Вибори 2015: хто пройшов у Слов’янську міську раду?

Вибори 2015: хто пройшов у Слов’янську міську раду?

Найгарячіший період виборів позаду, результати оголошені, тому можна сміливо підсумувати всі особливості виборчого процесу в місті та районі. Отже, про все по-порядку.

Вибори у Слов’янську не сходили зі шпальт газет та були  актуальною темою для обговорення, починаючи з процесу реєстрації кандидатів у міські голови та кандидатів у депутати до місцевих рад. Так, скандальною  стала реєстрація кандидата у міські голови Вадима Ляха. ТВК відмовилась приймати рішення щодо його реєстрації,  посилаючись на неправдиві дані в декларації про доходи. В результаті судової тяганини у зв’язку з бездіяльністю ТВК було розпущено, а новий склад було зобов’язано вирішити питання з реєстрацією. Та це не змінило суттєво ситуацію, оскільки новий склад ТВК також відмовив Ляху в реєстрації. У підсумку, Вадим Михайлович все ж був зареєстрований рішенням ЦВК, хоча в правовому сенсі це рішення викликає сумніви.

image001

Передвиборча агітація пройшла доволі спокійно, наймасштабнішою вона була у «Нашого краю», а найкреативнішою – в «Опозиційного блоку», де вирішили «виїхати» на імені колишнього міського голови Нелі Штепи.

image002
Самі вибори пройшли досить прозоро, вагомих порушень не було, але зоною напруженості став Святогірськ. Справа дійшла до суду, остаточний вердикт якого ще невідомий. Не дивлячись на це, ЦВК зобов’язало територіальну виборчу комісію оголосити результати виборів. Але і тут все пройшло не зовсім спокійно, деякі суб’єкти виборчого права закликали комісію відкласти оголошення результатів до рішення суду, оскільки це може суттєво вплинути на результат. Та попри всі обставини, ТВК офіційно оголосили результати виборів.

image003

Отже, у міській ралі будуть представлені такі партії, що подолали 5% бар’єр.

  1. Політична партія “Опозиційний блок” – 61,11%;
  2. Політична партія “Наш край” – 11,11%.
  3. Партія”Блок Петра Порошенка “Солідарність” – 11,11%;
  4. Політична партія”Об’єднання “Самопоміч” – 8,33%;
  5. Аграрна партія України– 8,33%;

“Опозиційний блок”

Більша частина виборців віддала свої голоси за представників Опозиційного блоку, в результаті ця політична сила отримала 22 депутатських місця у міськраді. Опозиційний блок включає в себе ряд вже добре відомих депутатів попереднього скликання: Кім Ж.М., Самсонов О. А., Придворов П.А., Кісіль В.В. Зокрема, Придворов П.А. має кримінальне провадження, а Савченко С.М. підозрюється в незаконній організації бізнесу на сміттєзвалищі.

 

“Наш край”

«Наш край » отримав 4 мандати у новому складі міської ради. З новообраних депутатів, Яковленко О.В. та Флєрко М. М. були депутатами попередніх скликань.

image004

“Блок Петра Порошенка “Солідарність”

В ногу з «Нашим краєм» пройшла й політична партія «Солідарність», отримавши також 4 депутатських мандати. Впродовж виборчого процесу в партії відбувалися «кадрові заворушення», але як показали результати виборів така ставка була програшною і не збільшила довіру виборців. В результаті партія набрала всього лише 11 %.

image005

“Об’єднання “Самопоміч”

-Представники цієї політичної сили стали «новачками» в міській раді, жоден з кандидатів раніше не був депутатом. Перший кандидат в списку – Кушнарьов С.М. став підприємцем року.

image006

«Аграрна партія України»

І завершують наш оновлений склад 3 представника політичної сили «Аграрна партія України », очолює список видатний багатократний олімпійський чемпіон- параолімпієць, герой України – Смірнов В. С., який вже не вперше балатується в міську раду.

image007

Результати виборів Слов’янського міського голови

image008

Вибори міського голови відбулися в один тур, бо один з кандидатів набрав більшість голосів. Новообраним головою став одіозний представник «Опозиційного блоку» – Лях В.М., ім’я якого відоме багатьом через свою скандальну репутацію.

 

Previous В Павлограді ЦВК за день до виборів змінила склад ТВК
Next Ситуативна кімната в день вибоів в Красноармійську

About author

You might also like

Місцеві вибори 0 Comments

Как живется Партии регионов и КПУ в городских советах Донбасса

В 2010 году в Украине прошли выборы в местные органы самоуправления, по итогам которых большинство мест в советах Донецкой и Луганской областях получили Партия Регионов и ее фактический сателлит –

Новини 0 Comments

Депутати Дружківки реорганізували інтернат, незважаючи на протест жителів

Рішення про реорганізацію школи-інтернату № 1 сьогодні ухвалили депутати на сесії Дружківської міської ради. Ще до початку засідання небайдужі мешканці Дружківки організували акцію протесту прямо в сесійному залі. Меру Валерію Гнатенку

Чесні вибори 0 Comments

“Цензура Лінча” у Красноармійську (ОНОВЛЕНО)

Роль ЗМІ у виборчих перегонах неможливо недооцінювати, адже це важливе джерело, що здатне надати правдиву картину суспільно-політичних процесів. Однак, для деяких політичних суб’єктів у Красноармійську ЗМІ становлять скоріш небезпечного конкурента,

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!