Депутати Дружківки реорганізували інтернат, незважаючи на протест жителів

Депутати Дружківки реорганізували інтернат, незважаючи на протест жителів

Рішення про реорганізацію школи-інтернату № 1 сьогодні ухвалили депутати на сесії Дружківської міської ради. Ще до початку засідання небайдужі мешканці Дружківки організували акцію протесту прямо в сесійному залі. Меру Валерію Гнатенку довелося заспокоювати їх із залученням правоохоронців, передає кореспондент  Громадського радіо. Люди обстоювали необхідність залишити навчальний заклад, зазначає громадський активіст Василина Джура.

Джура: Это решение приняли еще до сессии. С общественностью не посоветовались, нас не услышали. Мы решили уже в такой форме – пикета с плакатами – привлечь внимание депутатов к данной проблеме….

У тому, що «потрібне» рішення таки  ухвалять, городяни не сумнівалися.

DSC_0103 (Копировать)DSC_0101 (Копировать)

Активістів ображає загалом як депутати голосують з різних проблемних питань. Напередодні  педколектив написав листа до Верховної Ради України. Сьогодні учителів чомусь не запросили – дивується активістка Джура.

Джура: Почему без педколлектива? Депутаты решили это сами, просто подняли руки….

Власне  адміністрація школи-інтернату іншої думки. Реорганізація навчального закладу з приєднанням його до НВК № 10 – це добре для дітей, що тут навчаються. А їх разом з переселенцями близько 60.  Майже половина батьків вже погодилася і написала заяви про переведення – твердить заст. директора Ірина Дьоміна.

Дьоміна: Тяжело покидать насиженное место, но там будет детям лучше….

32 депутати із 33 присутніх проголосували «за». Активісти на чолі з Василиною Джурою запевняють: найближчим часом будуть оскаржувати це рішення у Дружківському міському суді.

Наталя Поколенко, Громадське радіо

Previous Депутат Омельянович уверяет, что он принимает избирателей в Константиновке
Next Секрети сайтів міськрад Слов’янська, Артемівська і Красного Лиману

About author

You might also like

Відвідуваність засідань і комісій 0 Comments

Секрети сайтів міськрад Слов’янська, Артемівська і Красного Лиману

Експерти руху «Сильні громади Донеччини» здійснили перший етап дослідження  відкритості міських рад Донецької області – оцінка сайтів міських рад, їх наповнення та доступності інформації. Результати сайтів міськрад Артемівська, Слов’янська  та

Новини 0 Comments

Сессия Дружковского горсовета: борьба за регламент, новые названия улиц

После выборов местные советы Донецкой области существенно обновились. Практически в каждом городском совете увеличилось количество депутатов, которые представляют избирателей, оппозиционно настроенных к местным кланам. Новые депутаты довольно быстро входят в

Міські ради 0 Comments

Як минув тиждень на Донбасі: короткий огляд новин

«Сильні громади» продовжують відстежувати події на Донеччині, які потрапляють у поле зору місцевих ЗМІ. Для того, щоб тримати вас в курсі основних подій, що відбуваються у найбільших містах, ми вирішили

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!