Як приймають депутати Олександрівської районної ради

Як приймають депутати Олександрівської районної ради

Поки 2016 рік не добіг до кінця, координатори «Сильних громад» вирішили подивитися, де проводять прийоми депутати Олександрівської районної ради 7 скликання. Важливим показником виконання депутатських повноважень є прийом громадян. Відповідно до вимог ч. 1 ст. 10 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», депутат зобов’язаний визначити і оприлюднити дні, години та місце прийому виборців, інших громадян; вести регулярний прийом виборців, розглядати пропозиції, звернення, заяви і скарги членів територіальної громади, вживати заходів щодо забезпечення їх оперативного вирішення.

Свою роботу ми розпочали з вивчення офіційного сайту Олександрівської районної ради в пошуках інформації про місце та час проведення прийомів громадян депутатським корпусом райради. На сайті, окрім кількості депутатів та партійної належності, немає потрібної інформації. На запит щодо адрес приймалень ми отримали лист з відповіддю, що рада не володіє цією інформацією.

foto1

 

Тому першим, до кого ми пішли, був заступник голови Олександрівської районної ради Василь Лукьянчиков («Наш край»), щоб подивитися, коли та де приймає депутат, а також розпитати про інших депутатів. Застали Василя Анатолійовича в кабінеті на першому поверсі будівлі Олександрівської районної адміністрації.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Заступник голови Олександрівської районної ради Лукьянчиков Василь Анатолійович («Наш край»)

На питання про графік прийому його та інших депутатів ми отримали відповідь, що в районній раді немає інформації, де затверджено місце та графік прийомів районних депутатів.

«Наші депутати приймають, наскільки мені відомо, на місцях своєї роботи, якщо це фермер то люди приходять до нього в контору, а якщо держслужбовець, то в кабінет, де він працює. Тому, маючи бажання та інформацію, де працює депутат можна його з легкістю знайти», – зазначив Лукьянчиков.

Він додав, що має затверджений план виїзних прийомів, про які районна рада дає інформацію в районній газеті «Вісті Олександрівщини», а також кожен день приймає людей з різноманітними питаннями і проблемами у себе в кабінеті. В основному люди приходять за матеріальною допомогою, яку надає районна рада, а також звертаються до нього особисто за роз’ясненнями наприклад з питань отримання субсидій.

Наступним, кого ми відвідали, був депутат від «Опозиційного блоку» Сергій Кадубовський. Він веде прийом у своєму кабінеті за місцем роботи в будівлі експлуатаційно-ремонтної дільниці «Дружківка тепломережа».

Як повідомив депутат, він готовий приймати людей у будь-який час. Також він додав, що зустрічається з людьми, коли виїжджає на котельні, які розмішені на території смт Олександрівка. Найбільш часті питання, що йому доводиться чути: тарифи, тепло та проблеми ЖКГ.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Кадубовський Сергій Анатолійович, партія «Опозиційний блок»

Останнім, кого ми відвідали, був депутат від партії «Опозиційний блок» Ольга Рашевська, яка, до речі, є одним з чотирьох депутатів, що за нашими дослідженнями не пропустила жодної сесії Олександрівської районної ради 7 скликання. Ольга Миколаївна, працюючи у відділі освіти районної державної адміністрації, веде прийом на своєму робочому місці, якщо у цьому є потреба. За словами депутата, останнім часом до неї звертаються люди в основному з питаннями ціноутворення та якості послуг, що надають комунальні підприємства.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Депутат від партії «Опозиційний блок» Рашевська Ольга Миколаївна

Координатори руху «Сильні громади» з розумінням ставляться до того, що депутати приймають людей на своїх робочих місцях без затвердженого графіку прийомів, але все ж таки ми маємо надію, що дана інформація з’явиться на офіційному сайті районної ради.

Координатор руху “Сильні громади” у Олександрівському районі Сергій Кайдаш

Previous Декларації народних депутатів: квадратні метри Сергія Дунаєва
Next Публичная лекция «Сильных громад» в Доброполье: точки соприкосновения найдены.

About author

You might also like

Громади 0 Comments

Рейтинг відкритості міст. Очікуваний провал Торецька

Рух «Сильні громади» здійснив моніторинг відкритості місцевої влади в восьми містах Донецької області. В основу дослідження було покладено 75 критеріїв відкритості, які відображають реальну картину доступу до діяльності органів місцевого

Прийом громадян 0 Comments

Где найти лиманских депутатов?

Одной из форм работы депутатов местного совета – прием граждан. Согласно Закону Украины «О статусе депутатов местного совета» депутат обязан не реже одного раза в месяц осуществлять прием граждан в

Місцеві вибори 0 Comments

Кого ж обрали на Донеччині? Аналіз депутатського складу міськрад

Згідно із січневим опитуванням соціологічної групи “Рейтинг”, проведення місцевих виборів на Донеччині визнано українцями одним з найуспішніших кроків влади – 43% громадян респондентів підтримали цю тезу. Рівень підтримки виборів обійшли

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!