Маєш право знати: огляд рішень 75-ї сесії Костянтинівської міськради

Маєш право знати: огляд рішень 75-ї сесії Костянтинівської міськради

 

30 березня 2017 року відбулась 75-та сесія Костянтинівської міської ради. Серед основних питань, які розглянули депутати, були: нова редакція переліку адміністративних послуг, що надає ЦНАП, перейменування вулиці Правобережної у вулицю О. Тихого; земельні питання; Програма розвитку фізичної культури і спорту в Костянтинівці на 2017-2021 роки; затвердження Положення про проведення конкурсного відбору та порядок призначення на посаду керівників загальноосвітніх навчальних закладів комунальної форми власності та інші. Активісти руху “Сильні громади” проаналізували рішення сесії Костянтинівської міської ради.

 

ЦНАП

З метою створення зручних і сприятливих умов для отримання послуг громадянами, суб’єктами господарювання, відповідно до частин 6, 7 статті 12 Закону України «Про адміністративні послуги» депутати затвердили нову редакцію переліку адміністративних послуг, які надаються через ЦНАП.

 

 

Перейменування вул. Правобережної у вул. О Тихого

За ініціативою громади міста, після проведення громадського обговорення у формі зустрічі з мешканцями, засідання комісії з найменування та перейменування вулиць, провулків, площ, скверів та інших об’єктів на території міста Костянтинівки, була внесена пропозиція щодо перейменування назви вулиці Правобережної на честь Олекси Тихого. Перейменування вулиць, провулків та інших об’єктів топоніміки м. Костянтинівки здійснюється без зміни нумерації об’єктів нерухомості. Рішення прийняте і набирає чинності з 1 липня 2017 року.

Депутати на цей раз проголосували одноголосно.

 

Про Програму розвитку фізичної культури і спорту в місті Костянтинівці на 2017-2021 роки

 

 

Для зміцнення здоров’я мешканців міста, популяризації здорового способу життя і сприяння ефективній реалізації політики у сфері фізичної культури і спорту в місті затвердили розроблену Програму розвитку фізичної культури і спорту на 2017 – 2021 роки. З міського бюджету передбачено виділити кошти для виконання заходів Програми вже у цьому році.

 

 

Завдання і заходи Програми: розвиток та популяризація спорту, проведення фізкультурно-спортивної роботи серед соціально-незахищених верств населення, національно-патріотичне виховання у спорті, модернізація спортивної інфраструктури.

Реалізація Програми забезпечить: збільшення кількості населення міста, яке систематично займатиметься фізичною культурою та спортом; збільшення кількості спортивних майданчиків, їх будівництво та модернізацію; доступні,   якісні та різноманітні форми оздоровчих, реабілітаційних та фізкультурно-спортивних послуг для населення; збільшення кількості населення, яке  регулярно використовує засоби фізичної культури і спорту для проведення активного дозвілля та забезпечення здорового способу життя.

Фінансування програми передбачено з обласного, місцевого бюджету та інших фінансових джерел.

 

 

Затвердження Положення про проведення конкурсного відбору та порядок призначення на посаду керівників загальноосвітніх навчальних закладів комунальної форми власності м. Костянтинівки

 

Третій раз поспіль Міське управління освіти подає до міської ради на затвердження типове «Положення про проведення конкурсного відбору та порядок призначення на посаду керівників загальноосвітніх навчальних закладів комунальної форми власності м. Костянтинівки». І знову  рішення з цього питання не прийняли. Попереднє обговорення цього питання на депутатській комісії відбулось, зауважень не було. Тому, на наш погляд, не прийняте рішення виглядає як черговий тиск на начальника управління освіти, або відвертий саботаж.

Активісти руху «Сильні громади» і надалі стежитимуть за роботою органів місцевого самоврядування і повідомлятимуть громаду про результати.

 

Координаторка руху «Сильні громади» у Костянтинівці Вікторія Омельченко

Previous Ефективне споживання енергії: які міста попереду?
Next Проблеми Маріуполя: біда не приходить сама

About author

You might also like

Маєш право знати 0 Comments

Имеешь право знать: повестка дня сессии Покровского горсовета

Cегодня, 22 декабря, состоится очередная 27-ая сессия Покровского городского совета. На официальном сайте опубликован список проектов решений, которые депутатский корпус планирует рассмотреть на данном заседании. Команда движения «Сильные громады» совместно

Маєш право знати 3 Comments

Мэр Лимана декларирует не все свое имущество?

Завершился период декларирования должностными лицами различного уровня своих доходов в 2016 году. Депутаты местных советов и Верховной Рады, представители органов власти, чиновники и городские головы обнародовали свои доходы в соответствии

Маєш право знати 0 Comments

Сессия Покровского горсовета: инвентаризация земель, льготы врачам, помощь военнослужащим

Сегодня, 25 января, в 14.00 состоится очередная 29-ая сессия Покровского городского совета. На официальном сайте опубликован список проектов решений, которые планируются к рассмотрению на данном заседании. Команда движения «Сильные громады»

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!