Як приймають депутати Олександрівської районної ради

Як приймають депутати Олександрівської районної ради

Поки 2016 рік не добіг до кінця, координатори «Сильних громад» вирішили подивитися, де проводять прийоми депутати Олександрівської районної ради 7 скликання. Важливим показником виконання депутатських повноважень є прийом громадян. Відповідно до вимог ч. 1 ст. 10 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», депутат зобов’язаний визначити і оприлюднити дні, години та місце прийому виборців, інших громадян; вести регулярний прийом виборців, розглядати пропозиції, звернення, заяви і скарги членів територіальної громади, вживати заходів щодо забезпечення їх оперативного вирішення.

Свою роботу ми розпочали з вивчення офіційного сайту Олександрівської районної ради в пошуках інформації про місце та час проведення прийомів громадян депутатським корпусом райради. На сайті, окрім кількості депутатів та партійної належності, немає потрібної інформації. На запит щодо адрес приймалень ми отримали лист з відповіддю, що рада не володіє цією інформацією.

foto1

 

Тому першим, до кого ми пішли, був заступник голови Олександрівської районної ради Василь Лукьянчиков («Наш край»), щоб подивитися, коли та де приймає депутат, а також розпитати про інших депутатів. Застали Василя Анатолійовича в кабінеті на першому поверсі будівлі Олександрівської районної адміністрації.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Заступник голови Олександрівської районної ради Лукьянчиков Василь Анатолійович («Наш край»)

На питання про графік прийому його та інших депутатів ми отримали відповідь, що в районній раді немає інформації, де затверджено місце та графік прийомів районних депутатів.

«Наші депутати приймають, наскільки мені відомо, на місцях своєї роботи, якщо це фермер то люди приходять до нього в контору, а якщо держслужбовець, то в кабінет, де він працює. Тому, маючи бажання та інформацію, де працює депутат можна його з легкістю знайти», – зазначив Лукьянчиков.

Він додав, що має затверджений план виїзних прийомів, про які районна рада дає інформацію в районній газеті «Вісті Олександрівщини», а також кожен день приймає людей з різноманітними питаннями і проблемами у себе в кабінеті. В основному люди приходять за матеріальною допомогою, яку надає районна рада, а також звертаються до нього особисто за роз’ясненнями наприклад з питань отримання субсидій.

Наступним, кого ми відвідали, був депутат від «Опозиційного блоку» Сергій Кадубовський. Він веде прийом у своєму кабінеті за місцем роботи в будівлі експлуатаційно-ремонтної дільниці «Дружківка тепломережа».

Як повідомив депутат, він готовий приймати людей у будь-який час. Також він додав, що зустрічається з людьми, коли виїжджає на котельні, які розмішені на території смт Олександрівка. Найбільш часті питання, що йому доводиться чути: тарифи, тепло та проблеми ЖКГ.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Кадубовський Сергій Анатолійович, партія «Опозиційний блок»

Останнім, кого ми відвідали, був депутат від партії «Опозиційний блок» Ольга Рашевська, яка, до речі, є одним з чотирьох депутатів, що за нашими дослідженнями не пропустила жодної сесії Олександрівської районної ради 7 скликання. Ольга Миколаївна, працюючи у відділі освіти районної державної адміністрації, веде прийом на своєму робочому місці, якщо у цьому є потреба. За словами депутата, останнім часом до неї звертаються люди в основному з питаннями ціноутворення та якості послуг, що надають комунальні підприємства.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Депутат від партії «Опозиційний блок» Рашевська Ольга Миколаївна

Координатори руху «Сильні громади» з розумінням ставляться до того, що депутати приймають людей на своїх робочих місцях без затвердженого графіку прийомів, але все ж таки ми маємо надію, що дана інформація з’явиться на офіційному сайті районної ради.

Координатор руху “Сильні громади” у Олександрівському районі Сергій Кайдаш

Previous Декларації народних депутатів: квадратні метри Сергія Дунаєва
Next Публичная лекция «Сильных громад» в Доброполье: точки соприкосновения найдены.

About author

You might also like

Приймальні депутатів 0 Comments

Как депутаты Красноармейска принимают своих избирателей

10 декабря Красноармейская избирательная комиссия на первой сессии городского совета огласила результаты местных выборов-2015. За несколько месяцев деятельности, депутаты должны были освоиться с новыми обязанностями и начать работу по разрешению

Міські ради 0 Comments

Політичні маніпуляції, або чим живе Маріуполь з приходом нової влади

Про результати голосування та підсумки виборів депутатів міської ради VII скликання та міського голови, що відбулися 29 листопада 2015 року, слухали на І сесії. З цього дня стали відомі «вершки»

Відвідуваність засідань і комісій 0 Comments

Депутатство по-селидівськи: гонитва за статусом чи зважений намір людини служити громаді

Минуло більше року, як селидівська громада ввела до міської ради нових народних обранців. Депутатський склад VII скликання виявився різноманітнішим щодо кількості партій, ніж попередній. Так, до нього ввійшли фракції «Опозиційний

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!