Маєш право знати. Важливі рішення Костянтинівської міської ради

Маєш право знати. Важливі рішення Костянтинівської міської ради

29 листопада відбулась 89-та сесія Костянтинівської міської ради. Депутати проголосували за збільшення терміну подачі проектів на Громадський бюджет, підтримали виділення коштів на ремонт ліфтів, житлових будинків, придбання автобусних зупинок та 60 тис. грн з міського бюджету для профілактики злочинності. Ще 7,5 млн грн виділили на покращення екологічного стану річки Кривий Торець. Усі роботи потрібно виконати впродовж місяця.

На сесії розглянули 28 питань. Були присутні 22 депутати із 41. Команда руху «Сильні громади» проаналізувала важливі рішення Костянтинівської міської ради.

Прийом заявок на Громадський бюджет триватиме довше

Депутати внесли зміни до програми “Громадський бюджет міста Костянтинівки на 2018-2022 роки”.

Вирішили продовжити термін подання проектів, який раніше відбувався з 15 серпня до 15 вересня. Наступного року він триватиме три місяці – з 1 травня до 1 серпня. Очевидно, такі зміни вирішили впровадити через те, що цього року мешканці не подали до міськради жодного проекту на Громадський бюджет.

60 тис. грн на три роки для “профілактики злочинності”

Депутати прийняли програму профілактики рецидивної злочинності до 2021 року, на фінансування якої у бюджеті Костянтинівки передбачено по 20 тис. грн щороку.

Ці кошти планують витратити на покращення матеріально-технічного стану місцевої служби пробації, зокрема на придбання канцтоварів.

7,5 млн на “покращення екологічного стану річки”

Депутати внесли зміни  до “Програми соціально-економічного розвитку”, передбачивши додаткове фінансування на ремонти житлових будинків та покращення рівня комфорту в місті.

Найбільше коштів – 7,5 млн грн – виділили на поліпшення екологічного стану басейну річки Кривий Торець. Виконавцем робіт є департамент екології та природних ресурсів ОДА, відділ капітального будівництва виконавчого комітету міської ради та управління комунального господарства.

Як зазначено у додатку до рішення сесії, кошти витратять на “заходи щодо відновлення і підтримання сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану р.Кривий Торець у м. Костянтинівка, у т.ч. розробка проектно-кошторисної документації”.

Кошти виділили з обласного бюджету. Їх потрібно використати до завершення року.

Решта змін у програмі стосуються виділення фінансування на ремонт житлових будинків та інші об’єкти комунальної власності:

  • придбати насос для води, вартістю 81 тис. грн.
  • провести поточний ремонт 15 житлових будинків – 500 тис. грн.
  • капітальний ремонт машинних відділень 30 ліфтів у житлових будинках – 2,3 млн грн
  • придбання 6 квартир дітям-сиротам від 18 до 23 років – 600 тис. грн.
  • придбання двох автобусних зупинок – 94 тис. грн.
  • реконструкцію даху Костянтинівського дошкільного закладу № 23 «Посмішка» – 1,3 млн грн.

Більшу частину коштів Костянтинівська міська рада отримає з обласного бюджету.

Також, на сесії перейменували спеціалізовану загальноосвітню школу №6 у заклад загальної середньої освіти; списали з балансу КП “Об’єднання парків та кінотеатрів Костянтинівської міської ради” танцювальний майданчик; КУ “Центральна районна лікарня” списали зношений та непридатний до подальшого використання цифровий флюорограф.

Команда руху “Сильні громади” і надалі буде стежити за діяльністю Костянтинівської міської ради.

 

Координаторка руху “Сильні громади” у Костянтинівці Вікторія Омельченко

 

Previous Прийом заявок для участі у фотоконкурсі “Донеччина у фокусі змін” продовжено до 30 грудня
Next Важливість вакцинації. Чи є вакцина від небезпечних інфекцій в Костянтинівці

About author

You might also like

Маєш право знати 0 Comments

За що будуть голосувати депутати Бахмутської міськради у жовтні?

Координатори руху «Сильні громади» провели детальний аналіз проектів рішень Бахмутської міської ради, які оприлюднені на офіційному сайті. Читайте у нашій постійній рубриці «Маєш право знати!», яку вулицю намагаються перейменувати вже

Маєш право знати 0 Comments

Сессия Лиманского горсовета: деньги на дороги, кредиты на ремонты школ и старт индустриального парка

На первую в 2018 году сессию Лиманского городского совета, которая состоится 22 февраля, подготовлено 104 вопроса. Как всегда, это большая половина земельных вопросов, а вторая часть касается утверждения различных программ:

Маєш право знати 0 Comments

Имеешь право знать: о чем пойдет речь на ближайшей сессии Добропольского городского совета?

Итак, завтра, в Добропольском городском совете состоится очередная сессия. В очередной раз, команда движения «Сильные громады» продолжает освещать в нашей постоянной рубрике «Имеешь право знать» те вопросы, о которых речь

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!