного асфальтного заводу для капітального ремонту доріг комунальної власності.

Проектом рішення «Про внесення змін до Програми фінансової підтримки житлово-комунального господарства Рубіжанської міської ради на 2017 рік» пропонується виділення з міського бюджету 1 мільйону гривень для КСТП «Рубіжнетеплокомуненерго» для погашення заборгованості за розподіл природного газу, яка виникла через платіжну неспроможність підприємства внаслідок рішень Рубіжанської міської ради Про затвердження Оптимізованої схеми систем теплозабезпечення м. Рубіжне.

Проектом рішення «Про внесення змін до рішення Рубіжанської міської ради «Про Програму соціально-економічного і культурного розвитку м. Рубіжне на 2017 рік» пропонується додатково виділити 30 тисяч гривень на «Інформування мешканців міста про діяльність міської ради, її виконавчих органів та посадових осіб», в розділі «Житлова політика» додати захід «Капітальний ремонт адміністративних будівель Рубіжанської міської ради» вартістю 497,2 тисячі гривень та в розділі «Енергозбереження та енергоефективність» додати захід «Капітальний ремонт адміністративних будівель Рубіжанської міської ради (УПСЗН)», вартістю 5 мільйонів гривень.

Другий блок – комунальна власність:

Проектами рішень №№10,11 та 12 пропонується:

Передати безоплатно з комунальної власності територіальної громади міста Рубіжне Луганської області у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Луганської області такі об’єкти:

 • об’єкт незавершеного будівництва – «Житловий будинок 16-Б 7-й мікрорайон м. Рубіжне»
 • нерухоме майно – будівля гуртожитку, по вул. Чехова, 9;
 • нерухоме майно – 86/100 частки житлового будинку по вул. Чехова, 9б.

Передати з комунальної власності територіальної громади міста Рубіжне Луганської області у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Луганської області 26/100 частки об’єкту нерухомого майна за адресою: пр. Московський, буд. 3б з метою розширення діяльності та охоплення більшої кількості клієнтів Рубіжанським обласним центром для ВІЛ-інфікованих дітей та молоді.

Передати в погодинну оренду спортивний зал, роздягальні та місця загального користування Рубіжанської спеціалізованої школи I-III ступенів № 7 Дитячо-юнацькій спортивній школі № 1 для проведення навчально-тренувальних занять учнів, на строк 2 роки 11 місяців.

Третій блок – співфінансування проектів:

Проектами рішень №№14-17 пропонується у випадку позитивного рішення комісії Міністерства регіонального розвитку щодо фінансування проекту за рахунок коштів державного бюджету забезпечити:

 • співфінансування проекту «Реконструкція футбольного поля з обладнанням штучного покриття стадіону «Хімік» м. Рубіжне» в розмірі 10% загальної вартості проекту;
 • співфінансування проекту «Будівництво футбольного поля із штучним покриттям СШ І-ІІІ ступенів №4, м. Рубіжне» в розмірі 50% загальної вартості проекту;
 • співфінансування проекту «Будівництво футбольного поля із штучним покриттям СШ І-ІІІ ступенів №3, м. Рубіжне» в розмірі 50% загальної вартості проекту;
 • співфінансування проекту «Будівництво футбольного поля із штучним покриттям СШ І-ІІІ ступенів №10, м. Рубіжне» в розмірі 50% загальної вартості проекту.

Окремо можна виділити проекти рішень:

Про звернення депутатів Рубіжанської міської ради до голів Луганської та Донецької обласних військово-цивільних державних адміністрацій. У проекті рішення йдеться про те, щоб запропонувати головам Луганської та Донецької ОВЦА Юрію Гарбузу та Павлу Жебрівському прийняти регіональну Програму розширеного скринінгу новонароджених у Донецькій та Луганській областях на 2018 – 2019 роки.

Про затвердження Статуту комунального підприємства «Рубіжанський фізкультурно-спортивний комплекс», яким пропонується додати до статуту підприємства три додаткові види діяльності:

 • Надання соціальної допомоги без забезпечення проживання для осіб похилого віку та інвалідів;
 • Надання іншої соціальної допомоги без забезпечення проживання;
 • Постачання інших готових страв.

Про затвердження звіту щодо виконання міського бюджету за 9 місяців 2017 року

 

Фактичні надходження до бюджету

Заборгованість зі сплати податків

Найбільше зростання відбулося по платі за землю в зв’язку з несплатою нарахувань поточного року РКХЗ «Зоря».

Виконання видаткової частини сфецфонду міського бюджету

Проектом рішення «Про закриття котельні «Південна №2» по вул. Хіміків, 2в, м. Рубіжне» пропонується закрити котельню з 01.11.2017 та внести пропозиції щодо можливості фінансування робіт з переведення на індивідуальне опалення квартир малозабезпечених сімей.

Окремо хотілося б виділити проект рішення «Про оприлюднення звітів про укладені договори особами публічного права, утвореними Рубіжанською міською радою», прийняття якого дозволить контролювати всі закупівлі розпорядників бюджетних коштів та комунальних підприємств міста з 10 тисяч гривень.

Ще одне питання, яке можна виділити окремо – це зміни до міського бюджету:

 1. За рахунок перевиконання дохідної частини загальному фонду бюджету на 01.09.2017 року виділяються кошти управлінню житлово-комунального господарства:
 • 115 тисяч гривень на капітальний ремонт ділянок зовнішніх мереж централізованого 8-го мікрорайону;
 • 35 тисяч гривень на поточний ремонт тротуарів по вул. 30 років Перемоги та пр. Московський, 29а;
 • 250 тисяч гривень на придбання мобільного асфальтного заводу для КП “ШЕП” (співфінансування);

управлінню охорони здоров’я – 150 тисяч гривень для придбання комп’ютерної техніки для КУ Центр первинної медико-санітарної допомоги;

управлінню освіти – 38,5 тисяч гривень на оплату кошторисної документації по облаштуванню ігрового майданчика КДНЗ № 3.

 1. За рахунок перевиконання дохідної частини по спеціальному фонду виділяються додаткові кошти управлінню житлово-комунального господарства у сумі 66,3 тисячі гривень на капітальний ремонт будівлі УПСЗН (кошторисна документація).
 2. Перерозподіляються бюджетні кошти в середині головних розпорядників

по управлінню праці та соціального захисту населення:

 • 816,6 тисяч гривень по трансфертам з державного бюджету у зв’язку з фактичними видатками;
 • 20 тисяч гривень для заправки картриджів та проходження медогляду працівників УПСЗН;
 • 13,5 тисяч гривень на придбання меблів та матеріалів для облаштування приміщень нової будівлі Центру реабілітації дітей інвалідів;
 • 10,9 тисяч гривень для виплати індексації та оплати послуг з тепло і водопостачання по Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді;

по виконавчому комітету:

 • 33 тисячі гривень на придбання системного блоку, принтеру та придбання Smartcard електронного цифрового підпису для фінансового управління;
 • 142,5 тисяч гривень на поточні видатки

по управлінню охорони здоров’я в сумі 1,7 тисячі гривень на придбання меблів для інфекційного відділення ЦМЛ;

по управлінню освіти в сумі 5,8 тисяч гривень на придбання продуктів харчування для загальноосвітніх шкіл та придбання smartcard електронного цифрового підпису.

по управлінню житлово-комунального господарства:

 • за рахунок зменшення видатків на капітальний ремонт покрівель багатоповерхових житлових будинків, приміщень будівлі Рубіжанської ЗОШ I-III ступенів №8, тротуарів, об’єктів благоустрою зеленого господарства, заміну ліфту терапевтичного корпусу ЦМЛ, капітальний ремонт асфальтобетонного покриття двору, доріжок, проїздів ЦМЛ збільшуються видатки:
 • 401 тисяча гривень на капітальний ремонт покрівлі багатоповерхового житлового будинку по вул. Б. Хмельницького, 105;
 • 59,9 тисяч гривень на капітальний ремонт вимощення та цоколів житлових будинків;
 • 67,6 тисяч гривень на капітальний ремонт ліфту терапевтичного корпусу ЦМЛ;
 • 40 тисяч гривень на капітальний ремонт приміщень будівлі Рубіжанської СШ I-III ступенів №10;
 • 18 тисяч гривень на капітальний ремонт будівлі ДЮСШ №1 по вул. Смирнова, 27а.

Решту проектів рішень можна віднести до категорії земельних питань

Це проекти рішень приватного характеру (оформлення та розірвання договорів оренди, припинення права постійного користування, згода на розробку технічної документації тощо).

 

Координатор руху «Сильні громади» у Рубіжному Євген Ільченко

Previous В Слов’янську парк “Шовковичний” може отримати наглядову раду за участі громадськості
Next Суд над активистом Василием Хоменко в Славянске. Хроника событий

About author

You might also like

Маєш право знати 0 Comments

Маєш право знати: головні рішення лютневої сесії Селидівської міської ради

Рух «Сильні громади» продовжує слідкувати за діяльністю органів місцевого самоврядування. 22 лютого відбулася чергова сімнадцята сесія Селидівської міської ради. Всього на розгляд пропонувалося 43 питання, з них 20 стосувалися земельних

Маєш право знати 0 Comments

Маєш право знати: огляд головних рішень сесії Селидівської міськради

23 серпня в Селидовому відбулася чергова сесія міської ради. На ній зокрема планувалось затвердити виплату щомісячних 200% премії та 50% надбавок новопризначеному заступникові мера Івану Охомушу. Нагадаємо, що призначення цієї

Маєш право знати 0 Comments

Имеешь право знать: обзор решений 18 сессии Краматорского горсовета

25 января состоялась очередная, 18 сессия Краматорского городского совета. Координаторы движения «Сильные громады» подготовили обзор решений, которые были приняты на сессии. Заседание началось с минуты молчания в память о трагедии

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!