Завітай на сесію в Бахмуті – дізнайся, за що голосують депутати

Завітай на сесію в Бахмуті – дізнайся, за що голосують депутати

Координатори руху “Сильні громади” у постійній рубриці “Маєш право знати” підготували короткий огляд проектів рішень, які будуть завтра розглядатись на пленарному засіданні Бахмутської міської ради. Депутати планують надати дозволи на розробку земельних документацій, продаж комунальної землі, розглянуть петицію щодо створення нового автобусного маршруту. Сесія відбудеться завтра, 22 листопада, початок о 9.00 у приміщенні Бахмутської міськради. Відвідати засідання може кожен охочий.

На розгляд депутатів надається звіт про роботу КП “Бахмутелектротранс” за друге півріччя 2016 – перше півріччя 2017 року. За 2016 рік підприємство спрацювало з прибутком – 78 тисяч гривень. А ось за перше півріччя 2017 року – отримало збиток більше двох мільйонів гривень, і це не зважаючи на те, що підприємство одержало компенсації у сумі 5,6 мільйонів гривень за пільговий проїзд, та фінансової підтримки майже півмільйона гривень.

За відповідний період КП “Бахмутелектротранс” здійснило ремонтів тролейбусів, контактної мережі, замінило систему освітлення на території приміщення на загальну суму майже на 3,5 мільйона гривень. Також розроблено робочий проект будівництва 8-го маршруту до с. Опитне на суму 250 тисяч гривень.

Після сесії комунальна власність громади Бахмута має поповнитися різним майном.

Так, сцену, яку київська ГО “Гараж Генг” за допомогою місцевих активістів  зробила у верхньому парку ще влітку, передають у комунальну власність.

Ще весною, депутати почали користуватись електронною системою голосування “Вече”, рішенням цієї сесії все обладнання буде безоплатно передано у комунальну власність територіальної громади м. Бахмута від керівника проекту UCBI Стівейтер М. на загальну суму майже 320 тисяч гривень.

Управління освіти зможе отримати від Управління з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації тренажерне обладнання на загальну суму 6,3 мільйона гривень.

В Бахмуті з’явиться ще одна можливість участі громади у місцевому самоврядуванні. Депутати затвердять Положення про проведення громадської експертизи. Пропозиції від громадськості – координатору руху “Сильні громади” Ганни Бокової щодо корегування Положення були враховані не всі. Терміни надання відповіді ініціатору громадської експертизи були відкориговані у відповідності з Постановою КМУ: пропозиції, надані від громадськості не будуть мати “рекомендаційний характер”. А ось пропозиція інформувати про хід експертизи депутатів, ЗМІ та громадян під час пленарних засідань в розділі “Різне” не знайшла відгуку серед представників органів місцевого самоврядування. Депутати вважають що це буде додаткове навантаження, яке завадить спокійній роботі виконкому.

Тепер у Бахмуті буде тільки одна спортивна школа, бо навчальний заклад «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа  №2» буде приєднана до спортивної школи №1.

КП «Бахмутська житлова управляюча компанія» згідно рішення Артемівського міськрайонного суду отримає у власність однокімнатну квартиру по провулку Ватутіна, у зв’язку з тим, що жінка, у минулому її власниця, померла.

Згідно проектів рішень на завтрашній сесії гуртожиток та тенісний корт, по вулиці Південній, 2, передається Інституту іноземних мов, а ось котельня на пелетах буде передана до складу об’єкта концесії ТОВ «Бахмут-Енергія».

На сесії буде розглянута петиція щодо створення автобусного маршруту між новим ринком, вулицею  Маріупольською і центральною частиною міста у зв’язку  зі  збільшенням населення. На депутатських комісіях даний проект був підтриманий депутатами.

Комунальна земельна ділянка по вул. Незалежності, 83, площею 0,3 га буде продана СФГ “Максимус-1”. Депутати, як раз на сесії, дадуть згоду на проведення її експертної грошової оцінки для обслуговування об’єктів нерухомого майна, нежитлової будівлі. Нагадаємо, що СФГ “Максимус-1” належить Юрію Пластуну, братові голові Бахмутської районої ради – Євгену Пластуну.

ФОП Галактіонова Г.С. зможе придбати земельну ділянку у громади Бахмута за адресою вул.Торгова, 67, площею 69 м2 за ціною 36 тисяч гривень.

Депутати нададуть Управлінню розвитку міського господарства та капбудівництва дозвіл на розробку проектів землеустрою по вул. Трудова, 18-а для будівництва притулку для безпритульних тварин.

Цього рішення волонтери з ГО “Лада” та усі небайдужі мешканці Бахмуту давно очікують. Сподіваємось, що і будівництво самого притулку також розпочнеться у найближчий час.

Цим же рішенням ТОВ “Бахмут-Енергія” отримає дозволи на розробку технічних документацій щодо встановлення меж земельних ділянок для розташування модульних котельних за адресами: вул. Декабристів, 39, вул. Захисників України, 27 та вул. Леваневського, 164.

Вносяться зміни до Програми економічного і соціального розвитку та до Програми розвитку малого і середнього бізнесу.

Буде затверджено новий перелік підприємств, організацій та закладів, що перебувають у комунальній власності Бахмуту.

Більш детальніше з проектами рішень можна ознайомитись тут.

 

Координатор руху «Сильні громади» у Бахмуті, Альона Щекодіна

Previous Модернизация против очередей. Как происходит реформа административных услуг в Луганской области?
Next Перші рішення та програми тимчасового державного органу Торецька

About author

You might also like

Маєш право знати 0 Comments

Огляд головних рішень сесії Селидівської міської ради в грудні

22 грудня відбулося пленарне засідання Селидівської міської ради. Одним з головних питань, що його розглянули депутати, було прийняття бюджету на 2018 рік. Крім того? ухвалили закриття однієї групи в дитсадку

Маєш право знати 0 Comments

Маєш право знати: як і які рішення були прийняті на 16-й сесії Селидівської міської ради 25.01.2016 року

25 січня відбулося 16-те пленарне засідання депутатів Селидівської міської ради. Всього на розгляд депутатів пропонувалося 27 питань, з них 9 – земельних. Головними, на наш погляд, були: преміювання міського голови,

Маєш право знати 0 Comments

Маєш право знати. Важливі рішення сесії Костянтинівської міської ради

21 червня відбулась 86-та сесія Костянтинівської міської ради. Серед основних питань, які розглянули депутати – затвердження міської цільової програми “Громадський бюджет”, прийняття бюджетного регламенту, внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку,

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!