ЦВК оприлюднила списки членів територіальних комісій

ЦВК оприлюднила списки членів територіальних комісій

ЦВК оприлюднила списки членів територіальних виборчих комісій у містах та районах України. Рух “Сильні громади Донеччини” пропонує до вашої уваги списки членів ТВК в населених пунктах Донеччини.

МІСЬКІ ВИБОРЧІ КОМІСІЇ

Вугледарська міська виборча комісія 
Донецької області

Голова комісії – Пробст Людмила Вілліївна, 1982 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Наш край”.
Заступник голови комісії – Якушова Ольга Миколаївна, 1965 року народження – від місцевої організації Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”.
Секретар комісії – Яковченко Артем Сергійович, 1989 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”.
Члени комісії:
Бугайов Олександр Володимирович, 1985 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”;
Єфімчук Оксана Олександрівна, 1975 року народження – від Голови Центральної виборчої комісії;
Ландарь Тетяна Вячеславівна, 1958 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”;
Пантелейчук Тетяна Анатолійвна, 1976 року народження – від Голови Центральної виборчої комісії;
Тимошенко Микола Григорович, 1947 року народження – від Голови Центральної виборчої комісії;
Федюшина Ірина Андріївна, 1958 року народження – від місцевої організації Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”.

Димитровська міська виборча комісія 
Донецької області

Голова комісії – Ганжа Любов Олексіївна, 1957 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка.
Заступник голови комісії – Притчак Валентина Василівна, 1960 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”.
Секретар комісії – Чепеленко Ольга Володимирівна, 1957 року народження – від місцевої організації Партії “ВІДРОДЖЕННЯ”.
Члени комісії:
Безкоровайна Вікторія Миколаївна, 1977 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”;
Борозенко Інна Іванівна, 1972 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
Жукова Олена Іванівна, 1959 року народження – від місцевої організації Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;
Кислий Олександр Олександрович, 1990 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка;
Клочко Микола Миколайович, 1964 року народження – від місцевої організації Партії Сергія Тігіпка “Сильна Україна”;
Король Антоніна Миколаївна, 1959 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”;
Костриця Тетяна Степанівна, 1964 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка;
Молодцова Світлана Вікторівна, 1963 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”;
Павлова Наталія Анатоліївна, 1972 року народження – від місцевої організації Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;
Прутнік Геннадій Олександрович, 1965 року народження – від місцевої організації Соціалістичної партії України;
Ревва Денис Сергійович, 1986 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”;
Щербакова Оксана Павлівна, 1976 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”.

Добропільська міська виборча комісія 
Донецької області

Голова комісії – Капуш Валентина Миколаївна, 1960 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”.
Заступник голови комісії – Гентюк Світлана Павлівна, 1952 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.
Секретар комісії – Чех Галина Євгенівна, 1958 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”.
Члени комісії:
Афанасьєва Ніна Язенівна, 1960 року народження – від місцевої організації Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;
Ганічева Олена Андріївна, 1957 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Наш край”;
Громова Людмила Олексіївна, 1955 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”;
Данилова Тетяна Георгіївна, 1959 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”;
Єфімцева Валентина Олександрівна, 1956 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”;
Кірієнко Неля Сергіївна, 1962 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”;
Куровська Тетяна Олександрівна, 1952 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”;
Пилипенко Наталя Вікторівна, 1968 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка;
Свирид Людмила Миколаївна, 1976 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка;
Ситало Андрій Анатолійович, 1977 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП”;
Стоюшко Галина Леонідівна, 1955 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка;
Черних Наталя Василівна, 1977 року народження – від місцевої організації Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;
Ясинський Валерій Віталійович, 1960 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.

Дружківська міська виборча комісія
 Донецької області

Голова комісії – Черняєва Світлана Вячеславівна, 1963 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”.
Заступник голови комісії – Поворознюк Геннадій Борисович, 1966 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка.
Секретар комісії – Кареєва Любов Євгенівна, 1951 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.
Члени комісії:
Брежнєв Віктор Тихонович, 1949 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”;
Віняр Ніна Олександрівна, 1954 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”;
Гуляєва Світлана Миколаївна, 1963 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”;
Жук Ольга Миколаївна, 1978 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”;
Іщук Андрій Олегович, 1994 року народження – від місцевої організації Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;
Іщук Олег Васильович, 1974 року народження – від місцевої організації Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;
Колбунов Віталій Олександрович, 1968 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка;
Лагута Юрій Володимирович, 1946 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”;
Овсянникова Надія Григорівна, 1958 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”;
Осокіна Юлія Володимирівна, 1978 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Сила людей”;
Рябошапка Галина Іванівна, 1952 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка;
Сімонова Яніна Борисівна, 1977 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”.

Краматорська міська виборча комісія
 Донецької області

Голова комісії – Моталов Андрій Володимирович, 1981 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”.
Заступник голови комісії – Долинний Юрій Олексійович, 1969 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.
Секретар комісії – Лойченко Валентина Олександрівна, 1959 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”.
Члени комісії:
Аносов Валерій Леонідович, 1968 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”;
Антонов Артур Вікторович, 1987 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
Вівдич Артем Олегович, 1990 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”;
Ворощук Ольга Ігорівна, 1985 року народження – від місцевої організації Молодіжної партії України;
Кравченко Олег Володимирович, 1985 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Свобода”;
Літвінова Римма Степанівна, 1972 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка;
Новікова Ольга Василівна, 1975 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”;
Олійник Олександр Олександрович, 1971 року народження – від місцевої організації Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;
Подибайло Володимир Олексійович, 1951 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”;
Рубченко Михайло Геннадійович, 1982 року народження – від місцевої організації Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;
Сапетко Лариса Вікторівна, 1964 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”;
Фальченко Світлана Романівна, 1965 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”;
Хісамутдінов Дмитро Наріманович, 1978 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка.

Красноармійська міська виборча комісія
 Донецької області

Голова комісії – Дроздова Галина Володимирівна, 1948 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”.
Заступник голови комісії – Польщан Карина Михайлівна, 1987 року народження – від місцевої організації Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”.
Секретар комісії – Дернова Катерина Володимирівна, 1989 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.
Члени комісії:
Аразова Олена Володимирівна, 1962 року народження – від місцевої організації Молодіжної партії України;
Бедрій Вікторія Борисівна, 1975 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”;
Безнасюк Лариса Іванівна, 1950 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”;
Безрука Олена Миколаївна, 1957 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”;
Воробйов Євген Олександрович, 1956 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”;
Гетьманська Вікторія Едуардівна, 1965 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”;
Горохова Вікторія Миколаївна, 1986 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Наш край”;
Ковальова Ольга Володимирівна, 1982 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка;
Корлотян Людмила Анатоліївна, 1985 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”;
Крайній Олександр Вікторович, 1984 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка;
Ксензенко Леонід Іванович, 1957 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”;
Павлюкович Світлана Миколаївна, 1968 року народження – від місцевої організації Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;
Проскурова Ірина Петрівна, 1975 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка;
Тимофієнко Наталка Миколаївна, 1964 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”;
Черногор Вікторія Юріївна, 1990 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”.

Краснолиманська міська виборча комісія
 Донецької області

Голова комісії – Івков Олександр Миколайович, 1974 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.
Заступник голови комісії – Рибіна Наталія Вікторівна, 1957 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”.
Секретар комісії – Крот Людмила Олегівна, 1957 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”.
Члени комісії:
Вербовська Людмила Борисівна, 1947 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”;
Войтова Надія Павлівна, 1979 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Наш край”;
Морозова Людмила Іванівна, 1949 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”;
Пєсков Сергій Геннадійович, 1971 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”;
Погребняк Віталій Миколайович, 1975 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”;
Тихонова Тетяна Юріївна, 1964 року народження – від місцевої організації Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;
Устрашова Лідія Василівна, 1965 року народження – від місцевої організації Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;
Юдіна Ольга Юріївна, 1967 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.

Маріупольська міська виборча комісія
 Донецької області

Голова комісії – Гамбург Ігор Віталійович, 1962 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”.
Заступник голови комісії – Медведєва Ніна Кирилівна, 1943 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка.
Секретар комісії – Алтунян Андрій Абрекович, 1977 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”.
Члени комісії:
Андрієнко Олександр Анатолійович, 1962 року народження – від місцевої організації Народної Партії;
Галбай Людмила Миколаївна, 1949 року народження – від місцевої організації Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;
Гармаш Тамара Павлівна, 1933 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”;
Добровольська Надія Федорівна, 1979 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”;
Крупеня Валерій Миколайович, 1973 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА”;
Лобусова Людмила Олександрівна, 1953 року народження – від місцевої організації Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;
Макеєв Єгор Сергійович, 1991 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”;
Оверчук Вікторія Павлівна, 1965 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
Онопрієнко Альона Ігорівна, 1996 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”;
Остапенко Наталя Федорівна, 1964 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”;
Панченко Людмила Сергіївна, 1968 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка;
Струкальова Олена Володимирівна, 1982 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”;
Чернюк Юлія Володимирівна, 1991 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”;
Чуйко Марина Григорівна, 1971 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”;
Шайхутдінова Наталія Раіфівна, 1973 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка.

Новогродівська міська виборча комісія 
Донецької області

Голова комісії – Яцкова Валентина Антонівна, 1963 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”.
Заступник голови комісії – Доканова Наталія Ігорівна, 1982 року народження – від місцевої організації Народної Партії.
Секретар комісії – Брусинська Людмила Миколаївна, 1958 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Наш край”.
Члени комісії:
Андреєва Віра Миколаївна, 1972 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка;
Вєрігіна Тетяна Миколаївна, 1958 року народження – від місцевої організації Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;
Головіна Катерина Вікторівна, 1971 року народження – від місцевої організації Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;
Жульова Ядя Вікентіївна, 1954 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”;
Коробченко Олександра Іванівна, 1960 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка;
Костюк Наталія Миколаївна, 1978 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”;
Левченко Світлана Юріївна, 1976 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”;
Шугаєва Дар’я Валеріївна, 1990 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”.

Селидівська міська виборча комісія
 Донецької області

Голова комісії – Бльосткіна Віра Іванівна, 1952 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”.
Заступник голови комісії – Білозуб Ольга Анатоліївна, 1984 року народження – від місцевої організації Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”.
Секретар комісії – Передрій Ольга Іванівна, 1962 року народження – від місцевої організації Народної Партії.
Члени комісії:
Євстафєєва Алла Анатоліївна, 1961 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка;
Касаткін Юрій Володимирович, 1962 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”;
Корнієнко Яна Олександрівна, 1975 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”;
Краєва Людмила Миколаївна, 1968 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”;
Резніченко Софія Михайлівна, 1958 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”;
Рибакова Людмила Вікторівна, 1959 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”;
Соколова Тетяна Іванівна, 1947 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”;
Холодний Анатолій Миколайович, 1952 року народження – від місцевої організації Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;
Шульга Ірина Олександрівна, 1983 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”;
Шупікова Олена Петрівна, 1962 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”;
Яблуновська Вікторія Вікторівна, 1961 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка.

Слов’янська міська виборча комісія 
Донецької області

Голова комісії – Курдюкова Наталія Євгенівна, 1975 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”.
Заступник голови комісії – Портаненко Маргарита Володимирівна, 1981 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”.
Секретар комісії – Авраменко Інна Петрівна, 1958 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.
Члени комісії:
Бессарабов Дмитро Леонідович, 1980 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Свобода”;
Бондаренко Михайло Миколайович, 1948 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка;
Денисова Наталія Володимирівна, 1953 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”;
Дорошенко Тетяна Олександрівна, 1984 року народження – від місцевої організації Аграрної партії України;
Дроботова Валентина Анатоліївна, 1961 року народження – від місцевої організації Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;
Кір’янов Олексій Сергійович, 1985 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”;
Макарова Лілія Анатоліївна, 1966 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”;
Павліченко Людмила Віталіївна, 1954 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”;
Панішев Ігор Веніамінович, 1959 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”;
Русанов Анатолій Іванович, 1952 року народження – від місцевої організації Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;
Стьопченко Микола Семенович, 1950 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”;
Тішаков Микола Миколайович, 1951 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”;
Фролова Вікторія Вадимівна, 1988 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка;
Хаустов Сергій Іванович, 1957 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”;
Чиркова Олена Михайлівна, 1960 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Наш край”.

РАЙОННІ ВИБОРЧІ КОМІСІЇ

Артемівська районна виборча комісія
 Донецької області

Голова комісії – Драчова Людмила Іванівна, 1956 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”.
Заступник голови комісії – Дреманович Наталя Анатоліївна, 1979 року народження – від місцевої організації Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”.
Секретар комісії – Дудник Світлана Віталіївна, 1969 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”.
Члени комісії:
Гапич В’ячеслав Миколайович, 1973 року народження – від місцевої організації Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;
Крец Олександр Миколайович, 1950 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”;
Пахомова Наталія Іванівна, 1975 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Наш край”;
Саржевська Тетяна Павлівна, 1968 року народження – від Голови Центральної виборчої комісії;
Сенецька Ганна Олександрівна, 1981 року народження – від Голови Центральної виборчої комісії;
Сіроткін Віктор Олександрович, 1953 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”.

Великоновосілківська районна виборча комісія
 Донецької області

Голова комісії – Чернікова Раїса Георгіївна, 1949 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”.
Заступник голови комісії – Братчук Світлана Василівна, 1981 року народження – від місцевої організації Народної Партії.
Секретар комісії – Рузмєтова Анжеліка Леонідівна, 1975 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Наш край”.
Члени комісії:
Аріх Геннадій Іванович, 1961 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”;
Борисова Віра Олексіївна, 1960 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”;
Буряк Степан Олександрович, 1961 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”;
Іванисенко Ніна Миколаївна, 1962 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”;
Казак Ліля Анатоліївна, 1953 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”;
Кіруцак Євген Іванович, 1978 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”;
Лапшина Марія Михайлівна, 1956 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”;
Майджі Лариса Миколаївна, 1965 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”;
Осипець Ольга Василівна, 1966 року народження – від місцевої організації Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;
Уздемір Ольга Анатоліївна, 1961 року народження – від місцевої організації Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”.

Волноваська районна виборча комісія
 Донецької області

Голова комісії – Завгородня Вікторія Анатоліївна, 1981 року народження – від місцевої організації Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”.
Заступник голови комісії – Вервейко Іван Дмитрович, 1984 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”.
Секретар комісії – Сеніна Ірина Іванівна, 1959 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”.
Члени комісії:
Данильченко Валентин Андрійович, 1954 року народження – від Голови Центральної виборчої комісії;
Лаврова Людмила Сергіївна, 1983 року народження – від місцевої організації Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;
Матюшенко Аліна Олександрівна, 1986 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”;
Рєзнік Борис Іванович, 1937 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”;
Чорна Надія Миколаївна, 1943 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”;
Шпоренко Валерій Павлович, 1949 року народження – від Голови Центральної виборчої комісії.

Володарська районна виборча комісія
 Донецької області

Голова комісії – Коваленко Володимир Павлович, 1952 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка.
Заступник голови комісії – Дороговічева Олена Володимирівна, 1970 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”.
Секретар комісії – Сарбаш Надія Володимирівна, 1986 року народження – від місцевої організації Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”.
Члени комісії:
Гетало Олена Георгіївна, 1985 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”;
Дороговічева Аліна Михайлівна, 1996 року народження – від місцевої організації Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;
Зубова Надія Вікторівна, 1968 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”;
Караджинова Інна Юріївна, 1971 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”;
Коваленко Марина Вікторівна, 1978 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка;
Коваленко Раїса Олексіївна, 1953 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка;
Мазур Наталя Степанівна, 1976 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”;
Мушинська Ганна Геннадіївна, 1971 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”;
Чучвера Василь Лукич, 1947 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”.

Добропільська районна виборча комісія
 Донецької області

Голова комісії – Парамонова Світлана Миколаївна, 1972 року народження – від місцевої організації Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”.
Заступник голови комісії – Павлюченко Олександр Михайлович, 1963 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка.
Секретар комісії – Бровді Наталя Анатоліївна, 1970 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”.
Члени комісії:
Балик Анатолій Вікторович, 1977 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”;
Владимирова Оксана Костянтинівна, 1995 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка;
Кобута Яна Валеріївна, 1978 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”;
Мороз Ганна Вікторівна, 1981 року народження – від місцевої організації Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;
Озерова Інна Вікторівна, 1974 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”;
Подоляка Сергій Миколайович, 1967 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Наш край”;
Яртемик Людмила Михайлівна, 1954 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”.

Костянтинівська районна виборча комісія
 Донецької області

Голова комісії – Цимбалюк Надія Василівна, 1959 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”.
Заступник голови комісії – Мороз Олександр Васильович, 1954 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”.
Секретар комісії – Яценко Інна Олександрівна, 1982 року народження – від місцевої організації Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”.
Члени комісії:
Бондар Максим Сергійович, 1982 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”;
Доннікова Вікторія Олександрівна, 1965 року народження – від місцевої організації Аграрної партії України;
Зуб Євген Валерійович, 1990 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Наш край”;
Каверіна Ірина Іванівна, 1972 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”;
Статіва Олександр Вікторович, 1963 року народження – від місцевої організації Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;
Юзюк Олена Юріївна, 1958 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”.

Красноармійська районна виборча комісія 
Донецької області

Голова комісії – Воробйова Олена Миколаївна, 1961 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”.
Заступник голови комісії – Орініна Тетяна Миколаївна, 1967 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка.
Секретар комісії – Мачихіна Ніна Анатоліївна, 1972 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”.
Члени комісії:
Бошко Людмила Анатоліївна, 1974 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”;
Деркач Ірина Олексіївна, 1970 року народження – від місцевої організації Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;
Євменова Олена Федорівна, 1988 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”;
Каморнікова Віра Іванівна, 1963 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Наш край”;
Кобзєва Олена Анатоліїівна, 1972 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка;
Нагорна Ніна Андріївна, 1950 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”;
Приходченко Сергій Володимирович, 1969 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”;
Трясорук Марина Сергіївна, 1977 року народження – від місцевої організації Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”.

Мар’їнська районна виборча комісія 
Донецької області

Голова комісії – Камінський Андрій Іванович, 1972 року народження – від місцевої організації Народної Партії.
Заступник голови комісії – Ліпіна Катерина Олексіївна, 1987 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”.
Секретар комісії – Лавська Олена Миколаївна, 1965 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Наш край”.
Члени комісії:
Авраменко Ольга Миколаївна, 1978 року народження – від місцевої організації Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;
Булгакова Олена Володимирівна, 1969 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”;
Войтенко Лариса Олександрівна, 1961 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”;
Горбач Валерій Дмитрович, 1954 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”;
Гордієнко Наталія Олексіївна, 1964 року народження – від місцевої організації Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;
Калганов Ігор Євгенович, 1960 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка;
Кругляк Людмила Олександрівна, 1973 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”;
Лавський Олександр Вікторович, 1966 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”;
Олєйников Валерій Володимирович, 1966 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”;
Хижняк Тетяна Анатоліївна, 1969 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”;
Цанєва Ольга Акелжанівна, 1970 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”;
Чепіга Ярослав Анатолійович, 1989 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка.

Олександрівська районна виборча комісія 
Донецької області

Голова комісії – Риндіна Валентина Григорівна, 1948 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Наш край”.
Заступник голови комісії – Піхота Юрій Іванович, 1965 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”.
Секретар комісії – Приходько Олена Сергіївна, 1980 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка.
Члени комісії:
Боровська Людмила Миколаївна, 1961 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка;
Кучеренко Наталя Олександрівна, 1981 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”;
Невірець Іванна Миколаївна, 1982 року народження – від місцевої організації Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;
Рашевська Ольга Миколаївна, 1980 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”;
Ромащенко Любов Федорівна, 1960 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”;
Семенов Олексій Іванович, 1954 року народження – від місцевої організації Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;
Щетина Людмила Вікторівна, 1963 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”.

Першотравнева районна виборча комісія 
Донецької області

Голова комісії – Айко Світлана Павлівна, 1947 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”.
Заступник голови комісії – Атаманова Людмила Семенівна, 1951 року народження – від місцевої організації Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”.
Секретар комісії – Халімова Олена Михайлівна, 1992 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”.
Члени комісії:
Бурлаченко Федір Дмитрович, 1946 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”;
Ніколаєва Марія Костянтинівна, 1989 року народження – від місцевої організації Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;
Овчинникова Ія Юріївна, 1966 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Наш край”;
Панієв Микола Георгійович, 1950 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”;
Прищенко Тетяна Володимирівна, 1955 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”;
Савельєва Ганна Андріївна, 1946 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”.

Слов’янська районна виборча комісія
 Донецької області

Голова комісії – Липова Наталія Юріївна, 1971 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”.
Заступник голови комісії – Бондаренко Наталія Михайлівна, 1976 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”.
Секретар комісії – Дмитрієнко Наталія Валеріївна, 1971 року народження – від місцевої організації Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”.
Члени комісії:
Бондар Ольга Юріївна, 1987 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”;
Сбітнєва Антоніна Юріївна, 1983 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”;
Сорока Діана Сергіївна, 1992 року народження – від Голови Центральної виборчої комісії;
Стельмах Ярослав Борисович, 1989 року народження – від місцевої організації Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”;
Суший Олена Володимирівна, 1982 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”;
Цивковська Наталія Вікторівна, 1977 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”.

Previous Как донецкие депутаты «латали дыры» в социально-экономической ситуации Украины
Next Помоги себе сам или Как донецкие депутаты голосуют за судьбу Донбасса

About author

You might also like

Кандидати 2 коментарі

Зачем Лях обманывает жителей Славянска?

Позавчера ряд изданий Славянска опубликовал данные опроса общественного мнения жителей города. По данным опроса, в Славянске с большим отрывом лидирует «Оппозиционный блок» и Вадим Лях. В публикациях указано, что опрос

Місцеві вибори 1Comments

День рождения Дружковки превратился в праздник унылого админресурса

12 сентября жители Артёмовска, Луганска, Белой Церкви, Житомира, Днепропетровска, Николаева и Дружковки праздновали отмечали День города. Как проходил праздник в Дружковке, расскажем в нашем обзоре. Организацию празднования взял на себя

Місцеві вибори 0 Comments

Сколько депутатов останется в горсоветах Донецкой и Луганской областей?

Сегодня вступил в силу закон Украины “Про місцеві вибори” – официальный текст закона опубликован в газете “Голос Украины“. Местные выборы в Украине пройдут 25 октября. Активисты движения “Сильные громады Донетчины”

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!