Хатія Деканоідзе відповіла на питання щодо відправки неатестованих поліцейських на Донбасс ВІДЕО

Хатія Деканоідзе відповіла на питання щодо відправки неатестованих поліцейських на Донбасс ВІДЕО

Сьогодні на форумі, організованим ОБСЄ, координатор руху “Сильні громади Донеччини” Валентин Краснопьоров звернувся до голови Національної поліції України Хатії Деканоїдзе щодо спроби відправки на Донбас міліціонерів, які не пройшли переатестацію. Він зауважив, що регіон найбільше потребує змін, аби ми могли показати людям нову Україну, а також зазначив, що така прогалина в реформі може зруйнувати її, адже непереатестований міліціонер набуде статусу поліцейського в зоні АТО і за деякий час повернеться в у відділок, звідки прибув у статусі ветерана.

Хатія заперечувала такий підхід. Вона сказала, що мова йшла про концепцію відправки на Донбас міліціонерів, які не добрали декілька балів і щодо яких немає компрометуючих матеріалів. Дивно було чути від неї, що до прикладу, людина яка не добрала балів на логічному тесті може представляти поліцію в регіоні.

Хатія намагалася пояснити, щоб ми не сприймали це як штрафбат. Хоча нам і важко. Нам потрбіно чітко зрозуміти, які саме міліціонери недобрали, і що це таке 1-2 балиільки недобрали. Потрібен механізм з залученням громадськості.
Домовилися, що ми передамо клопотання жителів області з підписами проти відправки в регіон непереатестованих міліціонерів. Від себе також хочу додати, що ми будемо робити все, аби винести це питання на публічне обговорення. Тобто витягнути його з дискурсу лише представників МВС України. Адже реформування поліції торкається всього суспільства.

Previous Анализ новой структуры исполкома. Сокращение или раздутие штатов?
Next Лиман присоединился к «Прозорро»

About author

You might also like

Міські ради 0 Comments

Имеешь право знать: 6 ключевых вопросов на сессии Марсовета

Предстоящая сессия Мариупольского городского совета еще до ее начала окутана тайнами. Если верить официальной повестке дня – сессия пройдет 22 сентября, но по неофициальным данным она разделится на два заседания

Громади 0 Comments

Проблеми Маріуполя: біда не приходить сама

Активістами руху «Сильні громади» в Маріуполі у період з 21 березня по 31 березня було проведене електронне опитування, головна мета якого – виявити актуальні проблеми  Маріуполя. Результати були доволі очікуваними:

Громади 0 Comments

Суд над активистом Василием Хоменко в Славянске. Хроника событий

Первое судебное заседание над главой “Спілки патріотів Слов’янщини” и главой общественной организации “Слов’янська Січ” активистом Василием Хоменко по делу о поджоге шин во время акции протеста возле школы № 10

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!