Маєш право знати:  Огляд рішень сесії Костянтинівської міської ради

Маєш право знати: Огляд рішень сесії Костянтинівської міської ради

 

15 червня у залі засідань Костянтинівської міської ради відбулась сімдесят сьома чергова сесія. Депутати затвердили у новій редакції Положення служб та управлінь у зв’язку з перейменуванням вул. Лівобережної на вул. Олекси Тихого. Також були розглянуті питання про передачу у комунальну власність обладнання для електронного голосування, затвердження виконання міського бюджету за 1 квартал та інші. На сесії були присутні 24 депутати.

Активісти руху «Сильні громади» проаналізували рішення сесії Костянтинівської міської ради.

Виконання бюджету за 1 квартал

Депутати міськради затвердили звіт про виконання міського бюджету за 1 квартал 2017 року. Дохідна частина становить 173,5 млн грн, а видаткова – 181,5 млн грн.

Внесення змін до Регламенту Костянтинівської міської ради

У зв’язку з впровадженням системи для електронного голосування, прийнятого у комунальну власність від USAID, на сесії були внесені зміни до Регламенту Костянтинівської міської ради від 19.05.2016 № 6/67 – 1202. Тепер відкрите поіменне голосування буде здійснюватися за допомогою електронної системи «Віче» з фіксацією результатів голосування – поіменно, в тому числі з можливістю роздрукування результатів голосування депутатів. Після закінчення кожного голосування його результати будуть висвітлюватись на інформаційному табло електронної системи в залі засідань та оголошуватись головою. Ці рішення депутати підтримали одноголосно.

Шкільні питання

На чергову сесію було винесено питання про передачу у безоплатне користування приміщень шкільних їдалень переможцю конкурсних торгів для забезпечення дітей повноцінним харчуванням. За це рішення проголосувало 23 депутати з 24. Один депутат проголосував проти.

Також вже вчетверте було винесено на голосування Положення про проведення конкурсного відбору та порядок призначення на посаду керівників загальноосвітніх навчальних закладів комунальної форми власності м. Костянтинівки. І знову рішення не було прийнято. З 24 депутатів 15 підтримали рішення, 1 проголосував проти, а 8 – утрималось, хоча ні питань, ні зауважень до доповідача не було ні під час обговорення у відповідному комітеті, ні під час винесення на голосування.

Складається враження, що деякі депутати разом з секретарем міської ради, саботують демократичні зміни в освіті міста, або відверто ігнорують всі нововведення начальниці управління освіти.

Різне

Також на сесії міськради розглядалось питання екологічного лиха в районі селища Червоного. Останнім часом на його території дуже сильний сморід, який спричиняє скотомогильник, очисні споруди та незаконний злив рідини невідомого походження. З приводу екологічної проблеми на цій території ведеться слідство, працює екологічна інспекція, поліція та прокуратура, проби повітря та ґрунту відправлені до лабораторій м. Маріуполя та Харкова. Про це на сесії повідомили представник екологічної інспекції та прокурор міста.

Робоча група активістів хотіла також виступити з цього питання, тому заздалегідь записалась на виступ на сесії. Але депутати не надали їм цього права (питання надання слова ініціативній групі секретар ради виніс на голосування). І оскільки доповіді представників екології та прокуратури не задовольнили активістів міста, бо в них про швидке вирішення цієї екологічної проблеми не йшлось, виник конфлікт.

Відео з каналу газети «Провінція»

Фото з сайту Костянтинівської міської ради, сайту газети «Провінція», сайту газети «Знамя индустрии».

 

Координатор руху «Сильні громади» у Костянтинівці Вікторія Омельченко

Previous Громадськість Селидового зустрілася з керівництвом КП «Вода Донбасу» з приводу нових тарифів
Next Тижневий дайджест новин Донеччини та Луганщини

About author

You might also like

Маєш право знати 0 Comments

Кривий Ріг місто брехунів, ноу-хау та «політичне кладовище» України

На черговому пленарному засіданні ХХV сесії міської ради Кривого Рогу прийнято 81 рішення. Присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих через бойові дії на сході країни військовослужбовців Милостивого А.Б., Іванушкіна В.В та

Маєш право знати 0 Comments

Огляд головних рішень квітневої сесії в Селидовому

Рух «Сильні громади» продовжує відстежувати роботу міських рад. 19 квітня відбулося чергове пленарне засідання Селидівської міської ради. Найголовнішими питаннями були: складання депутатських повноважень Вадима Подоляки (партія «Опозиційний блок»), внесення змін

Маєш право знати 0 Comments

Дві сесії в один день: огляд квітневих рішень Рубіжанської міськради

Звіти про виконання програм, додаткові кошти на ремонт житлового фонду, нові ставки податку на нерухоме майно та 420 тисяч євро від НЕФКО це все та багато іншого розглянули депутати Рубіжанської

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!