Маєш право знати:  Огляд рішень сесії Костянтинівської міської ради

Маєш право знати: Огляд рішень сесії Костянтинівської міської ради

 

15 червня у залі засідань Костянтинівської міської ради відбулась сімдесят сьома чергова сесія. Депутати затвердили у новій редакції Положення служб та управлінь у зв’язку з перейменуванням вул. Лівобережної на вул. Олекси Тихого. Також були розглянуті питання про передачу у комунальну власність обладнання для електронного голосування, затвердження виконання міського бюджету за 1 квартал та інші. На сесії були присутні 24 депутати.

Активісти руху «Сильні громади» проаналізували рішення сесії Костянтинівської міської ради.

Виконання бюджету за 1 квартал

Депутати міськради затвердили звіт про виконання міського бюджету за 1 квартал 2017 року. Дохідна частина становить 173,5 млн грн, а видаткова – 181,5 млн грн.

Внесення змін до Регламенту Костянтинівської міської ради

У зв’язку з впровадженням системи для електронного голосування, прийнятого у комунальну власність від USAID, на сесії були внесені зміни до Регламенту Костянтинівської міської ради від 19.05.2016 № 6/67 – 1202. Тепер відкрите поіменне голосування буде здійснюватися за допомогою електронної системи «Віче» з фіксацією результатів голосування – поіменно, в тому числі з можливістю роздрукування результатів голосування депутатів. Після закінчення кожного голосування його результати будуть висвітлюватись на інформаційному табло електронної системи в залі засідань та оголошуватись головою. Ці рішення депутати підтримали одноголосно.

Шкільні питання

На чергову сесію було винесено питання про передачу у безоплатне користування приміщень шкільних їдалень переможцю конкурсних торгів для забезпечення дітей повноцінним харчуванням. За це рішення проголосувало 23 депутати з 24. Один депутат проголосував проти.

Також вже вчетверте було винесено на голосування Положення про проведення конкурсного відбору та порядок призначення на посаду керівників загальноосвітніх навчальних закладів комунальної форми власності м. Костянтинівки. І знову рішення не було прийнято. З 24 депутатів 15 підтримали рішення, 1 проголосував проти, а 8 – утрималось, хоча ні питань, ні зауважень до доповідача не було ні під час обговорення у відповідному комітеті, ні під час винесення на голосування.

Складається враження, що деякі депутати разом з секретарем міської ради, саботують демократичні зміни в освіті міста, або відверто ігнорують всі нововведення начальниці управління освіти.

Різне

Також на сесії міськради розглядалось питання екологічного лиха в районі селища Червоного. Останнім часом на його території дуже сильний сморід, який спричиняє скотомогильник, очисні споруди та незаконний злив рідини невідомого походження. З приводу екологічної проблеми на цій території ведеться слідство, працює екологічна інспекція, поліція та прокуратура, проби повітря та ґрунту відправлені до лабораторій м. Маріуполя та Харкова. Про це на сесії повідомили представник екологічної інспекції та прокурор міста.

Робоча група активістів хотіла також виступити з цього питання, тому заздалегідь записалась на виступ на сесії. Але депутати не надали їм цього права (питання надання слова ініціативній групі секретар ради виніс на голосування). І оскільки доповіді представників екології та прокуратури не задовольнили активістів міста, бо в них про швидке вирішення цієї екологічної проблеми не йшлось, виник конфлікт.

Відео з каналу газети «Провінція»

Фото з сайту Костянтинівської міської ради, сайту газети «Провінція», сайту газети «Знамя индустрии».

 

Координатор руху «Сильні громади» у Костянтинівці Вікторія Омельченко

Previous Громадськість Селидового зустрілася з керівництвом КП «Вода Донбасу» з приводу нових тарифів
Next Тижневий дайджест новин Донеччини та Луганщини

About author

You might also like

Маєш право знати 0 Comments

Сервітут розбрату або Як пройшла сесія Слов’янської міської ради

15 лютого у великій залі Слов’янської міської ради відбулась 20-та сесія міськради 7 скликання. На сесії були присутні 28 депутатів, більшість питань були робочими та були прийняті одноголосно. Але знову

Маєш право знати 0 Comments

20 жовтня, у м. Слов’янськ відбувся Круглий стіл “Організація дорожнього руху”.

20 жовтня у Платформа Ініціатив “Теплиця” в м. Слов’янск спільно з Патрульною поліцією Краматорська та Слов’янська за участі та сприяння руху Сильні громади відбувся Круглий стіл з поліцією “Організація дорожнього руху”. Зокрема, у заході взяли участь

Маєш право знати 0 Comments

Чи ефективно використовуються кошти громади? Питання для депутатів на 94 сесії Бахмутської міської ради

Координатори руху «Сильні громади» продовжують знайомити своїх читачів із проектами рішень, які винесені на розгляд сесії у листопаді. Сьогодні, 23 листопада, депутати Бахмутської міської ради будуть заслуховувати, як ефективно витрачає

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!