Огляд рішень сесії Костянтинівської міської ради

Огляд рішень сесії Костянтинівської міської ради

21 грудня відбулась 81-ша сесія Костянтинівської міської ради. Серед основних питань, які розглянули депутати – затвердження бюджету на 2018 рік, положення програми соціально-економічного розвитку, звільнення почесних громадян Костянтинівки від оплати житлово-комунальних послуг, встановлення надбавок до окладу посадовцям, земельні питання. На сесії були присутні 27 депутатів із 40.

Команда руху «Сильні громади» проаналізувала важливі рішення Костянтинівської міської ради.

Бюджет 2018

Депутати під час сесії затвердили бюджет на 2018 рік. Заплановані доходи і видатки міського бюджету в сумі 694 млн 412 тис. 583 грн. Доходи загального фонду міського бюджету складають 680 млн 679 тис. 583 грн, спеціального фонду – 13 млн 733 тис. грн, бюджет розвитку передбачено у розмірі 3 млн 610 тис. грн.

Також, при формуванні міського бюджету врахували витрати за рахунок субвенцій з державного бюджету: 58 млн 744 тис. 600 грн на освіту та 49 млн 469 тис. 100 грн на медицину.

Начальник управління освіти Ольга Барабаш звернулась до фінансового управління з проханням передбачити бюджетом витрати на проведення реконструкції та перевірки протипожежної безпеки у навчальних закладах міста.

Депутат Олександр Резніченко виступив зі зверненням щодо збільшення суми закладених витрат на освіту на 12 млн для дітей, які потребують індивідуального навчання та інклюзивних класів. На що начальник фінансового управління Тетяна Кукліс пояснила, що розмір освітньої субвенції розраховується міністерством фінансів та міністерством освіти і не може бути змінений на місцевому рівні. Для зміни розрахованої субвенції необхідно звернутись до відповідних міністерств.

Надбавки за досягнення у праці

Установити з 01.01.2018 розмір премії:

Міському голові Сергію Давидову та секретарю міської ради Юрію Разумному у розмірі 150% середньомісячної заробітної плати;

Надії Тихий – першому заступнику міського голови, у розмірі 140% середньомісячної заробітної плати;

Віктору Василенку – заступнику міського голови та Олексію Журавльову – керуючому справами виконкому, у розмірі 130% середньомісячної заробітної плати.

Депутати завжди одноголосно підтримують преміювання чиновників та секретаря міської ради. Серед них, і депутат – голова бюджетної комісії Олександр Резніченко, який на цій же сесії звернув увагу на недофінансування освітньої галузі.

100% відшкодування комунальних витрат

На сесії Костянтинівської міської ради прийняли рішення про компенсування комунальних витрат деяким мешканцям міста. Наприклад, повне відшкодування комунальних витрат призначили родинам загиблих воїнів-інтернаціоналістів та воїнів загиблих в АТО, почесним громадянам міста. Одним з почесних громадян міста є депутат Костянтинівської міської ради Володимир Карпов. Минулого року він відмовився від такого привілею, а цього – просто не голосував (спеціально чи просто не спрацювала кнопка системи рада, не відомо).

Земельні питання

На сесії міської ради серед земельних питань були не підтримані виділення землі під гаражі, серед яких було 2 воїни АТО. Але депутати одноголосно проголосували за проект рішення виділення землі підприємцю для будівництва торгівельного павільйону.

Одним із заключних питань було внесення змін до рішення міської ради «Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Костянтинівської міської ради». До переліку послуг додано: право проводити державну реєстрацію статуту територіальної громади, вносити відповідні зміни, скасовувати його реєстрацію та запропоновано виключити з переліку адміністративних послуг департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції реєстрацію, внесення змін до декларації про початок виконання підготовчих та будівельних робіт.

Кадрове питання внесення змін до складу виконавчого комітету перенесено на наступну сесію.

Завершуючи сесію, секретар міської ради привітав всіх присутніх з прийдешніми святами та нагадав про початок періоду декларування.

 

Координаторка руху «Сильні громади» у Костянтинівці Вікторія Омельченко

 

 

 

 

Previous Маєш право знати: Маріупольська міська рада прийняла рекордно великий бюджет міста на 2018 рік
Next Тайные богатства мэра Лимана: следствие собрало для суда восемь томов

About author

You might also like

Маєш право знати 0 Comments

Маєш право знати: за що будуть голосувати депутати на останній зимовій сесії в Бахмуті

Координатори руху «Сильні громади» продовжують знайомити своїх читачів з проектами рішень, які будуть розглядатись на сесії Бахмутської міської ради у лютому. Як виконується Програма підтримки малого та середнього бізнесу, які

Маєш право знати 0 Comments

Маєш право знати: що цікавого буде на останній сесії року в Рубіжному

14 грудня о 15:00 у великій залі засідань відбудеться перше пленарне засідання останньої у цьому році, 19-ї сесії Рубіжанської міської ради. На розгляд депутатів виноситься 22 питання і «Сильні громади»

Маєш право знати 0 Comments

Важные решения Лиманского горсовета не смотря на срыв сессии

Вследствие протестной акции, устроенной противниками Лиманского городского головы Петра Цимидана, направленной на его смещение с должности, было сорвано очередное пленарное заседание Лиманского городского совета 20 апреля 2017 года. В 10:00

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!