Депутати Дружківки реорганізували інтернат, незважаючи на протест жителів

Депутати Дружківки реорганізували інтернат, незважаючи на протест жителів

Рішення про реорганізацію школи-інтернату № 1 сьогодні ухвалили депутати на сесії Дружківської міської ради. Ще до початку засідання небайдужі мешканці Дружківки організували акцію протесту прямо в сесійному залі. Меру Валерію Гнатенку довелося заспокоювати їх із залученням правоохоронців, передає кореспондент  Громадського радіо. Люди обстоювали необхідність залишити навчальний заклад, зазначає громадський активіст Василина Джура.

Джура: Это решение приняли еще до сессии. С общественностью не посоветовались, нас не услышали. Мы решили уже в такой форме – пикета с плакатами – привлечь внимание депутатов к данной проблеме….

У тому, що «потрібне» рішення таки  ухвалять, городяни не сумнівалися.

DSC_0103 (Копировать)DSC_0101 (Копировать)

Активістів ображає загалом як депутати голосують з різних проблемних питань. Напередодні  педколектив написав листа до Верховної Ради України. Сьогодні учителів чомусь не запросили – дивується активістка Джура.

Джура: Почему без педколлектива? Депутаты решили это сами, просто подняли руки….

Власне  адміністрація школи-інтернату іншої думки. Реорганізація навчального закладу з приєднанням його до НВК № 10 – це добре для дітей, що тут навчаються. А їх разом з переселенцями близько 60.  Майже половина батьків вже погодилася і написала заяви про переведення – твердить заст. директора Ірина Дьоміна.

Дьоміна: Тяжело покидать насиженное место, но там будет детям лучше….

32 депутати із 33 присутніх проголосували «за». Активісти на чолі з Василиною Джурою запевняють: найближчим часом будуть оскаржувати це рішення у Дружківському міському суді.

Наталя Поколенко, Громадське радіо

Previous Депутат Омельянович уверяет, что он принимает избирателей в Константиновке
Next Секрети сайтів міськрад Слов’янська, Артемівська і Красного Лиману

About author

You might also like

Новини 0 Comments

Дружковские чиновники подменили регламент горсовета

Чиновники Дружковского городского совета подменили регламент горсовета, чтобы скрыть следы злоупотреблений при проведении закрытой внеочередной сессии 19 февраля. Сейчас Дружковский городской суд рассматривает иск об отмене решений этой сессии, как

Без рубрики 0 Comments

Донеччина: короткий огляд основних новин тижня

«Сильні громади» уже понад півтора роки працюють у містах Донеччини, і за цей час напрацювали мережу регіональних координаторів у всіх великих містах на неокупованій території. Для того, щоб тримати вас

Новини 0 Comments

Сессия Дружковского горсовета: борьба за регламент, новые названия улиц

После выборов местные советы Донецкой области существенно обновились. Практически в каждом городском совете увеличилось количество депутатов, которые представляют избирателей, оппозиционно настроенных к местным кланам. Новые депутаты довольно быстро входят в

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!