Маєш право знати: які питання розглянуть на сесії Олександрівської районної ради

Маєш право знати: які питання розглянуть на сесії Олександрівської районної ради

23 листопада цього року в залі засідань Олександрівської районної адміністрації заплановано скликати чергову одинадцяту сесію районної ради. На розгляд районних депутатів буде винесено 12 питань, які, до речі, були оприлюднені в районній газеті «Вісті Олександрівщини». «Сильні громади» підготували короткий аналіз основних питань, які розглянуть депутати.

Блок перший – економічний

Перший блок питань є найбільшим в роботі чергової сесії районної ради і до нього увійшло 6 питань, серед яких найбільш цікавими є зміни в попередніх рішеннях ради, стосовно програми економічного і соціального розвитку Олександрівського району на 2016 рік та питання, пов’язані з змінами та доповненнями до районного бюджету 2016 року, де будуть виділятися кошти, а також перерозподілятися невикористані ресурси на нові потреби.

Далі районним депутатам запропонують розглянути та затвердити договір між Олександрівською районною радою та Донецькою обласною державною адміністрацією з переліком об’єктів та заходів, а також підтримати затвердження додаткової угоди до договору.

Блок другий – земельний

Блок питань, пов’язаний з землею, завжди був на сесіях Олександрівської районної ради жвавим та дискусійним, адже більшість депутатів є представниками або навіть керівниками великих сільськогосподарських та фермерських господарств району. На заплановане засідання буде винесено пропозицію затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки декількох земельних ділянок, одна з яких має загальну площу 202, 4466 га.

Блок третій – різне

До третього блоку нами було винесено питання, пов’язані зі звітністю перед депутатським корпусом про хід виконання попередніх рішень районної ради, серед яких є:

– рішення  районної ради «Про районну цільову Програму «Забезпечення населення й особового складу невоєнізованих формувань району засобами радіаційного та хімічного  захисту на 2014-2018 роки»;

–  рішення районної ради «Про затвердження районної Програми «Забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2013-2017 роки».

На сесії запланований виступ першого заступника керівника Костянтинівської місцевої прокуратури Мармура Михайла Семеновича щодо результатів діяльності, стану злочинності, заходи щодо її протидії, зміцнення законності та правопорядку в Олександрівському районі за 9 місяців 2016 року.

Також у районних депутатів буде можливість поставити питання та отримати відповіді на них.

 

 

Координатор руху «Сильні громади» у Олександрівці Сергій Кайдаш

Previous Що забув вказати у декларації мер Бахмута для податкової і пригадав для НАЗК?
Next Розвиток громадянського суспільства в Україні: найцікавіші можливості у листопаді

About author

You might also like

Маєш право знати 0 Comments

Маєш право знати: огляд рішень останньої сесії Костянтинівської міськради

23 лютого відбулась 74 сесія Костянтинівської міської ради. Серед основних питань, які розглянули депутати, були затвердження програм: розвитку малого і середнього підприємництва 2017-2018 рік, соціально-економічного розвитку на 2017 рік, національно-патріотичного

Маєш право знати 0 Comments

Огляд роботи колегії Олександрівської райдержадміністрації

21 грудня відбулось засідання чергової колегії Олександрівської районної державної адміністрації. Одним із головних питань, яке розглянули під час засідання, був проект районного бюджету на 2017 рік. Координатори руху «Сильні громади»

Маєш право знати 0 Comments

Имеешь право знать: повестка дня сессии Покровского горсовета

Cегодня, 22 декабря, состоится очередная 27-ая сессия Покровского городского совета. На официальном сайте опубликован список проектов решений, которые депутатский корпус планирует рассмотреть на данном заседании. Команда движения «Сильные громады» совместно

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!