Маєш право знати: які питання розглянуть на сесії Олександрівської районної ради

Маєш право знати: які питання розглянуть на сесії Олександрівської районної ради

23 листопада цього року в залі засідань Олександрівської районної адміністрації заплановано скликати чергову одинадцяту сесію районної ради. На розгляд районних депутатів буде винесено 12 питань, які, до речі, були оприлюднені в районній газеті «Вісті Олександрівщини». «Сильні громади» підготували короткий аналіз основних питань, які розглянуть депутати.

Блок перший – економічний

Перший блок питань є найбільшим в роботі чергової сесії районної ради і до нього увійшло 6 питань, серед яких найбільш цікавими є зміни в попередніх рішеннях ради, стосовно програми економічного і соціального розвитку Олександрівського району на 2016 рік та питання, пов’язані з змінами та доповненнями до районного бюджету 2016 року, де будуть виділятися кошти, а також перерозподілятися невикористані ресурси на нові потреби.

Далі районним депутатам запропонують розглянути та затвердити договір між Олександрівською районною радою та Донецькою обласною державною адміністрацією з переліком об’єктів та заходів, а також підтримати затвердження додаткової угоди до договору.

Блок другий – земельний

Блок питань, пов’язаний з землею, завжди був на сесіях Олександрівської районної ради жвавим та дискусійним, адже більшість депутатів є представниками або навіть керівниками великих сільськогосподарських та фермерських господарств району. На заплановане засідання буде винесено пропозицію затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки декількох земельних ділянок, одна з яких має загальну площу 202, 4466 га.

Блок третій – різне

До третього блоку нами було винесено питання, пов’язані зі звітністю перед депутатським корпусом про хід виконання попередніх рішень районної ради, серед яких є:

– рішення  районної ради «Про районну цільову Програму «Забезпечення населення й особового складу невоєнізованих формувань району засобами радіаційного та хімічного  захисту на 2014-2018 роки»;

–  рішення районної ради «Про затвердження районної Програми «Забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2013-2017 роки».

На сесії запланований виступ першого заступника керівника Костянтинівської місцевої прокуратури Мармура Михайла Семеновича щодо результатів діяльності, стану злочинності, заходи щодо її протидії, зміцнення законності та правопорядку в Олександрівському районі за 9 місяців 2016 року.

Також у районних депутатів буде можливість поставити питання та отримати відповіді на них.

 

 

Координатор руху «Сильні громади» у Олександрівці Сергій Кайдаш

Previous Що забув вказати у декларації мер Бахмута для податкової і пригадав для НАЗК?
Next Розвиток громадянського суспільства в Україні: найцікавіші можливості у листопаді

About author

You might also like

Маєш право знати 0 Comments

У Маріуполі прийнята стратегія розвитку на найближчі 5 років: чого очікувати?

29 червня відбулася 19 сесія Маріупольської міської ради. Головною подією сесії стало ухвалення Стратегії розвитку Маріуполя до 2021 року. Координатор руху «Сильні громади» у Маріуполі більш детально проаналізував основні положення

Маєш право знати 0 Comments

Маєш право знати: огляд головних рішень сесії Селидівської міськради

23 серпня в Селидовому відбулася чергова сесія міської ради. На ній зокрема планувалось затвердити виплату щомісячних 200% премії та 50% надбавок новопризначеному заступникові мера Івану Охомушу. Нагадаємо, що призначення цієї

Маєш право знати 0 Comments

Важные решения Лиманского горсовета не смотря на срыв сессии

Вследствие протестной акции, устроенной противниками Лиманского городского головы Петра Цимидана, направленной на его смещение с должности, было сорвано очередное пленарное заседание Лиманского городского совета 20 апреля 2017 года. В 10:00

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!