Декларація Іоффе: 30 мільйонів статків – не привід відмовлятися від коштів на депутатську діяльність

Декларація Іоффе: 30 мільйонів статків – не привід відмовлятися від коштів на депутатську діяльність

Народний депутат від «Опозиційного блоку» Юлій Іоффе у 2017 збільшив статки родини до 30 мільйонів гривень та при цьому не відмовився від відшкодування витрат на депутатську діяльність, отримавши від держави понад чверть мільйона гривень.

Команда «Сильних громад» продовжує досліджувати роботу народних депутатів-мажоритарників зі сходу України. Другий етап дослідження стосується декларування статків нардепів. Тому у цій статті ми проаналізуємо декларацію народного депутата Юлія Іоффе за 2017 рік.

Зазначимо, що у Верховній Раді України працює п’ять народних обранців, які представляють інтереси мешканців Луганської області: Сергій Шахов, Віталій Курило, Сергій Дунаєв, Юлій Іоффе та Євген Бакулін. В окрузі (112 із центром у Рубіжному), де обирався у 2014 році Юлій Іоффе, проживає майже 15 тис. виборців. Юлія Іоффе підтримали 7 тис. із них. Депутат є членом фракції «Опозиційного блоку», та входить до Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки.

У своїй декларації за 2017 рік Юлій Якович вказав одного члена сім’ї: дружину.

За даними декларації за 2017, рік народний обранець не має земельних ділянок та має у власності квартиру у Києві площею 204,9 кв.м., у якій мешкає разом з дружиною. Також депутату належить машиномісце площею 15,8 кв.м. у підземній стоянці. З 2015 року він орендує у ТОВ «Столична нерухомість» приміщення в Києві площею 17,5 кв.м. для організації громадської приймальні.

Дружина депутата задекларувала лише право користування його власністю, власної нерухомості вона згідно декларації не має.

Депутат вказав у декларації два автомобілі – HYUNDAI XG 2004 року випуску та MERCEDES-BENZ GL 350 CDI 4 MATIC 2013 року випуску. Дружина власного автомобіля не має.

У 2017 році нардеп не вказав жодних цінних паперів, корпоративних прав, нематеріальних активів чи прав у юридичних особах.

Хоча у 2016 рік депутат задекларував цінні папери ПАТ «Альфа-Банк» номінальною вартістю 100 тисяч гривень.

Стосовно доходів нардепа за 2017 рік, вони складаються з заробітної плати у 251,8 тисяч гривень, 167 тисяч гривень пенсії, процентів у сумі 164,5 тисяч гривень та відшкодування витрат, пов’язаних з виконанням депутатських повноважень, що склали 252,8 тисяч гривень.

Дружина Юлія Іоффе задекларувала 58,7 тисяч гривень пенсії та проценти, що склали 79,2 тисячі гривень.

У порівнянні з 2016 роком, доходи нардепа збільшились на 71,4 тисячі гривень. У той же час загальні доходи його сім’ї зменшились, порівняно з 2016 роком, на 337,6 тисяч гривень.

Стосовно власних грошових активів народний депутат вказав що на банківських рахунках у нього знаходиться 102,9 тисяч доларів, 4,7 тисяч євро та лише 8,3 тисячі гривень. Як бачимо нардеп віддає перевагу депозитам у іноземній валюті. Крім того Юлій Іоффе вказав готівку у сумі 100 тисяч гривень та 150 тисяч доларів і позичені третім особам 100 тисяч доларів.

Дружина декларанта вказала що на її банківських рахунках 113,1 тисяч євро, 8,7 тисяч доларів та 23,5 тисячі гривень. Готівку дружина нардепа вказала в сумі 254 тисячі доларів та 65 тисяч гривень. Окрім того вона також позичила кошти третім особам у сумі 320 тисяч доларів.

Таким чином, грошові активи нардепа та його сім’ї у 2017 році порівняно з 2016 роком у гривневому еквіваленті зросли більш ніж на 3 мільйони гривень.

Підсумовуючи, можна зазначити, що у 2017 році народний депутат Юлій Іоффе заробив на депозитах 3 мільйони гривень та взяв у 1,5 рази більше відшкодування витрат, пов’язаних з виконанням депутатських повноважень, ніж у 2016 році.

Команда руху «Сильні громади» продовжить інформувати вас про інші аспекти діяльності народних обранців у наступних матеріалах.

 

Координатор руху «Сильні громади» у Рубіжному Євген Ільченко

 

Previous Ефективність роботи близька до нуля – депутатський рік Сергія Тарути
Next Декларація Тарути: антикваріат, картини, офшорні компанії та 150 млн грн готівкою

About author

You might also like

Нардепи Донеччини 0 Comments

Как депутаты выполняют парламентский долг

Каждый народный депутат обязан присутствовать на заседаниях Верховной Рады и ее органов, лично принимать участие в голосовании. Такие требования к избранникам записаны в Законе Украины “Про статус народного депутата України”.

Нардепи Донеччини 0 Comments

Мешканці Слов`янська хочуть почути свого депутата

Рух «Сильні громади» ініціював збір підписів під публічним зверненням до народного депутата Юрія Солода з проханням прозвітувати за свою депутатську діяльність. Юрій Васильович Солод – народний депутат, який був обраний

Нардепи Донеччини 0 Comments

Як потрапити на прийом до Слов’янського депутата

Відповідно до Закону України “Про статус депутатів місцевих рад” депутат зобов’язаний не менш ніж раз на місяць здійснювати прийом громадян в своєму виборчому окрузі. Зазвичай, ця норма залишається невідомою для

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!