Маєш право знати. Важливі рішення сесії Костянтинівської міської ради

Маєш право знати. Важливі рішення сесії Костянтинівської міської ради

29 березня відбулась 84 сесія Костянтинівської міської ради. Депутати розглянули питання виконання «Програми соціально-екномічного розвитку міста за 2017 рік», було внесено зміни до Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Костянтинівці 2017-2018 рр.. питання сфери освіти, податкові та земельні питання, тощо. На сесії були присутні 26 депутатів з 40.

Активісти руху “Сильні громади” проаналізували рішення Костянтинівської міської ради.

На 84 сесії Костянтинівської міської ради було проведено інформування депутатів про діяльність апарату Костянтинівської прокуратури.

На сесії міської ради були затверджені: Положення про міську пожежну команду в м.Костянтинівці з метою приведення відповідно до вимог чинного законодавства України та Статут міського комунального закладу культури «Палац культури та дозвілля».

Втретє на розгляд депутатів виносились питання зі сфери освіти. Положення про управління освіти міської ради підтримало 25 депутатів. За ліквідацію вечірньої школи I-III ступенів проголосував 21 депутат, «утримались» 3, «проти» – теж 3 депутати. Цього разу вистачило голосів для прийняття цих рішень.

Також, було прийнято рішення про ліквідацію трамвайного управління, яке виносилось на голосування не вперше.

Програми

Заслухавши звіт про виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Костянтинівки за 2017 рік, депутати прийняли до відома, що промислові підприємства міста реалізували продукції на 3 949 млн 300 тис. грн. Програма економічного і соціального розвитку міста виконана на 123,7% від завдання річної Програми.

У 2017 році з основних видів промислової продукції збільшилося виробництво у порівнянні з 2016 роком: форм для металургійної промисловості – на 92,6%, катодів мідних – на 77,2%, акумуляторних батарей – на 9,4%, скла листового – на 26,0%, цинкового купоросу – на 18,4%, скла безпечного – на 17,6%, глинопорошків – на 34,6%, спеццементів – у 3,4 рази, сиру жирного – на 3,5%.

Скоротилось виробництво: свинцю – на 42,7%, юхтових шкіряних виробів – на 61,7%, взуття шкіряного – на 11,1%, масла вершкового – на 56,7%, маргарину – на 1,9%, кисломолочної продукції – на 68,5%, олії соняшникової – на 99,0%.

Причини невиконання річної Програми та зниження виробництва продукції – недостатня кількість сировини та зменшення ринків збуту продукції.

Товариством з обмеженою відповідальністю «Дружківська харчосмакова фабрика» з метою збільшення випуску батончиків із халви придбано пакувальний автомат ВН-07 (Словаччина).

За 2017 рік роздрібний товарообіг склав 580 млн грн, що на 3,6% більше звітного періоду попереднього року. Виконання річної Програми роздрібного товарообігу складає 103,6%.

Середньомісячна заробітна плата станом на 01.10.2017 склала 5 тис. 686 грн, середній розмір пенсії – 3 тис. 6 грн 40 коп.

Заборгованість з виплати заробітної плати станом на 01.01.2018 складає 7 млн 301 тис. 400 грн. Для порівняння, минулого року на таку ж дату борг становив 7 млн 811 тис. 500 грн.

З метою стимулювання населення шляхом відшкодування частини відсотків за кредитами, отриманих об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельними кооперативами та фізичними особами на впровадження заходів з енергозбереження, реконструкції і модернізації багатоквартирних та приватних житлових будинків, відповідно до Закону України «Про енергозбереження», міська рада затвердила Програму з відшкодування частини відсотків за кредитами, залученими на заходи з енергозбереження та підвищення енергоефективності для населення м. Костянтинівки на 2018 рік.

Реалізація Програми сприятиме:

– зменшенню споживання паливно-енергетичних ресурсів населенням шляхом стимулювання впровадження енергоефективних заходів;

– зменшенню обсягу субсидій для населення за спожиті енергоносії завдяки впровадженню енергоефективних заходів;

– стимулюванню механізмів залучення власних коштів мешканців для проведення заходів з енергоефективної модернізації власних помешкань;

– покращенню житлових умов громадян;

– популяризації економічних, екологічних та соціальних переваг впровадження заходів з енергозбереження серед населення, а також підвищенню громадського освітнього рівня у цій сфері.

Земельні питання

До Костянтинівської міської ради звернулись юридичні та фізичні особи з питанням надання дозволу для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки для відведення її у власність шляхом продажу для обслуговування торгівельних павільйонів із земель комунальної власності територіальної громади міста Костянтинівка.
Також до міської ради звертались мешканці міста за дозволом на розробку проекту землеустрою. Голосування за цими питаннями проводилось за кожним зверненням окремо. Позитивне рішення отримали підприємці з питання отримання землі для торгівельних павільйонів: Наталія Таслицька, депутат міської ради Анатолій Фесенко та його дружина Галина Фесенко, Валерій Руденко, Андрій Шатов, Олександр Пахомов, Людмила Дегтярьова, Валентина Савенко, Ірина Маслова, Євген Соломатін, Людмила Компанієць, Євген Міхнєвський, Наталія Тищенко. Торгівельні павільйони розміщені за адресою б. Космонавтів біля будинку №14. Ці кіоски побудовані майже впритул до житлового п’ятиповерхового будинку, що може бути небезпечним для мешканців при пожежі.

У Костянтинівці дуже багато торгівельних павільйонів, які збудовано при проїжджій частині дороги, або дуже близько до житлових будинків, з порушенням меж прибудинкової території. Кіоски будуються скрізь і так швидко, що місто на очах перетворюється на великий та небезпечний «базар», де своєчасно не зможе у випадку необхідності під’їхати пожежна або швидка допомога.

Команда руху “Сильні громади” і надалі буде стежити за діяльністю Костянтинівської міської ради.

 

Координатор руху “Сильні громади” у Костянтинівці Вікторія Омельченко

Previous Як отримати комунальне приміщення в безоплатне користування? Майстер-клас від депутатів Бахмутської міськради: комітетам мікрорайонів - так, волонтерам - ні
Next Игорный бизнес в Лимане «крышует» мэр Цимидан?

About author

You might also like

Маєш право знати 0 Comments

Маєш право знати: важливі рішення 76 сесії Костянтинівської міськради

27 квітня відбулась 76 сесія Костянтинівської міської ради, на якій були присутні 22 депутати з 40. Серед основних питань, які розглянули під час сесії – затвердження виконання Програми економічного і

Маєш право знати 0 Comments

Маєш право знати: огляд рішень сесії Костянтинівської міської ради

14 вересня після тримісячної перерви відбулась 78 сесія Костянтинівської міської ради. Було розглянуто 44 питання, серед яких затвердження звіту про виконання міського бюджету за перше півріччя 2017 року, внесення змін

Маєш право знати 0 Comments

Имеешь право знать: самые важные вопросы на сессии Лиманского горсовета

17 ноября в зале заседаний городского совета вновь соберутся депутаты, где им предстоит принять решения по различным вопросам, касающимся Лиманской громады. Исходя из информации, опубликованной на сайте горсовета, на сессию

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!