Маєш право знати: що розглядатимуть на 26 сесії Рубіжанської міськради

Маєш право знати: що розглядатимуть на 26 сесії Рубіжанської міськради

Запровадження системи для голосування «Вєчє», звіт про виконання програми СЕКР-2016 та ще по шести міським програмам – усе це та багато іншого планується прийняти на 26 сесії Рубіжанської міськради, яка відбудеться 29 березня. Координатори руху «Сильні громади» підготували короткий аналіз питань, винесених на розгляд сесії.

29 березня о 15:00 у малій залі засідань відбудеться 26 сесія Рубіжанської міської ради. Проект порядку денного 26-ї сесії міської ради розміщено на офіційному сайті ради 23 березня 2017 року. Згідно з проектом, на розгляд сесії виноситься 22 питання, 9 з яких – земельні.

фото1

Першим питанням на сесію винесено проект рішення «Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 17.12.2015 №2/1 «Про Регламент Рубіжанської міської ради сьомого скликання». Зміни до Регламенту Рубіжанської міської ради вносяться через впровадження програмного комплексу «Вєчє», який замінить систему прийняття рішень на сесії з голосу.

Другим питанням порядку денного йде звіт прокурора міста «Про стан законності, правопорядку, боротьби із злочинністю та результати діяльності на території м. Рубіжне у 2016 році».

Третє питання порядку денного – «Про звіт щодо виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку м.Рубіжне на 2016 рік». З найбільш цікавого у звіті:

Виконано капітальний ремонт ліній зовнішнього освітлення по вул. І. Богуна, Л. Чумаченко, Парківська, Українська, Лісова, пров. Кінцевий, пров. Лісовий на загальну суму 300 тис. грн.

Впродовж звітного року витрачено: на поточний і капітальний ремонт зелених насаджень (догляд за газонами парками; посадка, видалення дерев) – 296,86 тис. грн, на утримання міських кладовищ – 111,6 тис. грн, на регулювання чисельності безпритульних тварин – 121,8 тис. грн.

Виконано поточний ремонт асфальтобетонного покриття по вул. Менделєєва, Миру, Заводська, Набережна, Трудова, Будівельників, 30 років Перемоги, Б. Хмельницького, Нахімова, Коцюбинського, Володимирській, пр. Переможців, Пушкіна, Короленка, Визволителів, Будьонного, Шкільної, Героїв Чорнобиля, В. Ковешнікова, І. Богуна, Померанчука, Східна, Дойчева, Смирнова, пров. Футбольний, Іванова, Революції, Дачна, Орджонікідзе, пров. Дачний, виїзд на Кремінну, в напрямку с. Варварівка; поточний ремонт в’їздів і виїздів по вул. Б. Хмельницького (поблизу будинків №№88, 89, 91, 93, 96, 101, 103), Менделєєва, Володимирська, Визволителів (біля будинку №55). В цілому на виконання робіт з поточного ремонту вулично-дорожньої мережі витрачено 2,32 млн грн.

Звісно, водії підтвердять, що майже на всіх вказаних ділянках, де робився поточний ремонт дорожнього покриття, потрібно робити його заново, бо зі сходом снігу всі ями, які латались восени, знову з’явились.

З четвертого по шосте питання порядку денного сесії та дев’яте, одинадцяте й дванадцяте питання – це звіти про виконання регуляторних актів та програм:

 • Звіт про результати періодичного відстеження результативності регуляторного акту «Про затвердження Порядку сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Рубіжанської міської ради», затвердженого рішенням Рубіжанської міської ради від 28.07.2011 №10/38.

За даними звіту, надходження податку до міського бюджету у 2016 році склало 704,79 тис. грн (у 2015 році – 413,93 тис. грн), а платниками податку у 2016 році стали 88 фізичних та 76 юридичних осіб (у 2015 році – 11 та 62 відповідно)

 • Про виконання програми щодо реалізації в місті “Національного плану дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини на період до 2016 року»

За інформацією зі звіту, протягом 2012 – 2016 років створено чотири прийомні сім’ї та два дитячих будинки сімейного типу. На цей час із загальної кількості дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування 93,7% дітей виховується в сімейних формах виховання.

 • Про виконання Програми зайнятості населення м Рубіжне на період до 2017 року в 2016 році

Протягом 2016 року до Рубіжанського міського центру зайнятості звернулося 4796 осіб, з них 2922 отримали статус безробітного. Працевлаштовано 1241 громадянин, з них безробітних – 974 особи.

 • Про хід виконання в 2016 році Програми приватизації майна комунальної власності м Рубіжне

У звіті вказано, що протягом 2016 року було реалізовано лише один об’єкт комунальної власності – об’єкт незавершеного будівництва «критий ринок» і земельну ділянку по вул. Миру, 19. Вартість майна склала 236,6 тис. грн.

 • Про виконання Програми сприяння створенню та функціонуванню об’єднань співвласників багатоквартирних будинків в місті Рубіжне Луганської області на 2014-2016 р.р.

За 2016 рік у місті збільшилася кількість ОСББ на 16 одиниць, та станом на 1 січня 2017 року складає 47 ОСББ в 50 житлових будинках. Крім того, у 2016 році за участі об’єднань в спільному Проекті ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», на реалізацію заходів з місцевого бюджету профінансовано в рамках співфінансування 5 проектів ОСББ на суму 885,3 тис. грн.

фото2

 • Про хід виконання в 2016 році Програми децентралізації системи теплопостачання м Рубіжне на 2012-2017 рр.

Протягом 2016 року, у зв’язку з встановленням систем індивідуального опалення в м.Рубіжне, від централізованого опалення відключено 492 квартир, з яких в 101 квартирах зареєстровані абоненти, що відносяться до пільгової категорії громадян. При цьому, за вказаний період від мереж теплопостачання повністю відключено 6 житлових будинків: вул. Заводська, 9; вул. Слов’янська, 145; вул. Фрунзе, 4; пр. Переможців, 17; вул. Маяковського, 5; вул. Студентська, 24.

фото3

Сьомим питанням порядку денного сесії став проект рішення «Про затвердження міської Програми соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2017-2020 роки», згідно з якою на соціальний захист громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи планується виділити 193,4 тис. грн.

Восьмим питанням є проект рішення «Про внесення змін до Порядку надання одноразової матеріальної допомоги громадянам, які тимчасово опинилися в скрутному матеріальному становищі». Тепер за цим Порядком можуть бути виділені кошти на проведення діагностики організму (магнітно-резонансну томографію).

Тринадцяте питання порядку денного – зміни до міського бюджету на 2017 рік

 • управлінню праці та соціального захисту населення на передпроектні роботи з проведення реконструкції будівлі, розміщеної за адресою вул. Б.Хмельницького, 93А (Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів) виділяється 15 тис. грн;
 • відділу культури, молоді і спорту виділяються 34,3 тис. грн, з них 11 тис. грн на придбання модуля GSM-зв’язку для міні-котельні в Палаці культури і 23,3 тис. грн на поточний ремонт системи опалення будівлі філії Палацу культури в південній частині міста;
 • управлінню житлово-комунального господарства виділяються 480 тис. грн на капітальний ремонт об’єктів благоустрою (вул. Володимирській в районі житлових будинків № 25,27) з капітального ремонту тротуарів.

За рахунок обласного бюджету виділяються кошти:

 • управлінню праці та соціального захисту населення – 200 тис. грн на оснащення підрозділів соціального захисту населення комп’ютерною технікою;
 • управлінню охорони здоров’я – 3,5 мільйони гривень на фінансування ремонтних робіт в приміщенні Рубіжанської міської лікарні.

Чотирнадцяте питання порядку денного передбачає внесення змін до переліку послуг, що їх надає ЦНАП міста Рубіжне.

Інші проекти рішень можна віднести до категорії земельних питань

Це проекти рішень приватного характеру (оформлення та розірвання договорів оренди, припинення права постійного користування, згода на розробку технічної документації тощо.)

 

Координатор руху «Сильні громади» у Рубіжному Євген Ільченко

Previous Кто нажился на трубах Забахмуткой и какие выводы сделали в Бахмутском горсовете? (Видео)
Next Энергоэффективности здесь нет: анализ деятельности Торецкого горсовета

About author

You might also like

Маєш право знати 0 Comments

Маєш право знати: огляд проектів рішень 60-ї сесії Рубіжанської міськради

Затвердження програми приватизації та аукціонної комісії, 2,5 мільйони на ремонти житлового фонду та інвентаризація парку – про це та багато іншого, що планується розглянути на 60-й сесії Рубіжанської міськради, читайте

Маєш право знати 0 Comments

Огляд головних рішень квітневої сесії в Селидовому

Рух «Сильні громади» продовжує відстежувати роботу міських рад. 19 квітня відбулося чергове пленарне засідання Селидівської міської ради. Найголовнішими питаннями були: складання депутатських повноважень Вадима Подоляки (партія «Опозиційний блок»), внесення змін

Маєш право знати 0 Comments

Дві сесії в один день: огляд квітневих рішень Рубіжанської міськради

Звіти про виконання програм, додаткові кошти на ремонт житлового фонду, нові ставки податку на нерухоме майно та 420 тисяч євро від НЕФКО це все та багато іншого розглянули депутати Рубіжанської

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!