Маєш право знати: огляд рішень сесії Костянтинівської міської ради

Маєш право знати: огляд рішень сесії Костянтинівської міської ради

14 вересня після тримісячної перерви відбулась 78 сесія Костянтинівської міської ради. Було розглянуто 44 питання, серед яких затвердження звіту про виконання міського бюджету за перше півріччя 2017 року, внесення змін до міського бюджету, затверджено зміни до Програми економічного і соціального розвитку міста на 2017 рік, план заходів протидії захворюванню на туберкульоз, земельні питання та інше. На сесії були присутні 27 депутатів.

Активісти руху «Сильні громади» проаналізували рішення сесії Костянтинівської міської ради.

У Костянтинівці майже три місяці не було засідань міської ради. Проаналізувавши порядок денний сесії можна зазначити, що були порушені норми статті 46 п.5 (Сесія ради скликається в міру необхідності, але не менше одного разу на квартал, а з питань відведення земельних ділянок та надання документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності – не рідше, ніж один раз на місяць) Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні».

Зміни до бюджету міста

Депутати Костянтинівської міської ради затвердили звіт про виконання міського бюджету за перше півріччя цього року. Дохідна частина склала 324 млн 101 тис. грн, а видаткова – 328 млн 329 тис. грн. Під час засідання були внесені зміни до бюджету 2017 року.

Програма соціально-економічного розвитку

До Програми економічного і соціального розвитку міста Костянтинівки на 2017 рік на поточній сесії міської ради було внесено зміни. Зокрема, вони стосуються поліпшення екологічного стану, придбання програмного забезпечення для створення автоматизованої системи енергетичного моніторингу, придбання квартир на ринку вторинного житла для мешканців аварійного будинку за адресою: м. Костянтинівка, вул. Олекси Тихого (Правобережна, Леніна), буд. 178. Також у місті буде створений «Соціальний офіс», на який потрібне фінасування. Кошти також потрібні для відновлення матеріально-технічного стану будівлі дитячого навчального закладу №6 «Червона шапочка», надання послуг з оздоровлення та відпочинку дітей, організації змістовного дозвілля у вільний від навчання час.

Індустріальний парк

Одним з цікавих питань, яке розглядалось на сесії, було «Затвердження технічного завдання на розробку концепції індустріального парку на території м. Костянтинівка», з метою забезпечення економічного розвитку та підвищення конкурентоспроможності міста, створення нових робочих місць, розвитку сучасної виробничої та ринкової інфраструктури у Костянтинівці.

Протидія захворюванню на туберкульоз

На сесії міської ради депутати затвердили план заходів зі зниження рівня захворюваності на туберкульоз у місті.

Зокрема погодили рішення про те, щоб створити доступні, якісні та безпечні умови для виявлення та клінічного скринінгу хворих з підозрою на туберкульоз у закладах загальної лікувальної мережі 1-2 рівнів надання медико-санітарної допомоги, забезпечити медичними інструментами для дослідження аналізів (безкоштовно надавати пацієнтам усі необхідні матеріали для проведення профілактичних оглядів та дообстеження після флюорографії на туберкульоз осіб. Особливо визначених «груп ризику», в першу чергу – ВІЛ-інфікованих, звільнених з місць позбавлення волі, безпритульних та внутрішньо переміщених осіб. Передбачено якісне обстеження та своєчасне проведення протиепідемічних (оздоровчих) заходів у широких межах туберкульозних спалахів, особливо з мультирезистентним туберкульозом.

Також, вирішено продовжити систему соціальної підтримки хворих на туберкульоз під час отримання ДОТ-послуг з метою формування прихильності до безперервного лікування шляхом надання продуктових наборів. Головною метою протидії захворюванню на туберкульоз є всебічна інформованість населення щодо питань, пов’язаних з захворюванням та профілактикою туберкульозу.

Аналізуючи сесію міської ради після тримісячної перерви, можна зауважити, що відпочинок депутатам допоміг зібратись у більшому складі, ніж раніше, а саме 27 осіб. Але, з невідомих причин сесія не була анонсована. На сайті міської ради було відсутнє повідомлення про проведення сесії, а саме дата та час, що є грубим порушенням діючого законодавства України, тому представників громадськості в залі засідання майже не було.

Координатор руху «Сильні громади» у Костянтинівці Вікторія Омельченко

Previous Прифронтові дороги Торецька
Next 20 жовтня, у м. Слов'янськ відбувся Круглий стіл "Організація дорожнього руху".

About author

You might also like

Маєш право знати 0 Comments

Сервітут розбрату або Як пройшла сесія Слов’янської міської ради

15 лютого у великій залі Слов’янської міської ради відбулась 20-та сесія міськради 7 скликання. На сесії були присутні 28 депутатів, більшість питань були робочими та були прийняті одноголосно. Але знову

Маєш право знати 0 Comments

Маєш право знати: В Олександрівці обговорили питання децентралізації

12 квітня 2017 року в залі засідань Олександрівської райдержадміністрації перед сільськими головами, депутатами районної ради, керівництвом району та громадою відбувся виїзний інформаційний день з презентацією питань впровадження реформи місцевого самоврядування

Маєш право знати 0 Comments

Маєш право знати: за що будуть голосувати депутати на останній зимовій сесії в Бахмуті

Координатори руху «Сильні громади» продовжують знайомити своїх читачів з проектами рішень, які будуть розглядатись на сесії Бахмутської міської ради у лютому. Як виконується Програма підтримки малого та середнього бізнесу, які

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!