Місцеві вибори: огляд кандидатів у Слов’янську

Місцеві вибори: огляд кандидатів у Слов’янську

Виборча кампанія набирає все більших обертів. «Сильні громади Донеччини» проаналізували, хто висувається у депутати місцевих рад та на посаду міського голови населених пунктів Донецької області.

30 вересня 2015 територіальні виборчі комісії припинили реєстрацію кандидатів. І станом на 1 жовтня всі охочі мали змогу ознайомитися зі списками партій та кандидатами на пост міського голови.

фото 1

Всього у виборчих перегонах братимуть участь 10 партій із загальною кількістю кандидатів у 243 особи.
Партія “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” висунула 22 кандидатів, з яких більшість – приватні підприємці. Також серед кандидатів від пропрезидентської партії можна помітити чиновників начальника відділу освіти Вадима Овчаренко, начальника загального відділу міськради Артема Степанченка та керівників комунальних підприємств. Список партії також включає Володимира Губанова, який в 2014 році пропустив більшу кількість засідань та комісій.

Партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода» висунула найменшу кількість кандидатів – 12, з яких троє – журналісти місцевого електронного видання 6262.com, шестеро – волонтери, та троє безробітних. Перший номер в списку- місцевий активіст, учасник АТО та волонтер Сергій Лілеєв.

Фото 2 (1)

Партія «Наш край» висунула 37 кандидатів. Серед них частина приватних підприємців, частина місцевих волонтерів та активісті, освітяни та безліч посадових осіб: колишній претендент на пост заступника міського голови з соціально-економічних питань та начальник відділу економіки обладміністрації – Єрісов, який декілька разів намагався отримати посаду, проте дії громадських активістів цьому завадили; один з заступників міського голови Слов’янська, заступник голови управління пенсійного фонду, директори шкіл, викладачі університетів тощо. Цікаво, що в списку присутні і «парашутісти» – до прикладу, заступник міського голови Краматорська Олексій Яковленко також мають намір поборотися за депутатський мандат у Слов’янську. Та варто зазначити, що список має і кандидатів, які вже відомі у місті як прогульники. Вони пропустили 50 і більше відсотків засідань або комісій, а саме, Ольга Краснопєєва, Віктор Воропаєв, Юрій Чернощок та Максим Флєрко. Останній, Максим Флєрко, який регулярно прогулював засідання міської ради і комісій 2011 по 2014 роки, очолив список партії.

!Sloviansk_rada-page-001

!Sloviansk_rada-page-002

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ” висунула 13 кандидатів, серед яких також левова частка приватних підприємців, волонтерів, громадських активістів (як, наприклад, перший номер списку Сергій Кушнарьов), діячі спорту і культури (директор дитячо-юнацької спортивної школи Інна Панченко та директор «Школи мистецтв» Олексій Кулєшов).

Політична партія «Опозиційний Блок» серед 37 кандидатів висунула 12 чинних депутатів місцевої ради. Найбільш одіозними з опозиційних кандидатів є, зокрема, Наталія Щудро, щодо якої існують факти причетності до організації та участі у мітингах на підтримку «Антимайдану» і колишнього очільника держави Януковича. Також в списку можна знайти таких одіозних особистостей, такі як Віктор Винниченко (голова скандальної громадської ради та учасника подій окупації), Іоан Ростов, Павло Придворов тощо. Та окрім одіозних прізвищ, в списку партії можна знайти й тих кандидатів, які в свій час прогуляли половину засідань міської ради та депутатських комісій – Жан Кім, Сергій Яцура, Андрій Приліпкін, Павло Придворов, Олександр Самсонов та Леонід Зінченко. Таким чином, партія отримала першість серед кількості кандидатів- прогульників.

Радикальна партія Олега Ляшка висунула 22 кандидати, першим номером в списку значиться активіст Михайло Нечипоренко. Також в списку є начальник управління інвестиційної діяльності міської ради Сергій Гулько, відомий волонтер Василь Хоменко та інші громадські діячі міста.

Фото 3 (1)

Аграрна партія висунула 33 кандидати, першим номером якої є параолімпійський чемпіон Віктор Смирнов.
Українська партія честі, боротьби с корупцією та організованою злочинністю висунула першим номером Світлана Круп’якова, вчителя школи №7.

А ось політична партія «ДІТИ ВІЙНИ «НАРОДНА ПАРТІЯ УКРАЇНИ» висунула 16 кандидатів, половина з яких є колишніми комуністами. Слід також зазначити, що кандидат на посаду міського голови від партії «ДІТИ ВІЙНИ «НАРОДНА ПАРТІЯ УКРАЇНИ» – Василь Патлачук, також значиться в списку прогульників як засідань міської ради, так і депутатських комісій.

Партія «Батьківщина» висунула 28 кандидатів, першою в списку зазначена Юлія Ковеза. Також в списку можна побачити Едуарда Кожелупенка, кореспондента газети “Діловий Слов’янськ” та Геннадія Плотниченко – редактора газети “Панорама недели”.

Отже, політична палітра у Слов’янську виявилась доволі різнобарвною. І нарешті, в регіоні з’явилась політична конкуренція. Та вибирати треба дуже прискіпливо, зважаючи на інформацію про діяльність кандидатів та їх скелети в шафі.

Марія Середа, Катерина Пиріг – координатори руху «Сильні громади Донеччини» у м. Слов’янськ

Previous Місцеві вибори: огляд кандидатів в Красноармійську
Next Два табори мої, два табори: в Красноармійську "розколовся" Опозиційний блок

About author

You might also like

Чесні вибори 0 Comments

Местные выборы: обзор кандидатов в Красном Лимане

Тридцатого сентября завершилась регистрация кандидатов от местных партийных организаций в депутаты городского совета и на должность городского головы Красного Лимана. Команда «Сильні громади Донеччини» проанализировала, кто же идет в местную

Програми і обіцянки 0 Comments

У вас есть 269 миллионов гривен. Кому их доверите?

Уже через неделю Дружковка получит новую власть. Это будет городской голова и 36 депутатов городского совета. Если с выбором градоначальника большой интриги скорее всего не будет, то на выборах в городской

Кандидати 1Comments

Руководство дружковских заводов выбрало мэром Гнатенко

Промышленная монополия на Донбассе приводит к застою и консервации политической системы. Привлечение администрации промышленных предприятий к избирательному процессу – мощный фактор административного ресурса, в особенности, когда все эти предприятия участвуют

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!