Основні рішення 27-ї сесії Рубіжанської міської ради

Основні рішення 27-ї сесії Рубіжанської міської ради

Вимога виконання програми підтримки ОСББ, 648 тисяч гривень на ремонт будівлі виконкому та 145 тисяч гривень на ремонт площі перед міськрадою. Про це та багато іншого читайте в огляді 27-ї сесії Рубіжанської міської ради від руху «Сильні громади».

26 квітня відбулась 27 сесія Рубіжанської міської ради. Онлайн-трансляцію засідання можна було подивитись на сайті та на офіційному YouTube-каналі міської ради.

Вже традиційно депутат Валерій Харчук вніс два депутатських запити. Перший щодо вимоги до КП «РВУВКГ» розробити договір на очищення стічних вод, створити тимчасову депутатську комісію з перевірки фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств міста, створити відкритий реєстр міського комунального господарства, затвердити зміни до регламенту Рубіжанської міської ради, провести роботу з погодження меж міста Рубіжне, провести відкритий конкурс на керівні посади в комунальних підприємствах, затвердити порядок допорогових закупівель, провести експертизу калорійності природного газу.

Другий – внести зміни до бюджету міста на 2017 рік з метою повного виконання міської програми сприяння створенню та підтримки ОСББ на 2017-2019 роки. Як завжди депутатські запити не було автоматично внесено до порядку денного сесії, а депутати, шляхом голосування, відмовились надати обом запитам статус депутатського запиту.

Бурхливе обговорення викликало питання внесення змін до міського бюджету. Депутат Олексій Ємець вказав, що виділяється 7 тисяч гривень на закупівлю саджанців та 33 тисячі гривень – на комп’ютер, а при цьому звернення профспілки працівників освіти стосовно диференціації зарплат вчителів та некваліфікованого персоналу проігноровано. Депутат також надіслав звернення щодо виділення коштів на ремонт тротуару перед школою №10.

Зі свого боку депутата Ірину Коваленко обурили інші пропозиції змін до бюджету, а саме виділення 638 тисяч гривень на капітальний ремонт будівлі виконавчого комітету та 145 тисяч гривень на капітальний ремонт елементів благоустрою площі Володимирської. Фактично ці кошти підуть на ремонт сходинок перед входом до будівлі виконкому.

«Хочу нагадати, що на сьогодні в дитячому садку №3 вихователі бігають з тазами, щоб не тік дах. Вам не здається, що ця сума 783 тисячі – це бенкет під час чуми?», – заявила Ірина Коваленко, звертаючись до міського голови і депутатів.

Повний виступ депутата Коваленко можна переглянути на відео.

У зв’язку з цим, вона внесла пропозицію зняти це питання з розгляду. Однак її підтримали лише 13 депутатів.

Депутата Харчука ж зацікавило питання перерозподілу коштів відділу культури, молоді і спорту в сумі 1,2 мільйони гривень по об’єкту «Будівництво торгового майданчика по вул. Володимирській в районі будинків 25,27». Депутата зацікавило, яким чином було обрано підрядну організацію та чи було оголошено відкритий конкурс на виконання цих робіт, яким чином претенденти могли дізнатися про заплановані роботи та де могли вивчити документацію.

На що депутат міської ради, керівник КП «Рубіжанський фізкультурно-спортивний комплекс» Рубіжанської міської ради Анатолій Бусєнков надав відповідь, що підприємство зверталося до декількох будівельних організацій, та підрядної організацією було обрано ту, що погодилась проводити роботи.

На фото Анатолій Бусєнков

У зв’язку з цим депутат Харчук вніс пропозицію зняти з голосування вказані зміни. Та її підтримали лише чотири депутати.

Після цього депутати міської ради Коваленко, Горелік та Харчук покинули сесійну залу.

Ще одним дискусійним питанням виявився проект рішення Про передачу у постійне користування земельної ділянки КП «Рубіжанський фізкультурно-спортивний комплекс» Рубіжанської міської ради.

Питання підняв депутат Олексій Ємець. По-перше, до проекту рішення була відсутня візуалізація, тобто депутати не мали можливості зорієнтуватись, яку саме ділянку передають у користування комунальному підприємству. Знадобилося декілька хвилин, щоб прозвучала інформація, що на цій ділянці розташовано парк південної частини міста.

По-друге, на питання Олексія Ємця, хто саме буде обслуговувати цей парк після передачі землі комунальному підприємству, спочатку було озвучено, що парк тепер буде обслуговувати спортивний комплекс. Однак, після питання, скільки це коштуватиме міському бюджету вже було озвучено іншу інформацію – що парк й надалі буде обслуговувати ТОВ «Зоря-Сервіс-Плюс».

Інші рішення з порядку денного сесії були прийняті без зауважень і пропозицій.

 

Координатор руху «Сильні громади» у Рубіжному Євген Ільченко

Previous Огляд головних рішень квітневої сесії в Селидовому
Next В Олександрівському районі активісти виступають на підтримку медичної реформи

About author

You might also like

Маєш право знати 0 Comments

Маєш право знати: огляд проектів рішень 67 сесії Рубіжанської міськради

60 мільйонів гривень на реконструкцію парку, мільйон водоканалу на податкові борги, звіт про виконання бюджету та підвищення вартості харчування у школах та дитячих садках – про це та багато іншого,

Маєш право знати 0 Comments

Маєш право знати: що розглядатимуть на 25 сесії Рубіжанської міськради

Зниження порогів закупівель, долучення до Угоди мерів та зниження місцевого податку – усе це та багато іншого планується прийняти на 25 сесії Рубіжанської міськради, яка відбудеться 1 березня. Координатори руху

Маєш право знати 0 Comments

Маєш право знати: чи повторить Рубіжне помилку Сєвєродонецька?

Гарантії міста під борги «Тепломережі», передача міської газорозподільної мережі у користування «Луганськгазу», збільшення видатків на ремонт доріг та покрівель – про це та багато іншого, що планується розглянути на 33

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!