Діяльність депутата Іоффе в окрузі: зроблено багато, та мало хто про це знає

Діяльність депутата Іоффе в окрузі: зроблено багато, та мало хто про це знає

Три приймальні, 11 особистих прийомів та понад 2090 письмових звернень за рік роботи. Команда руху «Сильні громади» проаналізувала роботу депутата Юлія Іоффе у виборчому окрузі.

«Сильні громади» продовжують досліджувати роботу народних депутатів-мажоритарників зі сходу України. Третій етап дослідження стосується діяльності нардепів у виборчих округах. Тому у цій статті ми проаналізуємо звіт народного депутата Юлія Іоффе за 2017 рік та роботу його приймалень.

На офіційній сторінці депутата немає інформації про громадські приймальні в окрузі, але фактично приймальні існують і активно працюють з мешканцями, приймають їхні звернення та реагують на них.

На постійній основі працюють три громадські приймальні в містах Рубіжне, Гірське і Золоте. У Рубіжному роботу з виборцями проводить помічник-консультант Світлана Черненко. Громадська приймальня розташована на першому поверсі будівлі міської ради (площа Володимирська, кабінет 106). Згідно з розкладом, що висить на дверях, працює громадська приймальня один день на тиждень (кожного вівторка). На жаль, у день перевірки роботи приймальні самого народного депутата нам застати не вдалося, але приймальня працювала, як і заявлено.

 

Як зазначено у звіті нардепа за 2017 рік, в громадських приймальнях проведено 146 прийомів. Загалом, за допомогою до громадських приймалень звернулося понад 700 осіб, 23 звернення надійшло від підприємств, установ соціальної сфери та неприбуткових організацій області.

За статистикою звернень, що надійшли (без врахування заяв щодо матеріальної допомоги), найбільше питань стосувалося проблем в житлово-комунальному секторі (47%), соціальних виплат та пенсійного забезпечення (18%), захисту прав та інтересів громадян, трудових колективів, порушених неправомірними діями посадових осіб (15,6%), питання медичного обслуговування (3,1%), роботи залізничного транспорту (3%), по виконанню судових рішень (4,3%) та інші.

Юлій Іоффе регулярно проводить особисті прийоми, в тому числі в режимі відеоконференції, що дозволяє вести прийоми поза встановленим графіком роботи в окрузі. За 2017 рік, як зазначено у звіті, нардеп провів 11 особистих прийомів, підчас яких до нього звернулося понад 420 виборців (включаючи колективні звернення).

На кожному особистому прийомі громадян, з урахуванням теми питання, присутні керівники органів місцевого самоврядування, профільних служб, комунальних підприємств, бо, на думку народного обранця, такий формат прийомів є найбільш ефективним. Керівник, в чиїй компетенції знаходиться тематика звернення, на місці дає необхідні роз’яснення щодо поданих запитів жителів міста. Завдяки такій організації роботи, безпосередньо під час прийому виборець може отримати інформацію про те, які заходи будуть прийняті і про терміни вирішення його питання.

Варто відзначити, за 2017 рік, найбільша кількість звернень жителів на особистих прийомах стосувалося проблем міського житлово-комунального господарства (58%), в основному це питання ремонту покрівель, під’їздів, вуличного освітлення, благоустрою прибудинкових територій, роботи міського транспорту та інші.

Інформацію про прийоми народного депутата періодично друкують у місцевій газеті «Вестник недели». Щоправда, це звіти про події, що вже відбулися. Анонси особистих прийомів ані в пресі, ані на сайті міської ради знайти не вдалося. Також, на жаль, діяльність депутата майже не висвітлюється в інтернет-виданнях, а отже, її доволі складно відстежити.

У 2017 році народний депутат провів 33 зустрічі з виборцями (у т.ч. трудових колективах), з представниками органів місцевого самоврядування, міських громадських організацій, на яких обговорювалися актуальні проблеми жителів і територіальних громад округу.

Також проводились зустрічі з міським головою Рубіжного і його заступниками, головами окремих депутатських комісій, керівниками різних служб та управлінь. В цілому за 2017 рік до Юлія Іоффе письмово звернулися понад 2090 виборців.

Підсумовуючи, варто зауважити, що народний депутат та його команда у виборчому окрузі активно працюють та виконують взяті на себе обов’язки перед виборцями, але в той же час недостатньо інформують виборців про таку діяльність. У першу чергу йдеться про відсутність висвітлення його діяльності в інтернеті, де аудиторія набагато більша за локальну міську газету.

На сайті Верховної Ради відсутня інформація про приймальню та її роботу. Крім того ні у ЗМІ, ні на сайті міської ради не можливо знайти анонси особистих прийомів депутата.

Нагадаємо, що від Луганщини у Верховній Раді України працює п’ять народних обранців. Юлій Іоффе за результатами виборів отримав підтримку майже 50%  виборців у виборчому окрузі №112, до якого входить Рубіжне Луганської області. Депутат є членом фракції «Опозиційного блоку», та входить до Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки.

Координатор руху «Сильні громади» у Рубіжному Євген Ільченко

Previous Три роки Жебрівського: який спадок очільник Донеччини передає наступнику?
Next Маєш право знати. Важливі рішення сесії Костянтинівської міської ради

About author

You might also like

Нардепи Донеччини 0 Comments

Працювати чи бути депутатом? Аналіз діяльності Сергія Тарути у Верховній Раді за 2016 рік

Координатори руху “Сильні громади” проаналізували роботу маріупольського депутата Сергія Тарути у Верховній Раді України за 2016 рік. Тарута не був надто активним у Парламенті та пропустив понад 35% засідань. Детальніше

Міські ради 0 Comments

Круглый стол в Лимане: “Лед тронулся”

«Сильные громады» помогали чиновникам и общественникам Лимана внедрять инструменты местной демократии. Живое обсуждение возможностей контроля и влияния на местное самоуправление прошло на круглом столе в понедельник, 21 марта, в котором

Відвідуваність парламенту 0 Comments

Сто днів роботи донецьких депутатів: активність

Значна кількість нардепів Донеччини не відвідує засідань і не виявляє активності під час голосування за законопроекти у парламенті. Це показують результати спільного моніторингу команди проекту “Сильні громади Донеччини” та громадського Руху

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!