Як в Олександрівському районі освоюють інвестиції ДФРР

Як в Олександрівському районі освоюють інвестиції ДФРР

Волонтер «Сильних громад» в Олександрівському районі Донецької області вирішив дізнатися, які інвестиційні проекти реалізують до кінця цього року у співфінансуванні з державним фондом регіонального розвитку. Головною метою програми Кабміну є надати можливість місцевим громадам за рахунок фінансової підтримки реалізувати інфраструктурні проекти на місцях за принципом співфінансування, де 90% коштів – інвестиції, а 10% повинні виділити з бюджету громади, на території якої будуть реалізовувати запропоновані проекти.

За даними Олександрівської районної адміністрації, протягом 2016 року було заплановано подати понад 10 проектів, але станом на 3 листопада райдержадміністрація відзвітувала про 3 інвестиційні проекти, що мали повний пакет документів, а також необхідну суму для співфінансування та були виставлені на тендер на одному із електронних майданчиків для проведення тендеру через систему ProZorro. Зокрема, йдеться про:

  1. Капітальний ремонт автодороги по вул. Шкільна з чотирма прилеглими провулками, під’їздом до адміністративної будівлі та ділянки автодороги від вул. Центральна до вул. Набережна через дамбу в с. Золоті Пруди Олександрівського району Донецької області.

Загальний обсяг фінансування – 5 млн 758 тис. 441 грн, з яких кошти ДФРР склали 5 млн 182 тис. 597 грн, місцевого бюджету – 575 844 грн.

  1. Водозабезпечення с. Куріцино-Спасько-Михайлівка Спасько-Михайлівської сільської ради Олександрівського району Донецької області, у зв’язку з утворенням депресійної воронки від гірничих робіт.

Загальний обсяг фінансування – 3 млн 950 тис. 776 грн, з яких кошти ДФРР склали 3 млн 555 тис. 698 грн,  місцевого бюджету – 395 078  грн.

  1. Капітальний ремонт автодороги по вул. Шевченка в с. Спасько-Михайлівка Олександрівського району Донецької області.

Загальний обсяг фінансування – 8 млн 999 тис. 898 грн, з яких кошти ДФРР склали 8 млн 99 тис. 909 грн, місцевого бюджету – 899 989 грн.

По першому проекту 7 вересня цього року на сайті системи публічних закупівель ProZorro було оголошено тендер. Аукціон провели 26 вересня, за результатами якого було прийнято пропозицію другого учасника аукціону ПП «АБЗ» (м. Дружківка). Аукціон щодо здійснення технічного нагляду за якістю виконання робіт з капітального ремонту автодороги було проведено 17 жовтня. Найдешевшою виявилась пропозиція ТОВ «Донбудперспектива» (м. Маріуполь) на суму 69 990 грн, яка й перемогла в аукціоні.

zoloti-prudy-1zoloti-prudy-2zoloti-prudy-3

Щодо другого проекту, який стосується водозабезпечення с. Куріцино-Спасько-Михайлівки, то було проведено вже два аукціони, на яких так і не обрали переможця. Зараз готують третій аукціон.

Більш детально «Сильним громадам» стало відомо, що на офіційному сайті системи публічних закупівель ProZorro 8 вересня цього року було оголошено про проведення першої тендерної закупівлі. Прийом пропозицій проводився до 4 жовтня, а сам аукціон планували провести 5 жовтня. Закупівля не відбулася через відсутність учасників аукціону. Наступного дня було оголошено повторні торги. Приймали пропозиції до 21 жовтня, аукціон провели 24 жовтня, але через невідповідність учасників тендерним вимогам, його скасували. Зараз же оголошено про аукціон втретє, приймають пропозиції до 13 листопада, а сам аукціон заплановано на 14 листопада.

tender2

Третій проект стосується капітального ремонту автодороги на вул. Шевченка в с. Спасько-Михайлівка. Аукціон через систему електронних закупівель ProZozzo було проведено 13 вересня цього року. Переможцем торгів стало ПП «АБЗ» (м. Дружківка). Здійснювати технічний нагляд за якістю виконання  капітального ремонту автодороги буде ТОВ «Донбудперспектива» (м. Маріуполь). Станом на 9 листопада дорогу вже ремонтують.

 

 

Активіст руху “Сильні Громади” у місті Олександрівці Сергій Кайдаш

Previous Эксклюзивные часы, оружие и элитные лошади: как выживает в кризис Евгений Геллер
Next Декларации налоговиков Бахмута: земля в Крыму, гаражи в Донецке, квартира стоимостью девять гривен

About author

You might also like

Міські ради 0 Comments

Місцева демократія Новогродівки: чи стане влада ближче до громади міста?

Протягом всієї весни команда руху «Сильні громади» налагоджувала взаємозв’язок між громадою та владою регіону на круглих столах, присвячених питанням розвитку місцевої демократії.  Після заходів влада багатьох міст розпочала запровадження інструментів взаємодії

Інфографіка 0 Comments

Ефективність комунікації Маріупольської міської ради. Аналіз

Сильні громади» провели масштабне дослідження, основним завданням якого було визначити, наскільки міські ради Донецької області дотримуються законодавства у висвітленні інформації про свою діяльність. Ми звертали увагу не лише на наявність

Програми і обіцянки 0 Comments

Как можно влиять на власть в вашем городе? ВИДЕО

В Краматорске решили образовать общественный бюджет. Для этого воспользовались европейским опытом. Определенный процент от городских доходов могут дать на выполнение общественных инициатив. Возможно, сумма составит 1% от городской сметы. «Для

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!