Маєш право знати: що цікавого буде на останній сесії року в Рубіжному

Маєш право знати: що цікавого буде на останній сесії року в Рубіжному

14 грудня о 15:00 у великій залі засідань відбудеться перше пленарне засідання останньої у цьому році, 19-ї сесії Рубіжанської міської ради. На розгляд депутатів виноситься 22 питання і «Сильні громади» підготували їх короткий аналіз.

Проект порядку денного першого пленарного засідання 19-ї сесії міської ради розміщено на офіційному сайті ради 8 грудня 2016 року. Згідно з проектом на розгляд сесії виноситься 22 питання, більше половини з яких – земельні.

foto-1-3

Статутні питання

Перші два проекти рішень вносять зміни у склад двох комісій. Зокрема, до складу міжвідомчої комісії міської ради з розгляду питань, пов’язаних з відключенням споживачів від мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання додатково вводиться представник Луганського енергетичного об’єднання.

Також депутатам запропонують прийняти рішення щодо зміни складу комісії з питань поводження з безгосподарськими відходами на території Рубіжного.

Міські програми

Третій та четвертий проекти рішень вносять зміни до двох міських програм:  реформування і розвитку житлово-комунального господарства Рубіжного на 2011-2017 рр. та програми утримання та ремонту об’єктів міського благоустрою на 2016-2018рр. Додатково у 2016 році виділяється 300 тис. грн на утримання вулично-дорожньої мережі, зелених насаджень, вивезення несанкціонованих звалищ та 49 тис. грн на поточний ремонт малих архітектурних форм.

foto-2-5

Виходячи з тексту п’ятого проекту рішення, у Рубіжному найближчим часом має з’явитися спеціалізоване стаціонарне відділення Луганського обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІД, яке розташується на другому поверсі інфекційного корпусу Центральної міської лікарні.

На сайті також оприлюднений проект рішення у якому пропонується встановлення пільг зі сплати земельного податку на 2017 рік для установ, що фінансуються з місцевого бюджету та й без того збиткових комунальних підприємств міста.

Наступні два питання стосуються регуляторної політики. Не розгляд сесії винесено проект рішення про затвердження плану діяльності міської ради з підготовки проектів регуляторних актів у сфері господарської діяльності на 2017 рік.

Також депутати заслухають звіт про результати повторного відстеження результативності регуляторного акту «Про затвердження Порядку розрахунку орендної плати за землю на території м Рубіжне». За рік дії порядку до бюджету від орендної плати за землю надійшло 20,15 млн грн.

foto-3-4

Бюджетні питання

На 19 сесію виноситься лише один проект рішення, який стосується внесення змін до бюджету на 2016 рік.

В ньому головним розпорядникам додатково виділяються 624,7 тисяч гривень, також перерозподіляються кошти міського бюджету:

Відділу культури, молоді і спорту

  • 50 тис. грн для придбання музичних інструментів;

Управлінню освіти

  • 41,7 тис. грн для придбання котла АОГВ – 100 для котельні школи №5;
  • 110 тис. грн на придбання холодильного обладнання в дитячі садки;

Управлінню житлово-комунального господарства

  • 453 тис. грн дотація КП «РВУВКГ» на погашення заборгованості з рентної плати;
  • 65 тис. грн на проект реконструкції покрівлі ЗОШ №10;

Також чекаємо коштів з обласного бюджету:

  • 540 тис. грн на придбання спеціалізованого транспорту для центру первинної медико-санітарної допомоги;
  • 180 тис. грн на облаштування спортивних майданчиків;
  • 309,5 тис. грн на оснащення загальноосвітніх шкіл з поглибленим вивченням кабінетами і комп’ютерними комплексами;
  • 839,5 тис. грн на оплату теплопостачання по загальноосвітніх школах.

Земельні питання складають з 10 по 22 проекти рішень приватного характеру (оформлення та розірвання договорів оренди, припинення права постійного користування, згода на розробку технічної документації тощо.)

 

 Координатор руху «Сильні громади» у Рубіжному Євген Ільченко

Previous Декларація депутата Матвієнкова: офшорна компанія та мільйони готівкою
Next Новое руководство Доброполья: год у руля

About author

You might also like

Громади 0 Comments

Имеешь право знать: обзор решений, принятых на втором заседании 17-й сессии в Краматорске

23 декабря состоялась последняя сессия в этом году. На ней приняли бюджет на 2017 год, увеличили премирование городского головы и надбавки его заместителям. Какие еще принимались решения, и насколько они

Маєш право знати 0 Comments

Миссия «Бюджет-2017». В Мариуполе приняли городской бюджет на 2017 год

23 декабря в Мариуполе состоялась 14-я и последняя в этом году сессия городского совета. Главный вопрос сессии: городской бюджет на предстоящий год. Команда движения «Сильные громады» в Мариуполе рассказывает, чего

Міські ради 0 Comments

Первая сессия Покровского горсовета в новом году: власть благоволит помощникам полиции и повышает себе зарплату

Вчера была проведена 28-ая внеочередная сессия Покровского городского совета, ставшая первой в этом году. Депутатский корпус традиционно  рассмотрел гораздо больше вопросов, чем было анонсировано на официальном сайте, а само принятие

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!