Хатія Деканоідзе відповіла на питання щодо відправки неатестованих поліцейських на Донбасс ВІДЕО

Хатія Деканоідзе відповіла на питання щодо відправки неатестованих поліцейських на Донбасс ВІДЕО

Сьогодні на форумі, організованим ОБСЄ, координатор руху “Сильні громади Донеччини” Валентин Краснопьоров звернувся до голови Національної поліції України Хатії Деканоїдзе щодо спроби відправки на Донбас міліціонерів, які не пройшли переатестацію. Він зауважив, що регіон найбільше потребує змін, аби ми могли показати людям нову Україну, а також зазначив, що така прогалина в реформі може зруйнувати її, адже непереатестований міліціонер набуде статусу поліцейського в зоні АТО і за деякий час повернеться в у відділок, звідки прибув у статусі ветерана.

Хатія заперечувала такий підхід. Вона сказала, що мова йшла про концепцію відправки на Донбас міліціонерів, які не добрали декілька балів і щодо яких немає компрометуючих матеріалів. Дивно було чути від неї, що до прикладу, людина яка не добрала балів на логічному тесті може представляти поліцію в регіоні.

Хатія намагалася пояснити, щоб ми не сприймали це як штрафбат. Хоча нам і важко. Нам потрбіно чітко зрозуміти, які саме міліціонери недобрали, і що це таке 1-2 балиільки недобрали. Потрібен механізм з залученням громадськості.
Домовилися, що ми передамо клопотання жителів області з підписами проти відправки в регіон непереатестованих міліціонерів. Від себе також хочу додати, що ми будемо робити все, аби винести це питання на публічне обговорення. Тобто витягнути його з дискурсу лише представників МВС України. Адже реформування поліції торкається всього суспільства.

Previous Анализ новой структуры исполкома. Сокращение или раздутие штатов?
Next Лиман присоединился к «Прозорро»

About author

You might also like

Громади 0 Comments

5 травня в усіх обласних центрах України та 17 травня – у Києві під Верховноою Радою відбудеться Всеукраїнська акція “Ні!” Виборам за законом Януковича”.

Акція “НІ! Виборам за законом Януковича” відбудеться 15 травня на центральних площах усіх обласних центрів України, а 17 травня – У Києві під Верховною Радою. Активісти та політики об’єднались навколо вимоги негайного

Громади 0 Comments

Ирен Даниш: «Вы делаете не волонтёрство, вы делаете активное гражданство»

04.10.2016 в зале заседаний Добропольского районного совета состоялась информационная встреча на тему: «Listening Tour: есть ли молодежное движение в Украине?», «Укрепление молодежи как активных граждан в Украине». Организаторами встречи были

Громади 0 Comments

Публичная лекция «Сильных громад» в Лимане стала площадкой для диалога с властью

Подводя итоги года, координаторы движения «Сильные громады» в Лимане провели публичную встречу с представителями органов местного самоуправления, депутатами и общественными активистами. На лекцию «Стандарты демократии в работе депутатов Лиманского горсовета»

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!