В Павлограді ЦВК за день до виборів змінила склад ТВК

В Павлограді ЦВК за день до виборів змінила склад ТВК

Центральна виборча комісія за день до виборів змінила 6 членів Павлоградської міської виборчої комісії. Про це повідомляється в постановах ЦВК №564 та №565, оприлюдених на сайті ЦВК.

Три партії синхронно подали подання на заміну своїх членів міської виборчої комісії – “Блок Порошенка “Солідарність”, “Народний фронт” та “Опозиційний блок”.

Заміни у складі ТВК прокоментував кандидат в мери Євген Тєрєхов:

“Вчора ЦВК ухвалила рішення про заміни в Павлоградській ТВК – вивели 6 членів і замінили їх на інших. Маємо інформацію, що ці люди мають безпосереднє відношення до “Оппозиційного блоку”, і це викликає обурення громадськості Павлограду. Ми пам’ятаємо, як тут проходив перший тур, коли тільки через принципову позицію цих людей, яких зараз виключили, вдалося не допустити фальсифікацій виборів. Ці люди голосували за проведення другого туру, зараз їх вивели зі складу комісії і включили більш “покладистих”. Ми все це пам’ятаємо і фіксуємо” – розповів “Сильним громадам Донеччини” кандидат в мери Павлограда Євген Тєрєхов.

Замість виключених членів комісії до складу Павлоградської міської ТВК включені такі люди: (також вказана їхній попередня участь в роботі виборчих комісій).

Рябчич Світлана Віталіївна, 1969 року народження – від місцевої організації Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”

Місцеві вибори 2015 – голова ДВК №120886 від фракції БПП “Солідарність”

Парфентьєва Нана Анатоліївна, 1966 року народження – від місцевої організації Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”

Парламентські вибори 2012 – член окружної виборчої комісії №36 від партії “Руський блок” (цю партію використовувала Партія регіонів для більш широкого представництва в комісіях)

Місцеві вибори 2015 – голова ДВК №120893 від фракції БПП “Солідарність”

Мяло Юлія Євгенівна, 1967 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”

Тіщенко Людмила Іванівна, 1964 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”

Баєва Світлана Олександрівна, 1959 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”

Місцеві вибори 2015 – заступник голови ДВК №120882 від фракції БПП “Солідарність”
Місцеві вибори 2010 – член Павлоградської міської виборчої комісії від Народної партії (лідер – В. Литвин)

Губрієнко Ольга Федорівна, 1972 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”
Парламентські вибори 2012 – член окружної виборчої комісії №36 від партії “Зелена планета” (цю партію використовувала Партія регіонів для більш широкого представництва в комісіях)

Парламентські вибори 2014 – член окружної виборчої комісії №36 від партії “Зелені”

“Сильні громади Донеччини” зафіксували, що подібні зміни членів ТВК відбулися і в Дніпропетровську. І в Павлограді і в Дніпропетровську в другому турі змагаються представники партій “Опозиційний блок” і “Укроп”.

Один з членів ТВК, якого відкликали, в коментарі місцевому виданню “Бегемот” розповів:

“Мне даже не позвонили из партии, — рассказал один из членов Павлоградской ТИК, на условиях анонимности, которого тихо «ушли». – Об этом мне сказали уже в теркоме, что есть постановление ЦИК, датированное вчерашним числом, о замене 3 представителей от БПП. Замена 3 представителей от НФ в постановлении ЦИК датировано сегодняшним числом.
Всего заменили 6 человек, которые голосовали «за» второй тур. Это мое мнение: может из-за этого, может, нет, но поменяли на приверженцев ПР. Вообще-то одна из тех, кого заменили голосовала против второго тура, как положено”.

Як відомо, у містах, де проживають більше 90 тисяч виборців, вибори мерів проводяться в два тури, якщо ніхто з кандидатів не отримав більше 50% голосів. Після протестів мешканців Павлограда і громадськості  До другого туру виборів у Павлограді вийшли кандидати від “Опозиційного блоку” Анатолій Вершина (35,56%) та кандидат від партії “УКРОП” Євген Тєрєхов (18,43%), також відомий як кіборг “Джексон”.

Вибори у Павлограді стали скандально відомими, після того, як ЦВК відмінила там другий тур. Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що це рішення ЦВК є порушенням закону про вибори, за фактом якого МВС проводить перевірку.

Обурення незаконним рішенням ЦВК висловив і президент України Петро Порошенко. “Обурений ситуацією, що склалася довкола виборів у Павлограді! Вважаю, що виборці, а не чиновники мають визначати переможця перегонів. Повністю підтримую позицію Комітету виборців України щодо неприпустимості підміни поняття “виборча система” та “повторне голосування”. Сподіваюся, що законне рішення суду захистить виборче право мешканців Павлограда” – заявив Президент.

Станом на 12:00 на виборах проголосували 18,9% павлоградців. За виборами в Павлограді спостерігають журналісти руху “Сильні громади Донеччини”

Фото сайту Павлоград.dp.ua

Previous Как обновился Краматорский горсовет?
Next Вибори 2015: хто пройшов у Слов’янську міську раду?

About author

You might also like

Чесні вибори 0 Comments

Корпоративная рокировка: партнер кандидата в мэры Красноармейска стал мэром Димитрова

30 октября Димитровская городская избирательная комиссия объявила результаты выборов городского головы. По результатам волеизъявления жителей города новым главой стал секретарь Димитровского городского совета Александр Брыкалов. Среди 16 кандидатов Брыкалов одержал

Чесні вибори 0 Comments

“Цензура Лінча” у Красноармійську (ОНОВЛЕНО)

Роль ЗМІ у виборчих перегонах неможливо недооцінювати, адже це важливе джерело, що здатне надати правдиву картину суспільно-політичних процесів. Однак, для деяких політичних суб’єктів у Красноармійську ЗМІ становлять скоріш небезпечного конкурента,

Місцеві вибори 0 Comments

Какой залог заплатят кандидаты в местные советы на Донбассе?

ЦВК определила размер залога для кандидидатов в депутаты местных советов и городских голов. Сумма залога зависит от количества избирателей в каждом совете. Желающим баллотироваться в горсовет Мариуполя придется выложить за

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!