Хатія Деканоідзе відповіла на питання щодо відправки неатестованих поліцейських на Донбасс ВІДЕО

Хатія Деканоідзе відповіла на питання щодо відправки неатестованих поліцейських на Донбасс ВІДЕО

Сьогодні на форумі, організованим ОБСЄ, координатор руху “Сильні громади Донеччини” Валентин Краснопьоров звернувся до голови Національної поліції України Хатії Деканоїдзе щодо спроби відправки на Донбас міліціонерів, які не пройшли переатестацію. Він зауважив, що регіон найбільше потребує змін, аби ми могли показати людям нову Україну, а також зазначив, що така прогалина в реформі може зруйнувати її, адже непереатестований міліціонер набуде статусу поліцейського в зоні АТО і за деякий час повернеться в у відділок, звідки прибув у статусі ветерана.

Хатія заперечувала такий підхід. Вона сказала, що мова йшла про концепцію відправки на Донбас міліціонерів, які не добрали декілька балів і щодо яких немає компрометуючих матеріалів. Дивно було чути від неї, що до прикладу, людина яка не добрала балів на логічному тесті може представляти поліцію в регіоні.

Хатія намагалася пояснити, щоб ми не сприймали це як штрафбат. Хоча нам і важко. Нам потрбіно чітко зрозуміти, які саме міліціонери недобрали, і що це таке 1-2 балиільки недобрали. Потрібен механізм з залученням громадськості.
Домовилися, що ми передамо клопотання жителів області з підписами проти відправки в регіон непереатестованих міліціонерів. Від себе також хочу додати, що ми будемо робити все, аби винести це питання на публічне обговорення. Тобто витягнути його з дискурсу лише представників МВС України. Адже реформування поліції торкається всього суспільства.

Previous Анализ новой структуры исполкома. Сокращение или раздутие штатов?
Next Лиман присоединился к «Прозорро»

About author

You might also like

Прийом громадян посадовими особами 0 Comments

Как работает ваш депутат? – «Сильные громады» провели инспекцию в Доброполье

Депутат местного совета – это связующее звено между громадой и исполнительной властью. По сути, выполняя свои обязанности на общественных началах, депутат должен тратить значительную часть личного времени на своих избирателей.

Громади 0 Comments

Чи стала відкритішою влада Кривого Рогу після звернення «Сильних громад»?

17 серпня команда «Сильних громад» презентувала в Кривому Розі результати дослідження прозорості, відкритості та ефективності комунікації міської ради. За оцінкою, яка базувалася на методології, складеній експертами «Сильних громад», міськрада Кривого

Прийом громадян 0 Comments

Рейтинг відкритості міст. Очікуваний провал Торецька

Рух «Сильні громади» здійснив моніторинг відкритості місцевої влади в восьми містах Донецької області. В основу дослідження було покладено 75 критеріїв відкритості, які відображають реальну картину доступу до діяльності органів місцевого

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!