Депутат від Опоблоку Солод не з’являється ані на засідання в Раду, ані у власну приймальню в Слов’янську

Депутат від Опоблоку Солод не з’являється ані на засідання в Раду, ані у власну приймальню в Слов’янську

Активісти «Сильних громад Донбасу» проаналізували роботу народного депутата від міста Слов’янськ Донецької області Юрія Солода станом на січень 2016 року.

Юрій Васильович Солод – народний депутат VIII скликання від партії «Опозиційний блок», член Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності.

Робота в парламенті

За даними електронної реєстрації голосування парламенту депутат відвідав 105 засідань зі 134 (77% від загальної кількості). За результатами письмової реєстрації, яка є підтвердженням присутності депутата на роботі та підставою для виплати зарплатні, Солод був присутній на 41 засіданні (31%).

З листопада 2014 року народний обранець зареєстрував 63 законопроекти, жоден з яких не був поставлений на розгляд. Серед найважливіших можна виділити такі проекти законів:

1) Проект закону про державне замовлення будівництва тимчасового житла для внутрішньо переміщених осіб;
2) Проект закону про внесення змін до статті 1 Закону України «Про поліпшення матеріального становища учасників бойових дій та інвалідів війни» щодо підвищення рівня соціального забезпечення;
3) Проект закону про внесення змін до Закону України «Про прожитковий мінімум» щодо удосконалення процедури формування споживчого кошика і визначення прожиткового мінімуму;
4) Проект закону про внесення зміни до статті 33 Закону України «Про статус народного депутата України» щодо обмеження розміру заробітної плати;
5) Проект закону про визнання таким, що втратив чинність, Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) режимів».

Також Солод подав багато законопроектів, пов`язаних з покращенням життя внутрішньо переміщених осіб, та не поспішає з їх втіленням в життя.

Аналіз голосування

Analiz

Помічники – консультанти

В роботі Солоду допомагають 19 помічників-консультантів. Одним з помічників на громадських засадах є Вінниченко В.П., який значиться на сайті «Миротворець» як підозрюваний у пособництві бойовикам. Цей помічник втілює слоган передвиборної програми Солода «Продолжу политику Алексея Азарова» і ним є екс-мер міста та колишній помічник Олексія Азарова – Левіт Анатолій Вікторович. Більшість помічників-депутатів Солода є колишніми помічниками депутатів «Партії регіонів».

Робота з виборцями

За час своєї роботи Солод подав лише один запит Кабінету Міністрів України щодо необхідності термінового відновлення житла та інфраструктури у Донецькій та Луганській областях, пошкоджених внаслідок проведення антитерористичної операції. Важливим фактором взаємодії народного депутата з виборцями є постійно функціонуюча приймальня. Але і з цим пунктом Солод має певні проблеми.

Активісти «Сильних громад Донбасу» ще жодного разу не застали депутата Солода в його приймальній у Слов’янську. У кабінеті постійно присутня його помічниця, яка не володіє графіком прийому громадян. Вона запропонувала дізнатися графік на сайті Солода, посилання на котрий немає ні на одному офіційному ресурсі, пов’язаному з народним депутатом.
Solod
Координатор движения “Сильные громады Донетчины” в Слов’янську Марія Середа, специально для
Новости Донбасса

Previous Приемная Ефимова в Краматорске: работает, но нардеп там бывает редко ВИДЕО
Next Как в Красноармейске повышают налоги: Требушкин против предпринимателей

About author

You might also like

Відвідуваність засідань і комісій 0 Comments

Розшукуються депутати Слов’янської міськради

Головними фактором ефективності роботи депутата  є робота з виборцями, відвідування сесій та комісій, а також представлення та відстоювання інтересів своїх виборців. Саме ці фактори є прямим підтвердженням роботи чи бездіяльності

Громади 0 Comments

Как в Краматорске работают депутаты

Осенью 2015 года городской совет принял новых депутатов VII созыва, в который прошли 42 депутата, представляющие 4 партии: «Оппозиционный блок» (60% – 24 места), «Наш Край» (24% – 10 мест),

Новини 0 Comments

Дружковка: первая сессия, второе заседание: кадры решает мэр

В минувшую пятницу, 20 ноября, в Дружковке состоялось второе заседание первой сессии Дружковского городского совета. Сессия проходила в малом зале для заседаний. В повестке дня были вопросы о выборе секретаря городского совета (с кандидатурой,  не могли

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!