Депутат від Опоблоку Солод не з’являється ані на засідання в Раду, ані у власну приймальню в Слов’янську

Депутат від Опоблоку Солод не з’являється ані на засідання в Раду, ані у власну приймальню в Слов’янську

Активісти «Сильних громад Донбасу» проаналізували роботу народного депутата від міста Слов’янськ Донецької області Юрія Солода станом на січень 2016 року.

Юрій Васильович Солод – народний депутат VIII скликання від партії «Опозиційний блок», член Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності.

Робота в парламенті

За даними електронної реєстрації голосування парламенту депутат відвідав 105 засідань зі 134 (77% від загальної кількості). За результатами письмової реєстрації, яка є підтвердженням присутності депутата на роботі та підставою для виплати зарплатні, Солод був присутній на 41 засіданні (31%).

З листопада 2014 року народний обранець зареєстрував 63 законопроекти, жоден з яких не був поставлений на розгляд. Серед найважливіших можна виділити такі проекти законів:

1) Проект закону про державне замовлення будівництва тимчасового житла для внутрішньо переміщених осіб;
2) Проект закону про внесення змін до статті 1 Закону України «Про поліпшення матеріального становища учасників бойових дій та інвалідів війни» щодо підвищення рівня соціального забезпечення;
3) Проект закону про внесення змін до Закону України «Про прожитковий мінімум» щодо удосконалення процедури формування споживчого кошика і визначення прожиткового мінімуму;
4) Проект закону про внесення зміни до статті 33 Закону України «Про статус народного депутата України» щодо обмеження розміру заробітної плати;
5) Проект закону про визнання таким, що втратив чинність, Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) режимів».

Також Солод подав багато законопроектів, пов`язаних з покращенням життя внутрішньо переміщених осіб, та не поспішає з їх втіленням в життя.

Аналіз голосування

Analiz

Помічники – консультанти

В роботі Солоду допомагають 19 помічників-консультантів. Одним з помічників на громадських засадах є Вінниченко В.П., який значиться на сайті «Миротворець» як підозрюваний у пособництві бойовикам. Цей помічник втілює слоган передвиборної програми Солода «Продолжу политику Алексея Азарова» і ним є екс-мер міста та колишній помічник Олексія Азарова – Левіт Анатолій Вікторович. Більшість помічників-депутатів Солода є колишніми помічниками депутатів «Партії регіонів».

Робота з виборцями

За час своєї роботи Солод подав лише один запит Кабінету Міністрів України щодо необхідності термінового відновлення житла та інфраструктури у Донецькій та Луганській областях, пошкоджених внаслідок проведення антитерористичної операції. Важливим фактором взаємодії народного депутата з виборцями є постійно функціонуюча приймальня. Але і з цим пунктом Солод має певні проблеми.

Активісти «Сильних громад Донбасу» ще жодного разу не застали депутата Солода в його приймальній у Слов’янську. У кабінеті постійно присутня його помічниця, яка не володіє графіком прийому громадян. Вона запропонувала дізнатися графік на сайті Солода, посилання на котрий немає ні на одному офіційному ресурсі, пов’язаному з народним депутатом.
Solod
Координатор движения “Сильные громады Донетчины” в Слов’янську Марія Середа, специально для
Новости Донбасса

Previous Приемная Ефимова в Краматорске: работает, но нардеп там бывает редко ВИДЕО
Next Как в Красноармейске повышают налоги: Требушкин против предпринимателей

About author

You might also like

Відвідуваність засідань і комісій 0 Comments

Депутатство по-селидівськи: гонитва за статусом чи зважений намір людини служити громаді

Минуло більше року, як селидівська громада ввела до міської ради нових народних обранців. Депутатський склад VII скликання виявився різноманітнішим щодо кількості партій, ніж попередній. Так, до нього ввійшли фракції «Опозиційний

Громади 0 Comments

Как депутаты Красноармейска принимают своих избирателей

10 декабря Красноармейская избирательная комиссия на первой сессии городского совета огласила результаты местных выборов-2015. За несколько месяцев деятельности, депутаты должны были освоиться с новыми обязанностями и начать работу по разрешению

Місцеві депутати 0 Comments

Як бахмутські депутати відпрацювали рік, що минув?

Аби подивитись на результати роботи міської ради, координатори руху «Сильні громади» проаналізували деякі показники її діяльності та надають вашій увазі результати свого аналізу. Ось і закінчився понадстроковий рік роботи депутатів

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!