Маєш право знати: які питання розглянуть на сесії Олександрівської районної ради

Маєш право знати: які питання розглянуть на сесії Олександрівської районної ради

23 листопада цього року в залі засідань Олександрівської районної адміністрації заплановано скликати чергову одинадцяту сесію районної ради. На розгляд районних депутатів буде винесено 12 питань, які, до речі, були оприлюднені в районній газеті «Вісті Олександрівщини». «Сильні громади» підготували короткий аналіз основних питань, які розглянуть депутати.

Блок перший – економічний

Перший блок питань є найбільшим в роботі чергової сесії районної ради і до нього увійшло 6 питань, серед яких найбільш цікавими є зміни в попередніх рішеннях ради, стосовно програми економічного і соціального розвитку Олександрівського району на 2016 рік та питання, пов’язані з змінами та доповненнями до районного бюджету 2016 року, де будуть виділятися кошти, а також перерозподілятися невикористані ресурси на нові потреби.

Далі районним депутатам запропонують розглянути та затвердити договір між Олександрівською районною радою та Донецькою обласною державною адміністрацією з переліком об’єктів та заходів, а також підтримати затвердження додаткової угоди до договору.

Блок другий – земельний

Блок питань, пов’язаний з землею, завжди був на сесіях Олександрівської районної ради жвавим та дискусійним, адже більшість депутатів є представниками або навіть керівниками великих сільськогосподарських та фермерських господарств району. На заплановане засідання буде винесено пропозицію затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки декількох земельних ділянок, одна з яких має загальну площу 202, 4466 га.

Блок третій – різне

До третього блоку нами було винесено питання, пов’язані зі звітністю перед депутатським корпусом про хід виконання попередніх рішень районної ради, серед яких є:

– рішення  районної ради «Про районну цільову Програму «Забезпечення населення й особового складу невоєнізованих формувань району засобами радіаційного та хімічного  захисту на 2014-2018 роки»;

–  рішення районної ради «Про затвердження районної Програми «Забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2013-2017 роки».

На сесії запланований виступ першого заступника керівника Костянтинівської місцевої прокуратури Мармура Михайла Семеновича щодо результатів діяльності, стану злочинності, заходи щодо її протидії, зміцнення законності та правопорядку в Олександрівському районі за 9 місяців 2016 року.

Також у районних депутатів буде можливість поставити питання та отримати відповіді на них.

 

 

Координатор руху «Сильні громади» у Олександрівці Сергій Кайдаш

Previous Що забув вказати у декларації мер Бахмута для податкової і пригадав для НАЗК?
Next Розвиток громадянського суспільства в Україні: найцікавіші можливості у листопаді

About author

You might also like

Маєш право знати 0 Comments

Имеешь право знать: создание спортивных секций в Лимане и покупка жилья

На ближайшей сессии Лиманского городского совета, которая состоится 21 сентября, депутаты соберутся, чтобы обсудить 71 вопрос, из которых 42 – земельные. Как всегда, активисты движения «Сильные громады» провели анализ проектов

Маєш право знати 0 Comments

Завітай на сесію в Бахмуті – дізнайся, за що голосують депутати

Координатори руху “Сильні громади” у постійній рубриці “Маєш право знати” підготували короткий огляд проектів рішень, які будуть завтра розглядатись на пленарному засіданні Бахмутської міської ради. Депутати планують надати дозволи на

Громади 0 Comments

Имеешь право знать: обзор решений, принятых на втором заседании 17-й сессии в Краматорске

23 декабря состоялась последняя сессия в этом году. На ней приняли бюджет на 2017 год, увеличили премирование городского головы и надбавки его заместителям. Какие еще принимались решения, и насколько они

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!