За що будуть голосувати депутати Бахмуту на останній зимовій сесії?

За що будуть голосувати депутати Бахмуту на останній зимовій сесії?

Завтра, в останній день зими, відбудеться пленарне засідання депутатів Бахмутської міської ради. Які рішення будуть прийматись обранцями громади можна дізнатись з матеріалу, який підготували координатори руху “Сильні громади” у постійній рубриці “Маєш право знати”.

1. Депутати приймуть Положення, згідно з яким буде надаватись фінансова підтримка громадським організаціям задля реалізації заходів в таких напрямках:

– національно-патріотичне виховання  населення;

– організація та проведення культурно-мистецьких конкурсів, акцій, конференцій, семінарів;

– проведення форумів, культурологічних заходів, свят, фестивалів;

– популяризація та утвердження здорового і безпечного способу життя та культури здоров’я мешканців м.Бахмуту;

– інтелектуальне самовдосконалення, організація змістовного дозвілля молоді;

– проведення промоційних заходів, спрямованих на підвищення іміджу м.Бахмут.

Громадська організація може надавати декілька пропозицій. З міського бюджету організація може отримати до 75% вартості проекту, останні 25% – повинна забезпечити  у вигляді матеріальних чи нематеріальних ресурсів. Граничний обсяг фінансування становить до 20 тисяч гривень. Для розгляду конкурсних пропозицій буде створена конкурсна комісія із не менш як семи осіб. До її складу увійдуть представники та депутати Бахмутської міської ради, члени Громадської ради.

2. На цієї сесії начальник фінансового управління Бахмутської міськради Олексій Ткаченко представить на розгляд депутатів декілька звітів виконання міського бюджету та використання резервного фонду.

3. Депутати затвердять Порядок використання коштів, передбачених для надання фінансової підтримки громадським організаціям осіб з інвалідністю і ветеранів. Такі організації зможуть використовувати отримані кошти на ведення діяльності відповідно до статуту, а також оплату оренди, комунальних витрат, транспортних послуг, канцелярські вироби та інше.

4. Депутати затвердять склад Госпітальної ради Бахмутського госпітального округу. До неї будуть входити:

– Вітязь В.М. – головний лікар «Бахмутської стоматологічної поліклініки»,

– Миронова О.О. – начальника Управління охорони здоров’я Бахмутської міської ради,

– Мельникова С. Л. – головний лікар «Бахмутської центральної районної лікарні»,

– Точена В.В. –  заступник міського голови міста Бахмут.

Чим буде займатись новостворений орган, читайте більш докладніше у матеріалі: “У сфері охорони здоров’я створюється новий орган. Чим буде займатись Госпітальна рада?”

5. У зв’язку з тим, що спортивна школа №2 приєднується до Управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради, то все майно, яке було на балансі, передається до Управління.

6. Затверджується містобудівна документація по пров. Першотравневий, 95 та вул. Горького, 78 для зміни цільового призначення земельної ділянки під будівництво та обслуговування будівель торгівлі. Детальний план розробляє ПП “Фірма “Інженер”.

7. Андрій Скляренко, начальник відділу з питань цивільного захисту представить на розгляд депутатів результати виконання Програми забезпечення рівня безпеки населення на території міста Бахмута від надзвичайних ситуацій.

8. На виконання державної регуляторної політики виконавчими органами Бахмутської міської ради у 2017 році було прийнято два регуляторних акти:

–   Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території  м. Бахмута;

–   Про встановлення місцевих податків і зборів у м.Бахмуті.

Нову редакцію Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна комунальної власності планується затвердити у 2018 році. Всього, станом на 01.01.18 в Бахмуті діє 19 регуляторних актів.

9. Депутати заслухують результати виконання двох комплексних програм “Молодь. Сім’я. Діти” та розвитку культури на території Бахмуту за 2017 рік.

10. Встановлювати та проводити демонтаж меморіальних та інформаційних знаків тепер можна відповідно до нового Порядку.

11. Представництво Міжнародної організації з міграції в Україні передає у комунальну власність територіальної громади м. Бахмут фотоапарат Nikon CoolPix.

12. Перед депутатами будуть звітувати, як діяльність Бахмутської міської ради висвітлювалася у засобах  масової інформації за 2015-2017 роки.

Бюджет Програми складає 1 млн 456 тис. грн. Значна частина інформаційного матеріалу, що висвітлює діяльність Бахмутської міської ради належить КП ТРК «Бахмут», засновником якої є Бахмутська міська рада. Але інформаційні продукти розміщуються у найпоширеніших ЗМІ міста: Інтернет-видання міський сайт 06274.com.ua, міський інформаційний портал «Вечірній Бахмут», громадський медіа-портал «Бахмут in.ua», авторське радіотелевізійне агентство ТОВ “Арта”, радіо 88.4 «Бахмут».

Нагадаємо, що на 2018-2020 роки з міського бюджету виділено 800 тисяч для висвітлення діяльності Бахмутської міськради.

На що саме передбачається витрати такі кошти читайте більш детальніше у матеріалі: “За кошти платників податків у сумі 800 тисяч гривень Бахмутська міська рада планує налагодити діалог з громадою”.

13. Знов, вже вдруге, на розгляд депутатів виносять “Кодекс етики депутатів”. На сесії, яка відбулась у січні, проект рішення був знятий з депутатського розгляду. Чи приймуть Кодекс на завтрашній сесії?

Нагадаємо, що координатори руху “Сильні громади”в Бахмуті пропонували окремий Додаток до Положення, де чітко обумовлено порядок звітування депутатів перед громадою. Чи будуть враховані пропозиції від громадськості, можна буде дізнатись також завтра на сесії. 

14. Депутати нададуть згоду по забезпеченню послуг з вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги КЗОЗ «Бахмутська центральна районна лікарня» населенню Званівської сільської об’єднаної територіальної громади за умови передачі до міського бюджету міста Бахмута на 2018 рік коштів у сумі 650 тисяч гривень.

15. Підприємству ТОВ «КЕРАМІК-АРТ» депутати узгодять рішення про надання гірничого відводу в межах земель комунальної власності територіальної громади міста Бахмута.

16. Бахмутська міська рада приєднається до пілотного проекту “ProZorro.Продажі”. Тепер, у разі продажу, передачі в оренду на конкурсних засадах майна комунальної власності територіальної громади м.Бахмута  будуть застосовувати електронну торгову систему даного пілотного проекту.

17. Знижку у розмірі 50% на оплату комунальних послуг, утримання житла, на придбання твердого палива та газу зможуть отримати особи з інвалідністю по зору 1 і 2 групи, діти з інвалідністю по зору до 18 років.

Більш детальніше про проекти рішень можна дізнатись тут.

Координатор руху “Сильні громади” у місті Бахмут Олена Щекодіна 

Previous Маєш право знати: огляд проектів рішень 44 сесії Рубіжанської міськради
Next Маєш право знати. Важливі рішення сесії Костянтинівської міської ради

About author

You might also like

Маєш право знати 0 Comments

Маєш право знати: основні рішення сесії Лиманської міськради

На 33-й черговій сесії Лиманської міської ради депутати розглянули 47 питань, з яких 27 – земельні. З тих, що можуть привернути увагу громади – питання перевезень школярів у навчальний період,

Маєш право знати 0 Comments

Имеешь право знать: контроль за мариупольцами усилится

Координаторы движения «Сильные громады» подготовили короткое описание самого интересного вопроса предстоящей сессии Мариупольского городского совета ­– «Об утверждении комплексной программы профилактики и противодействия преступности в Мариуполе». Если завтра, решение, инициированное

Маєш право знати 0 Comments

Имеешь право знать: сессия Краматорского горсовета

6 марта в Краматорске состоялось второе пленарное заседание 19 сессии. На него было вынесено всего 11 вопросов. Среди самих главных вопросов сессии – установление ставок единого налога для физических лиц-предпринимателей,

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!